Jump to content
Sign in to follow this  
Scoop

Ajutor cu tunning la Cielo

Recommended Posts

Am si eu nevoie de o mana de ajutor cu un tunning la Cielo, vreau sa pun niste stopuri in stil de Lexus dar nu gasesc nicaieri asa ceva, eu sunt din Constanta si daca poate cineva sa ma ajute sa gasesc un set de stopuri in stil de Lexus pentru Cielo da-ti un raspuns aici sau e-mail la barbu_alex_ct@yahoo.com sau un sms la 0721535405. Multumesc.

Share this post


Link to post
Am si eu nevoie de o mana de ajutor cu un tunning la Cielo, vreau sa pun niste stopuri in stil de Lexus dar nu gasesc nicaieri asa ceva, eu sunt din Constanta si daca poate cineva sa ma ajute sa gasesc un set de stopuri in stil de Lexus pentru Cielo da-ti un raspuns aici sau e-mail la barbu_alex_ct@yahoo.com sau un sms la 0721535405. Multumesc.

foarte usor...te duci pe Poporului unde se monteaza folii si colante auto omologate...nu face decat sa-ti lipeasca niste abtipilduri in interiorul lampilor...atat...si cand te uiti la ele...zici ca sunt oglinda pe interior...

Share this post


Link to post

Si sunt legale? S-au privatizat drumurile publice sau s-a dat drumul la smecheri? Primul afectat de stopuri ilegale poti fi chiar tu, iar daca cel care te trozneste este unul "mai mare" mi-ar parea rau.

Share this post


Link to post

din cate stiu eu e reglementare expresa in decizia de omologare a foliilor si ionizarilor ca nu pot fi aplicate fe elementele optice ale masinii... poate ma insel dar nu cred...

Share this post


Link to post

Asa e, mie a vrut sa-mi ia cretificatul pt triple lacuite cu lac fumuriu :wallbanger: .Mi-a pus amenda 1.5 mil pt parcare in loc interzis si s-a plictisit pana la urma. De atunci nu m-a mai oprit nimeni sa ma intrebe. :P (oricum militianul care mi-a pus amneda a fost dat afara din pol mai tarziu pt ca a facut un accident de masina ca era mut de beat) :D .

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...