Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Donez "shrek The Third.2007"

Recommended Posts

Imi apare asa ceva :

Given - 0, Available - 0

Sa inteleg ca nu se mai pot trimite invitatii? Cand dau click pe Available imi zice Sorry No invites!

 

Edit : Acum imi zice : The current user account limit (50,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...

Cred ca nu se mai dau deocamdata. Mai incerc mai tarziu, daca pot o sa mai fac pt LucianM (inca astept mailul tau pe pm), magnet (la fel) si sorinel. Sper sa mearga.

post-10423-1201180561_thumb.jpg

Edited by andrei_ics_ics_el

Share this post


Link to post

Foarte corect :) ai ramas in pana :P

Share this post


Link to post

Lucian are cont. Ce vrei sa mai faci pentru el?

Share this post


Link to post

si sorinel are cont (XCode) de mai multa vreme...ideea era daca se mai poate da, stiti voi, statut de'la cu majuscule... :D

Share this post


Link to post

Sa vedem ce pot sa fac pt VIPsti, nu de alta, dar tare as mai bea o bere :D Macar sa o recuperez pe cea pe care i-o voi da lui Cumnatu...

Mai am o intrebare : eu oricum obisnuiesc sa las computaurul deschis peste noapte, daca las la seed ce am tras, e vreo problema? Eu nu cred...dar zisei ca sa intreb.

Share this post


Link to post

Din contra...daca il lasi mai mult, ajuti torentul sa traiasca.Totusi, poti sa imi spui ce vrei sa faci tu pentru cei care nu au prins statusul de VIP?

Share this post


Link to post

Ptiu! Acuma ma prinsei...ai dreptate :) ) Nu pot face nimic. Cred ca mi s-a urcat statutul de VIP la cap :rolleyes:

Edited by andrei_ics_ics_el

Share this post


Link to post

Pentru conturi normale, fara VIP va rog sa ma anuntati, le fac cu placere.

Share this post


Link to post

In 10 ore plec in Germania asa ca o sa va rog pe cei care mi-ati dat mesaje cu cereri de conturi sa mai aveti putina rabdare pana vin ( joi ) , le voi face atunci, multumesc !

Share this post


Link to post

Cum ambele subiecte s-au .. perimat, se poate inchide, multumesc !

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...