Jump to content
Sign in to follow this  
ioSiLee

Tuning,modificari Si Accesorii Nubira 2

Recommended Posts

Da la climatirzare ma refer. Imi cer scuze uitasem de topicul acela. Am postat acolo!

Share this post


Link to post

Urmariti filmulete baiatului asta pe Youtube (cele cu Nubira)

Share this post


Link to post

mda demonica masina cel putin felul in care accelereaza..ii stiu masina cat de cat de pe un forum daewootec...

Share this post


Link to post

Din pacate mie imi pare ca merg precum nuca in perete la bordul de Nubira 2... Apar prea multe culori pe acolo si devine tiganeala :( . ele arata f bine pe burdul de espero/leganza/ n1 care nu au cadranele gri deschis.

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Salut,vreau sa'mi pun si eo toba sport pe o nubira II si nu stiu ce sa aleg...vreau ceva care sa nu faca prea mare galagie k am merg cu cnv cu toba sport si la drum lung deranjaza...ceva sugestii?Multumesc!

Share this post


Link to post

cauta o firma de tuning la tine in oras si intreabai daca poti sa incerci mai multe tobe si vezi care iti place asa nu poate nimeni sa iti spuna ce toba sa pui :)

Share this post


Link to post

Mircea said...Am optat la fata locului pentru o finala de 54 cm cu traseu ondulat la interior, nu straight thru, asta din cauza zgomotului obtinut cu una sport (am vrut mai silentioasa) :P deci nu este tocmai o toba sport are tendinte..oricum decat cea originala este mult mai bine suna a masina mai serioasa :D asa ca danutz pentru a nu pune o toba pe masina care sa sune ca un burlan cel mai bine este sa faci ca Mircea te duci incerci iti place bine nu iti place incerci alta si aia este..acum nu stiu ce firme de tuning ai tu in oras

Edited by Rafi

Share this post


Link to post
Mircea said...Am optat la fata locului pentru o finala de 54 cm cu traseu ondulat la interior, nu straight thru, asta din cauza zgomotului obtinut cu una sport (am vrut mai silentioasa) :P deci nu este tocmai o toba sport are tendinte..oricum decat cea originala este mult mai bine suna a masina mai serioasa :D asa ca danutz pentru a nu pune o toba pe masina care sa sune ca un burlan cel mai bine este sa faci ca Mircea te duci incerci iti place bine nu iti place incerci alta si aia este..acum nu stiu ce firme de tuning ai tu in oras

 

 

Firme de tuning...hmm...ar fi una dar au niste preturi de te doare capu,de alta nu am auzit,cred ca trebuie sa merg in alt oras sa incerc :(

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...