Jump to content
Sign in to follow this  
iuzar

Sarbatori Fericite!

Recommended Posts

Si eu se pare ca fac parte din categoria celor fericiti pt care azi e ultima zi de dat cu sapa asa ca va urez numai bine si sa ne vedem fara evenimente in 2005.

Share this post


Link to post

Sapator fruntas FLEX raporteaza: in ultima zi de lucru (adica astazi) nu am chef sa fac nimic, dar probabil voi fi nevoit :P :P :P

 

UN AN NOU FERICIT, UN CRACIUN LINISTIT si MULTA SANATATE va ureaza din ultimul transeu de pe anul asta, al vostru FLEX!

 

LA MULTI ANI!

Share this post


Link to post

Sarbatori Fericite, un an nou prosper voua tuturor cat si celor dragi voua!

 

Asta e: pana pe 10 ianuarie gata cu munca... :)

 

PS: nu va puneti mintea cu porcul! ;)

Share this post


Link to post

pana pe 10 ianuarie? mai panzer.. tu sigur muncesti? sau esti elev/student si ai vacantza :) .. fericitule...

Edited by Alithenake

Share this post


Link to post

conced coane - 2 saptamani! :P

Share this post


Link to post

Cu ocazia sarbatorilor de iarna si sosirii noului an, Automotor Club va ureaza un Craciun Fericit si un an nou plin de realizari !

 

Iasul si membrii AutoMotor Club va transmit un sincer si un calduros LA MULTI ANI !

Share this post


Link to post

Of, Bogdane, Bogdane ... treaca de data asta, in spiritul Craciunului :)

 

Dragilor, io inchid taraba, ne mai citim la anul!

 

PS: tratati porcul cu respect, ca altfel e vai de ficatul vostru :D :D :D si cu alcoalele nu intrati in limitare, da? aia e buna nu numai la motoare :P

Share this post


Link to post

Desi pe meleaguri destul de indepartate, fiind primul Craciun pe care il fac asa departe de casa (hmm, ar mai fi si cel petrecut in armata :huh: ), nu pot totusi sa pierd ocazia de a va ura tuturor un Craciun Fericit, sanatate, bucurii, o masa imbelsugata si tot ce va doriti, alaturi de cei dragi!

 

Sarbatori range">fericite si La range">Multi Ani!

Share this post


Link to post

La fel va urez si voua sarbatori fericite si la multi ani si sa va vad la anul la fel de sanatosi, cu chef de munca si de tuning. Ca de reparat nu prea are nimeni. Aveti grija cu mancarea si mai ales cu bautura in perioada asta (aici regret putin php-ul cu icon-urile, stiti voi). Sa nu uitam ca mai avem o aniversare in februarie. Eu am sters-o de la Iasi inca de acum doua zile dar vad ca nu scap nici in Galati de munca (merde) :angry: . Oare voi primi anul acesta cadoul pe care il astept de doi ani sau voi mai astepta? Poate voi mai astepta, poate se va schimba (sau nu) dar sunt sigur ca il voi primi pana la urma, asa cum mi s-a indeplimit tot ce am vrut pana acum (nu ma intrebati, nu e ceva material :wub: ). Aveti incredere in voi, trebuie doar sa VRETI pentru ca sa vi se indeplineasca dorintele (tot e perioada de bilant), sa nu uitati ca tot raul duce spre bine, eu am invatat asta in cei doi ani de cand fac naveta la Iasi si mai am de invatat. Nu degeaba tin de un an si jumatate un fel de felicitare de la Connex pe care scrie "La anul ma fac om serios" :unsure: . Oare? Va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel. Nu am notat nimic acolo, dar tin la o fotografie (nu oarecare). E de-ajuns!

SA NE VEDEM SANTOSI LA ANUL SI SPER AJUNG LA CAT MAI MULTE INTALNIRI, ORIUNDE S-AR TINE ELE.

Doar sunt sagetator, imi sta bine cu drumul, ce mama naibii !

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

"Sarbatori fericite" si "La multi ani" va urez tuturor.

Share this post


Link to post
Desi pe meleaguri destul de indepartate,  nu pot totusi sa pierd ocazia de a va ura tuturor un Craciun Fericit, sanatate, bucurii, o masa imbelsugata si tot ce va doriti, alaturi de cei dragi!

 

Sarbatori fericite si La Multi Ani!

 

Si io subscriu, dar am modificat putin.

Share this post


Link to post

Deoarece astazi este ultima zi in care mai sunt pe forum, o sa dispar in ceata si o sa zbieeeeeerrrrr:

LA MULTI ANI!

post-76-1103875844_thumb.jpg

Edited by florinbad

Share this post


Link to post

Pentru cei care nu au apucat sa-i scrie Mosului dau o adresa unde il pot vedea "indirect" :D

www.santaclauslive.com

 

La multi ani!

Share this post


Link to post

Sfanta zi a Nasterii Domnului IISUS HRISTOS sa va umple casele de belsug, sanatate, prietenie si, mai ales, iubire!!!

 

CRACIUN FERICIT!!!

Share this post


Link to post

O felicitare pentru toti membri forumului.

 

Sarbatori Fericite!

BuonNatale.zip

Share this post


Link to post

La multi ani, multa fericire si sanatate si sarbatori fericite!

Share this post


Link to post

Craciun fericit! :)

 

Va iubesc pe toti, sunteti cei mai buni, tineti-o tot asa!!! :lol:

Share this post


Link to post
Alithenake, având în vedere ca majoritatea membrilor au avut înainte Oltcit si cum acesta este "mersul", te asteptam sa devii membru deplin în secta (macar cu un Matizache) :P ! Rog guru-shii sectei sa-i dea binecuvântarea necesara  :wub:

 

Te rog frumos , eu am avut 3 dacii inainte ( nu mi-a placut oltcitul din mai multe puncte de vedere ) :D :D :D

Share this post


Link to post

Tuturor administratorilor , moderatorilor si user-ilor de pe Daewoo Club le doresc un calduros "La Multi Ani" ,sanatate si impliniri alaturi de cei dragi.

Sa ne vedem cu bine in 2005.

:) >-

Share this post


Link to post

Neata baietii!

Recunosc ca am cam chiulit in ultima vreme si dupa forum si de la intalniri, dar promit sa ma revansez la anu'

 

Este deja 12:55, 31-12-2004...

Va urez un an nou fericit, mai bun decat cel care tocma' dispare, sa aveti parte numai de bucurii si succese! A, si mai bogat, evident! ;) ...indiferent de locatie!

Petrecere frumoasa, drum bun (daca e cazul) si...

La Multi Ani!

 

Alexandru

Share this post


Link to post

va urez la multi ani si sa vi se indeplineasca toate dorintele

Share this post


Link to post

Anul nou sa va aduca tot ce va doriti!!!Multa sanatate si prosperitate!

LA MULTI ANI !!! :drinkers:

Share this post


Link to post

La Multi Ani 2005! Sa ne aduca noul an cat mai multe postari in forum si peste 1000 de membrii!

 

Sa traim cu totii binee :)

Share this post


Link to post

2005 sa va fie mai bun ca 2004, sa aveti parte numai de bucurii alaturi de cei dragi si sa auzim numai de la excelent in sus!

 

Petrecere frumoasa si La Multi Ani!

Share this post


Link to post

LA MULTI ANI!!!

 

Multa sanatate si fie ca anul urmator sa fie mai bun ca asta si sa va aduca numai impliniri si bucurii!

 

 </2004>

 <2005>

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...