Jump to content
Sign in to follow this  
RoCkY

Faruri Cu Lupa Sau Angel-eyes

Recommended Posts

Revenind la subiect, am gasit ceva:

 

VIND ANGEL EYES PE CULORILE :

- ALBASTRU

- ROSU

- VERDE

- GALBEN

- ALB

SUNT FACUTE IN SUA SI SE POT MONTA PE APROAPE ORICE MOTOCICLETA.PRETUL ESTE DE 70 EURO SETUL CARE INCLUDE DOUA CERCURI SI 100 EURO SETUL CARE INCLUDE PATRU CERCURI.PENTRU PROVINCIE TRASPORTUL ESTE INCLUS IN PRET.

COMANDA SE ONOREAZA IN 5 ZILE DACA NU ESTE PE STOC.MONTAJUI COSTA 25 EURO CU CONDITIA CA FARUL SA FIE DEJA DAT JOS DE PE MOTOCICLETA.

 

Nu sunt flexibile.Setul contine un cerc mic pt faza scurta si unul mai mare pentru faza lunga sau doua mici si doua mari pt motociclete cu doua faruri ex. Yamaha R1 din poza care este a mea personala.Se monteaza pe pozitii eventual cu un intrerupator ca sa le poti stinge cind vrei.Sunt de mare efect nopate cind poti parca motocicleta si le poti lasa aprinse.Consuma infim de putin.Nu se ard pt ca nu sunt becuri.Ai garantie la ele 1 an.Producatorul este din SUA.

 

donely10@hotmail.com

0722 766 149

 

Oare or merge adaptate si la auto ? :scarpin:

Angel_4.JPG

Angel__5.JPG

Share this post


Link to post

vaxxi vezi ca pe vwforum vinde cineva angel-eyes pt. masini special. si merg adaptate banuiesc (problema e sa intre in far). buba e ca, e migala mare. desfa farul...pune-le lipeste farul la loc

Share this post


Link to post
Oare or merge adaptate si la auto ? :scarpin:

 

 

Merg adaptate:

 

29nn.th.jpg 36vs.th.jpg 13zv2.th.jpg

 

 

La un tuning fest langa Rotterdam am zarit un Espero (cu nr de Germania) care avea foarte frumos integrate Angel-Eyes (asemanatoare la culoare cu cele de pe motocicleta), masina era o bijuterie.

Share this post


Link to post

Salut,stie cineva daca gasesc faruri angel-eyes pt nubira I din 99?????

Share this post


Link to post

salutare

algel-eyes-uri as vrea si eu daca sunt si se gasesc

farurile de cielo se pot desface, se demonteaza si se baga in cuptor la 80 de grade cam 5-6 minute...apoi cu grija la degete ca va arde trageti sticla de oglinda si s-o desfacut farul

daca va intereseaza in iasi sunt importate din koreea de la daewoo faruri cu sticla clara pt cielo si pt tico

pt tico sunt si spuluri mijto..pt cielo nu din pacate

http://www.rxm.ro/index.php?fuseaction=sit...tails&id=26

farurile sunt 130 lei noi bucata si semnalizarile 40 lei noi bucata

semnalizari albe si faruri cu sticla clara pt cielo is la 340 lei adica cam 100 euro

eu numa din astea am gasit prin romania, daca are careva ceva concret sunt interesat daca nu...o sa-mi comand de craciun faruri si semnalizari din astea, macar poate lumineaza mai bine fata de alea standard

numa bine si sper ca nu m-am bagat aiurea in vorba

 

Foloseste cu incredere majuscula la inceput de fraza/propozitie

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Sa va arat ce am gasit dupa lungi cautari (nu are de a face cu Angel-Eyes dar e legat de tuning si lumini).Am gasit stopuri Lexus-Style pentru cielo. Cum sa le luam si cat costa nu stiu, rog pe cineva care cunoaste limba sa spuna dacase precizeaza ceva. Link-ul unde am gasit este acesta: http://www.zr.ru/news48354.html.

Poza cu stopul:

post-4321-1162324364_thumb.jpg

Acum spuneti-va parerile.

Share this post


Link to post

Faruri cu lupa, de la rusi...

 

post-1161-1163427976_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut,

pana la urma, exista sau nu Angel eyes pentru cielo? daca da de unde? daca nu atunci ce se poate face sa arate mai angel eyes :) ?

 

Cu majuscule, in orice caz !

Edited by tolin

Share this post


Link to post

@Gamerul : Stii cumva producatorul farurilor alora? La Street storm pe site nu le-am gasit.

Share this post


Link to post

ma intereseaza si pe mine ! cine ar putea sa lase un link unde pot cumpara ?ms mult

 

Majuscule pe unde se cere !

Edited by tolin

Share this post


Link to post
Faruri cu lupa, de la rusi...

 

post-1161-1163427976_thumb.jpg

 

Stie careva de unde se pot procura asa ceva ... daca se poate ? aduce cineva de pe la noi ?

Share this post


Link to post

Este cineva cu leganza care a modificat farurile?As vrea sa pun si eu pe a mea, insa consider ca cele 3 poze de mai sus in care apareau acelele leganza cu angel eyes nu sunt concludente, in sensul ca una este sa vezio poza si alta este sa vezi real. Daca estetotusi cineva care si-a pus, as dor sa vad si eu masina :P

multumesc

Share this post


Link to post

vreau si eu in 50 de euro cum pot obtine si eu ??? :osanale:

Share this post


Link to post

Pana la urma a gasit cineva becuri lupa pentru Cielo/Nubira/ Espero? Pe-afara putem face comanda la vreo firma, daca na strangem mai multi?

Share this post


Link to post
Salut,

pana la urma, exista sau nu Angel eyes pentru cielo? daca da de unde? daca nu atunci ce se poate face sa arate mai angel eyes :) ?

 

Cu majuscule, in orice caz !

 

 

EXISTA FARURI CU ANGEL EYES SI AM FACUT EU COMANDA , ASTEPT SA LE ADUCA SAPTAMANA VIITOARE ! CUM LE PRIMESC LE MONTEZ SI POSTEZ FOTO CU ELE . ABIA ASTEPT. 9.000.000 LEI

Share this post


Link to post
EXISTA FARURI CU ANGEL EYES

 

De unde?

Un link se poate?

O poza cam cum arata ai?

Sunt si cu lupe sau au doar angel eyes montat?

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Ptr constanteni ... se gasesc pe str Poporului ...vreo 850 de mii dak nu ma insel...dar un cerc mare si unu mic.

P.s : nu stiu de calitate ceva.

Edited by banzay

Share this post


Link to post

stie cineva undeva faruri cu angel eys si lupa ptr cielo?

 

EXISTA FARURI CU ANGEL EYES SI AM FACUT EU COMANDA , ASTEPT SA LE ADUCA SAPTAMANA VIITOARE ! CUM LE PRIMESC LE MONTEZ SI POSTEZ FOTO CU ELE . ABIA ASTEPT. 9.000.000 LEI

 

ce ai rezolvat ?

Edited by naylui

Share this post


Link to post

900 RON ???? Nu mai aveţi limite, jur.

Share this post


Link to post

Probabil e ceva lucrat foarte bine si asteptam si noi ceva poze , dar pe mine m-ar fi tentat un kit xenon mai degraba .

Share this post


Link to post
900 RON ???? Nu mai aveţi limite, jur.

 

Altii dau mai mult pentru logan , de ce nu ar fi un pret corect pt cielo?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...