Jump to content
Sign in to follow this  
m.marcel

Coduri Cass Matiz

Recommended Posts

Salutare..de vreo cateva zile am rugat anumite persoane de pe aici care se lauda ca au codurile sa ma ajute si pe mine cu ele insa se pare ca nu s-a inghesuit nimeni...cum am facut rost de ele de la un service ma ofer sa le dau cui are nevoie si asta prin intermediul mailului sau mess-ului..ma puteti contacta la m.marcel@yahoo.com si veti primi garantat lista cu codurile...nu asa cum o tot "astept" eu...multumiri tuturor :drinkers:

Share this post


Link to post

Ai citit aici si nu ai gasit ce trebuia?

Share this post


Link to post

da am citit acolo...sunt vreo 4 coduri si nici unul nu a mers...iar din cei care sa laudau ca le dau la cerere nimeni nu s-a inghesuit...ceau

Share this post


Link to post

Nu ne-o lua in nume de rau. Ultimul post din topicul ala e de prin 2006. De atunci s-au intamplat multe, unii membrii si-au mai schimbat masinile si intra mai rar sau deloc.

Share this post


Link to post

nu o iau in nume de rau...insa am cerut pe PM si nu am primit nici macar un raspuns..indiferent care ar fi fost..cum marea majoritate suntem aici pt a ne informa si a ne ajuta gaseam normal macar sa mi se raspunda..in fine..s-a rezolvat si am sarit peste..numai ca eu ma tin de cuvant si am raspuns tuturor cererilor...sa auzim de bine

Share this post


Link to post

Vreau si eu codul de cass model akf-4306 la un matiz. Imi cere un cod din 3 cifre. La chei am o placuta cu codul: m0***, dar nu merge. Multumesc.

Astept pm.

Share this post


Link to post

Ala e codul de la setul de chei. Codul de la casetofon il gasesti pe un card mic de carton, ce ti-a fost dat odata cu masina si este format din 4 cifre.

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Masina a fost luata din targ de la un tip care o luase de la o firma (sarantis). Nu am primit nici un cartonas! Am ramas fara baterie zilele trecute iar acum imi cere codul. Daca ma poate ajuta si pe mine cineva adresa mea este mihai_neculai@yahoo.Com sau pm.

Tanks

Share this post


Link to post

Gata am rezolvat mica mea problema cu ajutorul lui marcel.

Apelati cu incredere la el

Share this post


Link to post

Salut Marcel,

 

Imi poti trimite si mie lista te rog ?

Share this post


Link to post

Am furat un cas de matiz imi dai si mie codurile? > :)

Share this post


Link to post

mah...treaba ta daca l-ai furat sau nu...eu ma tin de cuvant si ofer codurile ca deh...asa am promis..daca intr-adevar le vrei ti le dau

Share this post


Link to post

Ideea era sa nu dai codurile la toata lumea...astfel ai incuraja furtul de casuri de matiz ...pt ca eu "unu" pe forum care ne da codurile...intelegi tu ;)

Share this post


Link to post

si inainte sa le dau vrei sa cer un C.V? ma mai uit si eu sa vad daca sunt membri mai vechi si cam atat...si acum hotii crezi ca stau sa caute pe net coduri? daca te duci cu o bere la un electrician in service si ceri codurile le ai instant...

Share this post


Link to post

Adevarul este ca CZB este un membru foarte vechi (1 zi).

 

Oricum... nu stiu cat este de bine sa dai aceste coduri.

 

Cine are nevoie de ele...asa cum ai spus si tu merge la o reprezentanta Daewoo si garantez ca nu-l costa nimic sa afle codul casului de pe masina lui.

Share this post


Link to post

cu CZB vorbisem de mai de mult pe mess...cat despre coduri eu unul as fi preferat sa mi le spuna cineva aici decat sa ma duc pana la un service

Share this post


Link to post

Sincer, nici mie nu mi se pare corect sa dam codurile de la cass asa, in gura mare. De ce? Tu crezi ca hotii de masini nu pot sta pe net? Pe bune acum.

Share this post


Link to post

Prezumptia de nevinovatie este straina pentru voi ? In plus, cine ar fi fomistul care sa fure un cass de Matiz si cine ar fi homelessul care sa-l cumpere ?

Share this post


Link to post

Atunci hai sa punem aici toate codurile de la seif, de la valiza, de la camera de hotel(cel care au la intarrea in camera asa ceva) s.a.m.d. :o

 

cu CZB vorbisem de mai de mult pe mess...

 

Si de ce nu i le-ai dat pe mess si i le-ai dat PM? ca oricum mai vorbiserati si inainte

 

 

 

cine ar fi fomistul care sa fure un cass de Matiz si cine ar fi homelessul care sa-l cumpere ?

 

Ala care sparge geamul sa ia un amarat de detector de 1 milion, sau un noikia 1100.

Share this post


Link to post

De ce incui usa si pui alarma ? Lasa usa deschisa si un bilet pe geam ! Problema era alta: pe ce baza acuzi public un om ?

Share this post


Link to post

Nu am acuzat pe nimeni.

Doar am spus ca nu cred ca este corect sa pui la dispozitie o informatie ce se vrea a fi CONFIDENTIALA.

Share this post


Link to post
Am furat un cas de matiz imi dai si mie codurile? > :)

No comment.

Share this post


Link to post

Oare de ce cuvantul furat a fost bolduit? :grumpy:

Share this post


Link to post

una peste alta codurile alea afurisite nu sunt postate sa fie in vazul tuturor le ofer in privat...si apoi subscriu si eu la ce a zis tolin...cine fura frate cass de matiz??? Hai sa lasam topicul asta sa decurga ca si pana acum...si ma gandesc ca daca era ceva in neregula cu el era inchis de mult!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...