Jump to content
Sign in to follow this  
tudorc

Cod casetofon (Tank)

Recommended Posts

Mersi mult pentru raspunsuri dar din pacate nu m-au ajutat cu nimik pt. ca atunci cand l-am scos...canci potriveala la mufe cu cel nou. Trebe taiate firele si puse fiecare dar din 14-16 sau cate or fi pe acolo sa stau sa le bajbai...mai bine lasa :D poate o exista pe piate neste adaptoare ca sa nu le mai tai .

Share this post


Link to post

De la cine am cumparat nubira mi-a spus ca a piedut hîtiuţa cu codul de la casetofon. Ce fac în momentul în care schimb bateria, ce cod sa introduc.

Multumesc!

Share this post


Link to post

Poate ai noroc si scrie pe el... Nu cred dar merita incercat. Dar vezi cum il scoti ca sa nu piarda alimentarea.

PS Nu sunt sigur dar cei de la fabrica ar trebui sa stie codul dupa seria aparatului.

Share this post


Link to post

ar trebui sa se rezolve si la un service Daewoo.. de obicei mecanicii stiu codurile

Share this post


Link to post

La Cielo erau 4 coduri mari şi tari. La Nubira nu e la fel?

Share this post


Link to post

sunt 3 coduri care se potrivesc la toate casetofoanele( nu merge cu primul, incerci cu al 2 lea...):

@@@@

****

####

daca mai stie careva vreo unul si e verificat...

Share this post


Link to post

Fratzilor a mai fost un topic d-asta cu coade de cassuri in care erau trecute toate coadele, DAR!!!! au fost sterse din motive de securitate!!! cum ar fi sa intre vreun terminat de cartier isi noteaza codurile si dupa aia va plangeti ca vi s-au furat cassurile. Deci...poate modificati si voi ce ati postat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post

eu propun sa facem o lista cu tipul masinii, numarul de inmatriculare si codul casetofonului...aaaaaa... si tipul de alarma de pe masina 8) ... :rotfl:

Share this post


Link to post

Păzea că ăla care sparge maşini intră aici să se documenteze.

 

Dacă vrea (asta în cazul în care nu le are deja) coduri fiţi siguri că le află el mai repede decât apucăm noi să zicem ”cod”. :lol:

Share this post


Link to post
eu propun sa facem o lista cu tipul masinii, numarul de inmatriculare si codul casetofonului...aaaaaa... si tipul de alarma de pe masina  8) ... :rotfl:

Nu vrei sa punem si amprenta de chei, CNP-ul, VIN-ul si o copie a CIV-ului? Eu zic sa incepi tu primul.

Share this post


Link to post

VIN-ul il dai tu, daca vrei :heavydrinker: :heavydrinker:

Share this post


Link to post

123-456-7890xxx12345

Share this post


Link to post
cum ar fi sa intre vreun terminat de cartier isi noteaza codurile si dupa aia va plangeti ca vi s-au furat cassurile. Deci...poate modificati si voi ce ati postat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ia o pastila si calmeaza-te! codurile astea sunt o gluma pt copii.

iar daca ai tank pe masina, iti recomand o piesa mai serioasa. sunt unele, cu fata detasabila, stii tu...

Share this post


Link to post

tank-ul nu se fura...nerentabil..ce vreti sa il vinda dupa aia cu 500k. :)

 

nici nu se mai uita la ele

Share this post


Link to post

hotii adevarati nu se uita, e adevarat.

dar pustii care cumpara cateva ore de net pentru un counter sigur se vor uita si apoi cand vor trece pe langa un tank... mai bine sa nu ii ajutam.

Share this post


Link to post

si eu ma joc counter... :-D :-D :-D :-D

Share this post


Link to post
cum ar fi sa intre vreun terminat de cartier isi noteaza codurile si dupa aia va plangeti ca vi s-au furat cassurile. Deci...poate modificati si voi ce ati postat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ia o pastila si calmeaza-te! codurile astea sunt o gluma pt copii.

iar daca ai tank pe masina, iti recomand o piesa mai serioasa. sunt unele, cu fata detasabila, stii tu...

 

pisi am luat un ecstasy . happy? daca vrei iti aduc si tie :D

Share this post


Link to post
De la cine am cumparat nubira mi-a spus ca a piedut hîtiuţa cu codul  de la casetofon. Ce fac în momentul în care schimb bateria, ce cod sa introduc.

Multumesc!

 

daca vrei iti dau eu pe MP lista cu coduri cas Nubira numai sa-mi dai de stire

Share this post


Link to post
pisi am luat un ecstasy . happy? daca vrei iti aduc si tie :D

stii ce a zis vulpea la arici?

 

vizavi de coduri, daca te duci in service la daewoo, fara 50.000 electricianului, nu-ti spun aia nimic.

si sa fim seriosi, la cat de greu se da tank-ul jos, nu se uita nici un sutz la el.

Share this post


Link to post

Oemni buni, ce e cu codurile astea ? Ca tocmai am cumparat un espero de la cineva care in mod evident nu mai stie codul. Deocamdata merge, dar daca va trebui sa deconectez vreodata bateria pentru diferite lucrari ... adio radio!

Share this post


Link to post

Da si tu un search pe forum ca nu e greu. :P

Share this post


Link to post

Orice dar nu mai publicati codurile pe aici. Daca le doriti cu infocare puteti cauta prin posturi si veti gasi oameni care le au si pe care ii puteti contacta prin mp pentru ajutor.

:)

Share this post


Link to post

Salut :rolleyes: merci pentru mesaj dar vreau sa scot borna ca sa resetez calcul ca imi sta relantiul mare si la service fara vreo 50-100 nu iti spune nimeni codul.

Poti sa-l trimiti pe adresa dmarrek@yahoo.com.

Multumesc si sarbatori fericite!! :lol:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...