Jump to content
Sign in to follow this  
Figaro

Noul Aveo 2008

Recommended Posts

... bine zis - traiasca lichidu, ultima scapare ...

Asta-i valabila, doar, la filosofi, artisti si injineri. La procurori scaparea este saltul in gol de la etajul 3-4, mai ales cand crezi ca infractorii scapa de inpuscarie pe dosare prost intocmite, din lipsa de practica.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Auzi la el procuror =))

Dupa cum bine ti-a explicat Tolin (un mare iubitor de Daewoo) procurorii au o soarta ...sa spunem grea.

 

@FRY din prisma a ceea ce fac in fiecare zii dau nas in nas si cu procurori si alte personalitati...

Aici in Chitila la mine merg altfel treburile...

Share this post


Link to post

da, urata scapare o sa am, o sa sar in gol direct pe un golf si o sa mor ca nu o sa se indoaie tabla :) )

 

esti politist de chitila? sau esti vanzator de alcool de mai ai de-a face cu procurori :) ) ? mai vb cu ei daca tot esti in "preajma" lor, sa iti mai comunice "finetzuri".

 

de fiatu ala care de fapt nu exista nu mai zici nimic?

 

da, foarte multi scapa din cauza unor dosare prost intocmite si pe incompetenta. tocmai am sesizat csm ptr o procuroare care a uitat sa prelungeasca arestarea preventiva a unui tip acuzat de omor in faza urmaririi penale, desi la dosar sunt multe probe. asta desi initial a fost arestat preventiv. si tipu ala e un sarantoc n-are bani de spaga nici daca vrea sa dea. intr-adevar, altii scapa pe bani multi. da lasa aici se vb de gmdat nu de chestii de-astea pe care oricum deja le stiti nu?

 

uite m-am lamurit ca ma trag de sireturi cu vorbareti care le stiu pe toate. nu ma pot compara cu voi astia 2 - 3 care-mi tot raspundeti. nushtiu ce va faceti de acu incolo ca ramaneti fara mine, oricum n-aveti nevoie ca sunteti enciclopedii :) ) ))). salut

Edited by fry

Share this post


Link to post

Stiu sigur ca exista pt ca am un prieten care si-a luat unul, poate s-au speriat dealeri de tine, probabil le e frica si la dealeri de procurori care vorbesc mult si prost .

Succesuri, vezi sa nu cazi pe Aveo ala al tau cu 1/2 stele la impactul cu pietonul .

Share this post


Link to post

Si ce lagatura au procurorii cu noul Aveo?

Share this post


Link to post

fry, pune poze cu masina. eu sunt din tg-jiu si pana acum n-am vazut prin oras nici macar un aveo(modelul nou evident). probabil din cauza ca nu este dealer chevrolet aici

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...