Jump to content
Sign in to follow this  
iuzar

Sarbatori Fericite!

Recommended Posts

si eu va doresc un craciun fericit. din pacate, vad ca suntem din ce in ce mai putini pe aici. 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Io n-am de gind sa renunt !!! Cu toate ca am schimbat macazul in ce priveste sigla. Voi lega ploile pe aici pina la adinci batrineti ! Asta in cazul in care nu-mi iau interdictie de la caposii (pardon, capetenia) forumului altfel ... o sa enervez si plictisesc ( in lipsa vointei mele) mult si bine.  Gasesc a fi o comunitate foarte agreabila, cu bune si mai putin bune, cu pro si contre, ci "atingeri" si dat la goage in limita bunului simt ... Acuma, multi putini ... astia sint cu ei defilam !

Fericire floare rara ! Adica ce bah, abia ca-mi ajunge mie, s-o mai impart si cu altu' ? Sa fim seriosi ! Spun asta in urma unui sondaj, mai bine zis in urma luarii pulsului societatii intr-un supermarket zilele astea la cumparaturi . Bai nene ... multa tristele, ingrijorari, amaraciune pe chipul oamenilor, sinccer, n-am vazut un zimbet schitat de careva cit am putut eu casca ochii in stinga si-n dreapta pina mi-a venit rindul la casa pret a citorva minunte bune. Asta vrea sa insemne ca "e grele".

  • Like 2

Share this post


Link to post

si dumneata la fel, multumesc de urare! 

Share this post


Link to post

Sarbatori Fericite s-aveti!

Share this post


Link to post

Crăciun Fericit tuturor !!!

  • Thanks 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...