Jump to content
Sign in to follow this  
themircea

Tavite portbagaj, presuri / covorase auto personalizate, bandouri

Recommended Posts

Salut!

 

Stefan Adam -Eu iti multumesc si imi cer scuze ca a trebuit sa astepti dupa tavita de Fiorino.

 

Mircea

Share this post


Link to post
Senna - Cand definitivezi comanda, lanseaz-o tot de aici, pentru ca ofertele astea nu-s valabile decat pentru forum!

Cred ca ai vazut toate reducerile pe paginile anterioare ale topicului, dar le scriu si aici.

 

La o tavita sau set de bandouri - 10% reducere sau curierat gratuit.

La doua tavite/bandouri / livrare - minus 8 ron / buc.

La trei - minus 10 ron / buc

La patru - minus 15 ron / buc

La 5 tavite / bandouri al 6-lea produs (orice) e gratis!

Din Bucuresti mai doreste cineva ceva? Deja suntem 3 si mai asteptam 2 interesati sa dam comanda cu reducere maxima! Astept PM!

Share this post


Link to post

@mircea

 

Ornamente praguri pentru yaris in 3 usi?

Share this post


Link to post

@ themircea - arata bine protectiile pt portbagaj. Ar fi super daca ai putea aduce si un model pe negru.

Share this post


Link to post

Salut!

 

steph - Sigur, vor fi si pentru Yaris-ul nou in 3 usi.

 

dan brasov - vom vedea cand incepem sa aducem. Poate sunt si variante pe negru.

 

Pana atunci, tavite pentru portbagaj, bandouri laterale si covorase de cauciuc auto, toate speciale pe model de masina.

 

Duminica placuta!

Mircea

Share this post


Link to post

Bun, cand vin pragurile da-ne de veste. Eu deja mi-am cam zgariat pragul :(

Share this post


Link to post

Salut!

 

Steph - sigur! voi posta poze si preturi finale imediat ce incepem sa aducem.

 

Pana atunci, tavite pentru portbagaj, covorase de cauciuc si bandouri de protectie.

 

Mircea

Share this post


Link to post

salut,

 

ma intereseaza o tavita pentru Cielo 1996, precum si bandouri laterale. Poti sa-mi spui daca ai pe stoc, cat costa si cam cum ar arata bandourile laterale ?

 

multumesc !

Share this post


Link to post

Mircea, te întreb preventiv, ca posibil viitor posesor de New Fiesta: tăviţe, preşuri, ceva... pentru "dânsa"?

Share this post


Link to post

Salut!

 

Iar nu primesc notificari despre posturi noi! :( (

 

roka - Cand am plecat eu din tara, aveam pe stoc, dar nu stiu acum...

Anyway, si daca s-au dat primim saptamanal marfa. Totul e sa doresti si sa ne anunti.

Cat despre bandouri, cand ajung inapoi ma uit in arhiva de poze daca am ceva poze cu Cielo.

 

rm.popa - Sigur! Iti multumesc ca intentionezi sa apelezi din nou la noi!

Covorase au aparut deja, iar tavita va fi in cursul lunii martie.

 

Multumesc,

Mircea

www.rimimg.ro

Edited by themircea

Share this post


Link to post

Salut

Ma intereseaza si pe mine bandouri pentru matiz. Am vazut ca ai doua modele (m-ar interesa modelul de Matiz II, daca se potrivesc pe Matiz I). Te rog sa-mi trimiti o oferta de pret.

Merci

Share this post


Link to post

Salut!

 

SmartTony - sigur ca se potrivesc. Portierele sunt aceleasi, doar ca pentru Occident au schimbat masca fata si spate.

 

Bandourile sunt 130 ron, minus 10% sau livrare gratuita prin curier rapid.

Daca vrei, te rog suna-ne sau da-mi datele de livrare si facturare, precum si un numar de telefon.

 

Tavita pentru portbagaj sau covorase de cauciuc speciale pentru Matiz, nu doresti?

 

Multumesc,

Mircea

www.rimimg.ro

Share this post


Link to post

Salut!

 

ratusca - pentru toata lungimea barii spate, nu putem aduce.

Bandouri laterale si de colt pt. Aveo 5 usi sunt pe stoc. Ai mai jos 3 poze. Ignora ca-i profilul usilor de la primul Aveo (Kalos la noi).

Pentru cele de colt ai poze pe http://www.flickr.com/photos/25835939@N02/ la paginile 3 -4. Cele de colt le vei vedea montate si pe alte masini, dar alea nu-s mai multe modele. Exista doar lungi (50.5 cm) sau scurte (35.5 cm) , dar cu acelasi design.

 

Laterale: 130 ron. Colt: 105 ron. De aici scazi reducerile... vezi mai jos.

 

Reduceri pentru forum:

 

-la tavite sau bandouri– 10% reducere sau curierat gratuit

 

-la covorase – aveti de plata 15 ron (1/2 din costurile de curierat). Tot 15 ron ramane si daca sunt mai multe seturi pe livrare (practic aveti livrare gratuita pentru celelalte)

 

-la covorase + tavita sau bandouri (pereche sa fie, chiar daca nu-s pentru aceeasi masina) – aveti 10 ron reducere la covorase si curierat gratuit

 

-la doua tavite/bandouri pe livrare – 8 ron reducere pe bucata si curierat gratuit ; la 3 – 10 ron / buc ; la 4 – 15 ron / buc ; la 5 tavite sau bandouri /livrare aveti al 6-lea produs gratuit.

 

 

Daca te decizi, te rog anunta-ne si azi pleaca spre tine.

 

Multumesc,

Mircea

www.rimimg.ro

post-15291-1237866140_thumb.jpg

post-15291-1237866157_thumb.jpg

post-15291-1237866187_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Da, m-am decis si maine vor ajunge la mine - bandouri laterale cu sigla Aveo (asa am inteles) ca in prima poza si bandouri de colt (cele mai lungi).

Multumesc Mircea.

Share this post


Link to post

Multumesc pentru bandouri, promit sa pun poze cu masina cand le montez.

Share this post


Link to post

Si eu multumesc, sunt super. Poze deasemenea cand o sa fie mai cald afara sa le pot monta...

Share this post


Link to post

Salut!

 

 

ratusca si SmartTony - Va multumesc ca sunteti clientii mei! Ma bucur ca va plac bandourile si sper sa ne mai auzim... :)

 

Multumesc,

Mircea

www.rimimg.ro si ...mai nou si www.cobiromania.ro - inca e in stadiul de finisare, da' uitati-va ca-i dragut... :->

Share this post


Link to post

Gata, le-am pus pe cele laterale. Cele de colt mai astept un pic pentru ca tebuie vopsit spoilerul spate :( .

post-5070-1238239252_thumb.jpg

post-5070-1238239259_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut!

 

Ratusca - multumesc pentru poze! Cat despre sarmanul tau spoiler, daca si-asa trebuie vopsit, nu era interesant sa vopsesti si bandourile? Sau tu le vroiai special negre?

 

Duminica placuta!

Mircea

Share this post


Link to post

Astea laterale nu, sunt de parere ca arata foarte bine cu ele negre, nu stiu insa cu cele de colt :-? .

Share this post


Link to post

Salut!

 

ratusca - joaca-te un pic cu ele in Corel sau Photoshop si vezi cum iti plac mai mult...

 

Tuturor colegilor de forum - In cele din urma am reusit sa definitivam oferta pentru covorasele textile. Asa cum va spuneam mai demult, vom aduce doar cele mai bune materiale din oferta producatorului. Ei au si ieftinaturi de-alea cu mocheta subtire, dar noi nu vom aduce! Din cate spune fabricantul, pe-alea le cumpara doar reprezentantele... > :)

 

  • Spatele covoraselor este cauciucat, antialunecare.
  • Mocheta e groasa, deasa si de calitate foarte buna.
  • La calcaiul soferului este dublat si intarit materialul.
  • Toate sunt speciale pe model de masina (originale) si sunt vreo 800 de modele de masini in catalog.
  • Covorasele vin standard cu marginea tivita cu material textil, dar se poate comanda margine tivita cu piele artificiala ( + 5 ron)
  • La covorasele din fata exista gauri pentru sistemele de fixare. Daca nu aveti sistemul de fixare in mocheta se poate cumpara - surubul ce intra in mocheta + fixarea cu excentric - la 4 ron/ buc (atentie! nu pe covoras, ci pe bucata)

Preturile sunt mai unitare. Depind doar de material si de numarul de locuri al masinii (5 locuri, 6-7 locuri, 8-9 locuri).

 

Vom aduce doua clase de materiale:

 

  • Carrera si Caliber - pentru masini cu 5 locuri 100 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri 121 ron
  • V8 Elegant pentru masini cu 5 locuri 110 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri 137 ron

Covorase de mocheta nu vom aduce pe stoc, datorita diversitatii mari a materialelor. Nici macar producatorul nu tine stocuri. Durata de livrare va fi intre 7-20 zile.

 

Si la acestea, ca si la cele de cauciuc, va raman 15 ron de plata - un partial din costurile de curierat. Vedeti si sistemul de discounturi si transport.

 

 

Mai jos aveti si cateva poze. Scuze pentru calitatea pozelor. Pe masura ce vom aduce, vor fi mai multe poze... si sper eu ca mai reusite... :)

 

Multumesc,

Mircea

www.rimimg.ro

www.cobiromania.ro

post-15291-1238338235_thumb.jpg

post-15291-1238338242_thumb.jpg

post-15291-1238338255_thumb.jpg

post-15291-1238338260_thumb.jpg

Edited by themircea

Share this post


Link to post

Salut!

 

Am fost la fabrica si am mai multe informatii despre covorasele de mocheta.

Aveti mai jos varianta completata si adaugita.

 

Asa cum va spuneam mai demult, vom aduce doar cele mai bune materiale din oferta producatorului. Ei au si ieftinaturi de-alea cu mocheta subtire, dar noi nu vom aduce! Din cate spune fabricantul, pe-alea le cumpara doar reprezentantele...

  • Spatele covoraselor este cauciucat, antialunecare.
  • Mocheta e groasa, deasa si de calitate excelenta.
  • La calcaiul soferului este dublat si intarit materialul.
  • Toate sunt speciale pe model de masina (originale) si sunt vreo 800 de modele de masini in catalog.
  • Covorasele vin standard cu marginea tivita cu material textil, dar se poate comanda margine tivita cu piele artificiala ( + 5 ron) sau cusuta in diferite culori (+4 ron)
  • Pentru sistemele de fixare (doua modele) exista multe optiuni: 1. poate nu doriti deloc...; 2.daca aveti sistemul de fixare in podea, puteti cere doar saibele de plastic de pe covorase - pe modelul dorit. (2 ron/buc). 3.Daca nu aveti nici sistemul de fixare in podea, setul complet (surubul ce intra in mocheta + saibele de pe covoras) costa 4 ron/ buc. Se pot pune cate una sau doua pe covorasele din fata, in functie de preferinte (doar cate o prindere ar fi suficienta pentru a impiedica alunecarea).
  • Covorasele de mocheta se pot si broda (inscriptiona) cu sigle la alegerea voastra. Daca e vorba de sigla marcii sau de alte logo-uri care sunt in baza de imagini a producatorului, costa ~ 8 RON / covoras. Daca doriti alte personalizari, se pot face: ne trimiteti logo-ul in format JPEG si este o taxa suplimentara de 15 ron pentru introducerea logo-ului. Aceasta se plateste o singura data, deci e foarte rentabil pentru reprezentante auto sau magazine.

Preturile sunt mai unitare. Depind doar de material si de numarul de locuri al masinii (5 locuri, 6-7 locuri, 8-9 locuri).

Vom aduce doua clase de materiale:

 

  • Carrera si Caliber - pentru masini cu 5 locuri 100 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri 121 ron
  • V8 Elegant pentru masini cu 5 locuri 110 ron ; pentru masini cu 6-7 locuri 137 ron

Covorase de mocheta nu vom aduce pe stoc, datorita diversitatii mari a optiunilor. Nici macar producatorul nu tine stocuri. Durata de livrare va fi intre 7-20 zile.

 

Si la acestea, ca si la cele de cauciuc, va raman 15 ron de plata - un partial din costurile de curierat. Vedeti si sistemul de discounturi si transport.

 

Mircea

www.rimimg.ro

www.cobiromania.ro

post-15291-1238995225_thumb.jpg

post-15291-1238995230_thumb.jpg

post-15291-1238995300_thumb.jpg

post-15291-1238995307_thumb.jpg

Edited by themircea

Share this post


Link to post

Dupa cum am promis, iata si cateva poze cu bandourile montate. Multumesc inca o data TheMircea.

 

P.S. Daca doresti sa folosesti pozele in scop publicitar, te rog sa acoperi numarul.

post-2482-1239010157_thumb.jpg

post-2482-1239010169_thumb.jpg

post-2482-1239010184_thumb.jpg

Edited by SmartTony

Share this post


Link to post

Salut!

 

SmartTony - Iti multumesc pentru poze! Sunt excelente!

 

Multumesc,

Mircea

Share this post


Link to post

multumesc mircea, tocmai ce au sosit bandourile.

zilele astea sper sa le pun si cel tarziu dupa pasti sa pun niste poze.

 

:P :P :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...