Jump to content
Sign in to follow this  
themircea

Tavite portbagaj, presuri / covorase auto personalizate, bandouri

Recommended Posts

Salut Mircea. Spune-mi te rog daca ai pe stoc covorase si tavita pentru Toyota Rav 4 din 2009 si daca nu sunt pe stoc in cat timp se pot aduce. Mi-ar trebui la inceputul lui februarie.

Multumesc.

Share this post


Link to post

Salut!

 

Alex.T - Iti multumesc ca ai cumparat de la noi si pentru ca ne recomanzi si colegilor tai! Iti stam la dispozitie si pe viitor!

 

Stefan Adam - Ma bucur sa te aud din nou!

Multumesc si pentru ca mi-ai atras atentia ca sunt posturi noi.

Nu stiu ce se intampla: toate setarile sunt OK, adresa lui GMclub este in "friends" pe mail-ul meu etc etc. Cu toate acestea primesc notificari in mod cu totul aleatoriu... spre deloc...

Poate citeste vreun moderator si poate verifica. Recunostinta mea eterna este garantata! 77000000.gif

 

Avem pe stoc covorase pentru RAV 4 nou. 125 ron+15 ron un partial din curierat.

Daca doresti, te rog sa ma anunti si pleaca spre tine oricand.

 

Ceau!

Mircea

www.rimimg.ro

Share this post


Link to post

Mersi TheMircea. Ai si tavita de Rav 4 pe stoc ?

Share this post


Link to post

Salut!

 

Stefan Adam - Sigur ca da.

Daca iei si tavita ai inca 10 ron in jos la covorase si curierat gratuit.

 

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post

Perfect. Le poti trimite saptamana viitoare ( covorase + tavita ). Daca nu mai ai datele de contact, astept PM.

Multumesc.

Share this post


Link to post

Salut!

 

Stefan Adam - Te sunam maine ca sa stii ca pleaca spre tine, iar Luni ar trebui sa le primesti.

Iti multumesc ca apelezi inca o data la noi!

 

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post

Buna ziua

 

Pentru Tico aveti tavita pentru portbagaj si presuri cu margine ridicata?

 

Multumesc

Share this post


Link to post

Salut!

 

sorin_maican20 - Sigur!

Tavita pentru portbagaj 134 ron speciala Tico.

Multi, pentru Tico, prefera insa o tavita rectangulara de 50*90 cm la 80 ron. Daca vrei, te rog verifica-ti dimensiunile portbagajului.

 

Covorase speciale pentru Tico nu exista in catalog, dar am tot dat UNI1 (acelasi material, producatori si caracteristici) la 90 ron. Vezi poza pe site-ul nostru, la pagina http://www.rimimg.ro/presuri-covorase-auto.html , in jumatatea de jos a paginii, imediat sub titlul Covorase Universale.

 

Daca iei tavita+covorase, ai inca 10 ron in jos la covorase si curierat gratuit.

 

Ceau!

Mircea

www.rimimg.ro

Share this post


Link to post

Multumesc TheMircea inca odata. Sotia a ridicat coletul astazi. Totul rapid si prompt ca de obicei.

Share this post


Link to post

Salut!

 

StefanAdam - Iti multumesc pentru ca esti clientul nostru si sper sa ne auzim si in continuare. smilies29.gif

 

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post

Salutare TheMircea!

 

Ma intereseaza un set de bandouri laterale pentru Astra H hatch 5-usi .

Sint originale, original design, aveti mai multe modele, negre, primeruite, etc. Te rog, daca poti, sa postezi ceva poze pentru fiecare varianta in parte.

 

Multumesc.

Share this post


Link to post

Salut!

 

iso - poza e mai jos.

Pe sigla cea ovala de pe bandoul portierei spate scrie Astra... desi in poza nu se vede.

Din fabrica vin negre, dar se pot vopsi in orice culoare vrei, la fel cum se vopseste orice piesa de plastic a caroseriei.

130 ron, minus 10% sau curierat gratuit.

 

Ceau!

Mircea

www.rimimg.ro

post-15291-12650896023_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Buna ziua,

Aveti ptr. matiz?

-bandouri-pret

-tavita pobagaj-pret

Se poate factura pe firma?

P.S. = bandourile se pot vosi cu spray auto? (prinde vopseaua sau se curata in scurt timp?)

Edited by tool

Share this post


Link to post

Salut!

 

tool - bandouri 130 ron - sunt poze cu Matiz pe paginile anterioare ale topicului. Exista doua modele de bandouri pentru aceasta masina.

Tavita portbagaj - 134 ron.

Daca iei ambele produse, ai reducere inca 8 ron/ buc la fiecare si, desigur, curierat gratuit.

 

Factura facem vrei-nu vrei, ori pe firma, ori pe numele tau.

 

Sigur ca se pot vopsi, dar inainte de a da cu vopsea trebuie sa folosesti un primer/grund, asa cum se vopsesc toate piesele de plastic ale masinii. Mai bine e sa mergi la un vopsitor.

Ia alta ordine de idei, daca le iei si pentru protectie, nu doar pentru aspect, atunci n-ar fi mai bine sa ramana negre? Anyway, decizia e a ta.

 

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post

Buna dimineata. Covorase si tavita, pentru Vw Tiguan ai pe stoc ? Ce culori sunt disponibile ? As dori covorase gri daca-i posibil.

Multumesc.

Share this post


Link to post

Salut!

 

Tuturor - Se pare ca desi toate setarile sunt OK, nu primesc notificari despre posturi noi.

Prin urmare, daca vedeti ca nu va raspund in 24 de ore inseamna ca nu stiu despre intrebarile voastre si va rog sa ne sunati la numerele din semnatura mea (mai jos).

 

Stefan Adam - Multumesc ca mi-ai atras atentia asupra postului si pentru ca apelezi din nou la noi.

Avem pe stoc pentru Tiguan si tavita si covorase, dar toate sunt negre. 151+125-10 si curierat gratuit.

 

Gri eventual de mocheta.

 

Ceau!

Mircea

www.taviteportbagaj.ro

Edited by themircea

Share this post


Link to post

Multumesc The Mircea. Gri de cauciuc ( covorase ) nu se fac ?

Share this post


Link to post

Ceau!

 

E mai complicat.

Am putea sa-ti aducem de la fabrica cu designul si detaliile de mai jos, dar livrarea e in ~1 luna.

In general, pentru masinile la care avem modelul traditional, il recomandam cu toata onestitatea pe acela.

Desigur, daca problema culorii cauciucului si/sau a insertiei de textil la heelpad e primordiala, iti stam la dispozitie cu cele de mai jos.

 

Produs nou!

 

Ma rog...nu-i chiar asa de nou ca vindem de vreo doua luni, dar n-am apucat eu sa postez... rolleyes.gif

 

Covorasele apartinand acestei categorii se configureaza de catre client si se produc doar pe baza de comanda, conform specificatiilor dorite.

 

Termenul de livrare este de 2-4 saptamani.

La preluarea comenzii, inainte de lansarea in fabricatie, se emite o factura proforma si trebuie achitat prin transfer bancar un avans de minim 25% din valoarea comenzii.

 

Toate covorasele sunt speciale pe model de masina si sunt aproape 700 de modele de masini in catalog.

Materialele sunt de calitate foarte buna si nu au miros.

 

Covorasele au spatele de cauciuc anti-alunecare (tip solzi de peste) si vin echipate cu sisteme de fixare cel putin la covorasul soferului.

 

Modelul Special I poate fi din cauciuc negru sau gri, iar locul de sprijin al picioarelor soferului poate avea sau nu, o mocheta suplimentara aplicata. Aceasta mocheta este de cea mai buna calitate existenta si se poate comanda in diverse culori.

 

Modelul Special II este din cauciuc beige. La acesta nu se poate aplica mocheta.

Se pot comanda si separat cele pentru locurile din fata.

 

Preturi retail:

 

  • Special I cu heelpad de cauciuc - 140 ron (toate 4 buc) ; 115 ron (cele din fata)
  • Special I cu heelpad de mocheta 155 ron (toate 4 buc) ; 130 ron (cele din fata)
  • Special II beige - 155 ron (toate 4 buc) ; 130 ron (cele din fata)
  • Pentru camioane si pentru masini cu mai mult de 5 locuri urmeaza preturile... nu le stim deocamdata.

Ceau!

www.rimimg.ro

post-15291-126889662418_thumb.jpg

post-15291-126889663568_thumb.jpg

post-15291-126889664584_thumb.jpg

post-15291-126889664959_thumb.jpg

post-15291-126889665401_thumb.jpg

post-15291-126889666164_thumb.jpg

Edited by themircea

Share this post


Link to post

Multumesc pentru promptitudine. Beneficiarul covoraselor urmeaza sa primeasca masina in 2-3 saptamani. Masina va fi gri cu interior de piele gri. O sa-i transmit oferta de covorase personalizate si pana vineri o sa revin cu o comanda ferma, cu respectarea conditiilor mentionate de tine ( daca va dori personalizate ).

smilies29.gif

Share this post


Link to post

Salut,

 

As vrea un scor pentru covorase de Matiz. In plus as fi interesat sa aflu daca ai mai multe modele pentru acest tip de masina (eventual poze)

In alta ordine de idei poti sa pui o poza si un scor pentru o tavita de portbagaj matiz? Eu am una deja dar as fi interesat in ceva de calitate mai buna.

 

 

Cu respect.

Share this post


Link to post

Salut!

 

Stefan Adam - eu multumesc si iti stam la dispozitie!

 

Raven84 - poza e in postul #239 al acestui topic.

Pretul e 115 ron.

 

Tavita pentru Matiz e 134 ron. Mai jos ai poza. Vezi si reducerile de mai jos.

 

Reduceri in functie de produs si de combinatia de produse pe livrare

 

  • la tavite, bandouri sau cotiere 10% reducere sau curierat gratuit;
  • la covorase (cauciuc si mocheta) curierat de plata (partial) 15 ron, indiferent cate seturi de covorase sunt in livrare.
  • la covorase + tavita/bandouri/cotiera (pereche sa fie, chiar daca nu-s pentru aceeasi masina) aveti 10 ron reducere la covorase si curierat gratuit
  • la mai multe tavite/bandouri/cotiere pe livrare reduceri intre 8 ron/buc si 15 ron/buc sau, la 5 tavite sau bandouri /livrare, aveti al 6-lea produs gratuit, in valoare de maxim 150 ron

Ceau!

 

 

 

post-15291-126892432294_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salutare ! covorasul soferului pentru matiz ma intereseaza daca ai...

Share this post


Link to post

Salut!

 

 

matiz4fun - vin doar la set complet. Scuze!

La cele semi-universale, putem sa-ti dam si doar fata (70ron), dar nu numai cel de la sofer.

 

Ceau!

Share this post


Link to post

Salut

Vreau sa stiu si eu cit ma costa covorasele de interior si tavita din portbagaj pt. un chevrolet cruze inclusiv transportul si daca se poate poze cu covorasele de interior

Multumesc

Share this post


Link to post

Idem pt. Leganza, daca se poate!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...