Jump to content
Sign in to follow this  
RoCkY

Faruri Cu Lupa Sau Angel-eyes

Recommended Posts

Uskt, dacă alţii dau atâta, inseamnă automat că merită banii ?!

Share this post


Link to post

Daca nu ar fi mai bune farurile normale decat cu lupa nu crezi ca s-ar pune faruri normale pe toate masinile scumpe care au faruri cu lupa?

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Legatura la Piatra-Olt. Eu nu am spus ca nu ar fi bune, ci ca sunt extrem de scumpe si nu cred ca merita banii. Sunt totusi 300 de euro. Gândeste-te câte ai putea face cu banii astia. Spre exemplu, la o suspensie mai joasa te-ai gândit? Ar arata mult mai bine decât cu faruri cu lupa si cocotata cum era a mea acum câteva luni. ;)

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Ce este mai indicat sa ai o atitudine de lowrider sau sa ai siguranta sporita pe timp de noapte? Eu unul as prefera a doua varianta, si merg pe mana celor care au proiectat masina la trenul de rulare

Share this post


Link to post

Bine uskt, dacă tu vrei să bagi 15 milioane in 2 faruri, n-ai decât. De ce zic 15 milioane?! Presupun că ţi-ai dat seama că dacă-ţi iei farurile astea o să pui şi un kit xenon, nu?

 

Anunţă-ne şi pe noi când ţi le cumperi. Mai ales că eşti super convins că fac toţi banii. ;)

Share this post


Link to post

Daca as sti de unde sa le cumpar , le-as cumpara, si da chiar as pune si un kit xenon pe ele

Share this post


Link to post

Salutare.Mar interesa daca as putea sa pun Angel eyes pe o nubira 2 .Si..oare cum ar arata?ati vazut asa ceva?

 

Respect

Share this post


Link to post

mi`a venit o idee, proasta pentru unii dar eu o voi duce pana la capat.

imi face cineva din fibra niste ochilari.

in loc de semnalizare fata ii bag semnalizare de aripa din aia rotunda(daca mai gasesc)

in faza scruta imi bag proiector de ceata de logan si in faza lunga imi bag proiector de ceata de passat.

toata investitia ma costa cam 8 milioane si ceva dar sigur voi fi multumit de farurile mele :D

o poza pentru a va face o idee

mno vad ca imi zice insert imagine http:// si apoi spatiu...nu ma descruc

daca era mai simplu de pus poza va puneam dar daca nici nu ma pricep ma las pagubas

sper sa pricepeti ce-am vrut sa zic

ps: proiectorul de passat ii cu lupa la fel si ala de logan(era o idee loganul)

Edited by tolin
Atentionare - foloseste majusculele in locurile pe care limba romana le reclama

Share this post


Link to post
Sa va arat ce am gasit dupa lungi cautari (nu are de a face cu Angel-Eyes dar e legat de tuning si lumini).Am gasit stopuri Lexus-Style pentru cielo. Cum sa le luam si cat costa nu stiu, rog pe cineva care cunoaste limba sa spuna dacase precizeaza ceva. Link-ul unde am gasit este acesta: http://www.zr.ru/news48354.html.

Poza cu stopul:

post-4321-1162324364_thumb.jpg

Acum spuneti-va parerile.

 

 

Pentru cei care ii interesa asa ceva pe masina am gasit la mn i Galati 5 sau 5juma dar am gasit si mai bn parca ...vreo 4juma (sate) omologate R.A.R...deci ..aveti grija poate e cumparati fara omologare :) ) ...si ami era ceva numai din leduri un model foarte frumos 5 mil 500 chiar azi am vazut pe Domneasca :P

Share this post


Link to post
EXISTA FARURI CU ANGEL EYES SI AM FACUT EU COMANDA , ASTEPT SA LE ADUCA SAPTAMANA VIITOARE ! CUM LE PRIMESC LE MONTEZ SI POSTEZ FOTO CU ELE . ABIA ASTEPT. 9.000.000 LEI

pana la urma niste poze cu farurile alea cu angel eyes sau un link cva...ms

Edited by Mircea
Te rugam fara irc si cu majuscule pe unde trebuie.

Share this post


Link to post

Ai uitat de noi, o poza nu pui?

Share this post


Link to post

Din cate am vazut nu sunt vizate masinile mai de doamneajuta.In special dacii, dube si camioane sunt in vizor.Sper asa fie asa.Nu am revizie din iunie.

Share this post


Link to post

Nu baza. Am vazut logane tunate oprite la greu la filtrele RAR, trec frecvent pe langa asa ceva la 2 Cocosi sau la Bazilescu.

Share this post


Link to post

si pana la urma far cu angel?? unde gasim

Share this post


Link to post

pentru aveo faruri angel eyes se gasesc , a vazut cineva?

 

daca nu,vreau un kit xenon dar nu stiu ce tip merge pe masina, unde trebuie sa ma uit, sau daca stiti,va rog sa-mi spuneti

 

10x

Share this post


Link to post

s-a rezolvat, multumesc oricum pt promptitudine

Share this post


Link to post

Farurile cu sticla clara din prima fotografie postata de tine se comercializeaza in Romania.

Citeste topicul asta sau postul asta.

Share this post


Link to post

vre o posibilitate de import sau comanda per group exista oare?]

Share this post


Link to post

Se pot aduce asemenea faruri , va garantez eu, doar ca rebuie sa fim minim 50 de doritori si pretul ajunge undeva intre 450-500 Ron pentru un set.

Share this post


Link to post

Ar fi bine sa ne interesam poate gasim o modalitate si doritori]

Share this post


Link to post

Repet, modalitatea am gasit-o si rezolva-o eu, ne trebuie doar 50 de doritori.

Share this post


Link to post

Daca inca va mai intereseaza angel eyes si nu puteti strange 50 de comenzi sau cate va trebuie, am gasit eu un anunt pe un alt forum in legatura cu ce vreti voi.

Ca referinta va puteti uita pe forumul asta: http://reno.ro/index.php?showtopic=97436&a...20eyes&st=0

Pt mai multe detalii si poze, id-ul lui este my_ovy.

 

Multa bafta cu modificarile si sper sa va iasa bine. :lavolan:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...