Jump to content
Sign in to follow this  
gabidana

Mecanic Bun Si Serios Pt. Cielo

Recommended Posts

Salutare tuturor !

 

Asa cum am spus si in titlu, am nevoie de un mecanic bun si serios pt. Cielo dar, care sa lucreze si la domiciliul sau.

Am avut pana acum un mecanic f. bun care lucra la City Center, insa de cateva luni si-a schimbat serviciul si este f. greu sa-l mai prinzi liber.

Acum catva timp cineva a postat numele si numerele de telefon a doi mecanici , insa nu mi le-am notat :wallbanger: si acum nu mai stiu unde sa le caut (poate au fost sterse fiind considerate reclama, insa asa cum laudam anumite service-uri, asa ar trebui sa putem sa laudam si mecanicii buni dar rari).

Rog mult pe cei care cunosc si au avut experiente pozitive cu mecanici priceputi (dar care sa lucreze si acasa), sa posteze numele si numerele lor de telefon, sau sa mi le dea si mie pe PM.

Va multumesc anticipat pentru raspunsuri si pentru ajutor ! :osanale:

Share this post


Link to post
Care sunt problemele?

Salut !

Deocamdata nu am decat niste zgomote ciudate la rotile din fata (probabil bucsile de bascula), insa intrebarea era si pentru alte viitoare posibile probleme (sper sa nu fie cazul, dar fierul e fier...).

Am avut un mecanic f.bun care insa, nu prea mai poate fi prins liber si nu pot sa stau cu masina defecta sau cu diferite zgomote, simptome, care m-ar speria, pana as da de el.

Multumesc !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...