Jump to content
Sign in to follow this  
mariusaveo

Tuning Pentru Aveo (2007) 4 Usi

Recommended Posts

Asteptam poze!

Bafta!

Share this post


Link to post

poze noi cu tuning AVEO white :)

 

incercare tuning in paint. voi reveni cu poze dupa punerea in practica a schitei!!!!

sper sa iasa cum imi doresc

 

am gasit chiar si paravanturi(deflector se aer) pt AVEO fata +spate la doar 139 lei

la o firma din Cluj.taxa de curierat este 30 ron(pt BV)

paravant.ro/hekochevroletaveo4usifatasispatemarcaheko-p-1188.html?...

post-22340-126726460835_thumb.jpg

post-22340-126726462919_thumb.jpg

post-22340-126726464465_thumb.jpg

post-22340-126726467533_thumb.jpg

post-22340-126726503516_thumb.jpg

post-22340-126726506255_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Asta-i pe principiul un perete verde, unul gaben si cand terminam ii f^&%em o dunga neagra...

Share this post


Link to post

Ai tunarit capacele ;)

Share this post


Link to post

Mijto :thumbl:

Da', pare-mi-se, topic mai potrivit era aici. Oricând, însă, te poţi inspira din Listă.

P.S. Keep up ză good work! :mrgreen:

Share this post


Link to post

Daca voua va place, e bine. Janta aia se vede naspa prin capac cu spite "a la aliaj". Iar scrisul ala pe portiere... nu stiu, dar nu cumva e scris pe spatele masinii, pe portbagaj, cu litere cromate? Ma rog, spor la sorcovit. Inafara de capota, care o vreau colantata ca deja e ciuruita de la pietre, nu vreau sa lipesc nimic pe masina. Consider ca arata ok asa, cum a iesit din fabrica.

Share this post


Link to post

Mai e un Aveo fix aceeasi culoare prin Ploiesti, fix la fel inscriptionat pe portiere.

 

Numa' ca la ala scrie "TRANSPORT BOLNAVI" si e pe post de ambulanta.

 

Care-i rostu' sa scrii numele si modelul masinii pe ea, sa nu uiti ce conduci ?

  • Like 1

Share this post


Link to post

Am dat un plus la faza asta, am ras puternic! Auzi la el, "transport bolnavi: =)) .

Se scrie si pe laterale sa moare vecinii de ciuda ca omu' are masina americana.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

si cam asta a iesit

 

WOW! Genial! Vreau si eu!!

Share this post


Link to post

Salutare. Stie careva care sunt preturile pentru accesoriile de tunning fabricate de catre GM pentru Aveo? Ma tot uit pe situl Chevrolet Romania si cel mult pot afla codul produselor dar nu si pretul acestora. Si daca cumva stiti si care dintre dealeri monteaza astfel de accesorii si cam cat costa manopera.

 

-> accesoriile sunt aici: http://www.chevrolet.ro/aveo-4usi/aveo-4us...e-generala.html

Trimite-le un mesaj cu codul produsului pe care il doresti shi o sa o sa iti trimita mail cu pretul acestuia.

Asha am procedat shi eu ptr. (Setul de ornamente de Caroserie) si mi-au trimis mail cu pretul acestuia respectiv 2506 ron

Share this post


Link to post

am nevoie de o idee...unde gasesc acele pleoape de aveo..ca la cate magazine am incercat...niciunul nu a avut asa ceva

Share this post


Link to post

salutare,de unde pot sa fac si eu comanda de paravanturi,fata si spate,pt aveo sedan? multumesc

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post

Da ,marchize confuza exprimarea sorry .Am postat undeva poze cu vopsirea evacuarilor si a manerelor (dar nu mai stiu unde :wallbanger: )Vezi poze.

sall,spune-mi si mie te rog cum ai scos alea din bord

Share this post


Link to post

salutare pleoape pentru kalos limuzina cunoste cineva unde pot achizitiona?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...