Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Pai e simplu, aia e o sosea de centura deci se ajunge pe toate "partile" :P . Oricum apreciez faptul ca soseaua de centura are prioritate acolo.

Share this post


Link to post

I-si plateste leasingul omu ce ai cu el :)

Share this post


Link to post
... Din pacate reparatiile pe genunchi,etansare cu coperti de caiet in loc de silicon adecvat ...

Si acum ce ai vrea sa faca cu copertile acelea dupa ce maica-sa i-a zis: "Bula, ia pune mana tu pe caietul de matematica si mai fa niste ... cornete !", sa le predea la fier vechi ?

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Bestiala reclama.

 

Desi, decat Sandero, prefer ranciul asta la mana a doua.

Share this post


Link to post

Bine ca a folosit totusi cratima. Probabil i-a corectat baiatul de la "autocolante".

Share this post


Link to post

Ce de incarcatoare...

Share this post


Link to post
Ce de incarcatoare...

 

Pai nu aveam prize in camere si faceam cu randul la incarcat telefoane,noi ne-am cumparat si triplu ca... :) )

Share this post


Link to post

Topul comediei in CV-urile candidatilor

 

 

1. Responsabilitati: Vinzator. "Am dormit bine acolo, ce sa zic? Parintii lucrau amindoi, eh, ce vremuri erau atunci. Si pisica zbura."

 

2. Atasament la CV - "Motto: Se-ntampla-oare-o crima/ Sa-ti pui gandurile-n rima…?!" + 3 poezii: mama mea, pisica, Reteta unui om perfect, Toamna

 

3. Mini Interviu: Care este cea mai mare realizare a ta de pana acum? "Am ajuns la 30 sanatos"

 

4. Studii:

- studii privind conservarea prin congelare a materialului seminal de caine;

- lucrare de licenta in comportament sexual premarital.

 

5. Mini Interviu: Domeniul de interes era Vanzari. "Sunt potrivit pentru ca imi place ceea ce se intampla in acest domeniu. Piata e in continua crestere in Romania. Fratele meu mai mare m-a indrumat spre aceasta meserie si a fost 'dragoste la prima vedere'."

 

6. Descriere responsabilitati: - "impegat contabilitate primara, secretariat, impegat fac de toate (fara sex)"

 

7. Istoric experienta: "tatal meu este administratorul a 2 statii peco si prin urmare m-a angajat si pe mine, stiind de pasiunea mea pentru masini si implicit pentru condus".

 

8. Descriere job: "Societate condusa de un isteric, (ce sa-i faci nimeni nu-i perfect...)"

 

9. Descriere studii: "sunt o fata de 18 ani cu 1.66m inaltime, 49kg, ochi verzi, satena (cu par lung), dragutza, seriosasa si plina de enrgie... PS. poza nu am putut sami pun pentru ca sunt prea mare format dar dak doriti..id meu de mess ok_..._... sau trim un e-mail pe adresa www.ok_..._...@yahoo.com..va sigur k nu o sa va para rau :D "

 

10. Responsabilitati: "Am fost hostessa pentru o seara la petrecerea organizata de compania "X" la restaurantul "Y". Responsabilitatea mea era sa-i primesc pe invitati, iar impreuna cu alte 3 fete am facut atmosfera dansand, in rochii de culoarea siglei firmei, si invitand persoanele din sala la dans pentru a se simti bine."

 

Top adrese de email, sendere si nickname-uri:

 

Adrese de email: pasarik.frumusik@.., senzuala_89@.., elfica_sh@.., shut.up_up.up@..,angel_powder2008@.., pithonstd@.., axe.the_hacker@.., sa.ne_http@...

 

Nume de utilizator: foca.san, pitzic21, dramatique, sunca.nr_117, scama_vesela

 

Sender: ursuletu gheorghe, John Wayne, Hijo de la Luna, scipio africano, leul vipera

Share this post


Link to post
de la faza nationala a olimpiadei tehnic III

Luati-va bre si voi telefoane la care tine bateria, ce dreaku... Eu de 4 ani n-am mai avut telefon sa nu tina minim 5-6 zile.

 

Vreti contorizare individuala de gaz pe fiecare apartament? > :)

post-79-1240425103_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Vreti contorizare individuala de gaz pe fiecare apartament? > :)

Am avut o revelatie : parca e cablat de profesionisti pentru o demolare controlata =))

Share this post


Link to post

Sunt sechestrate? post-8813-1240571013_thumb.jpg

... tot in parcarea Metro Baneasa...

Share this post


Link to post

Eu cred ca e un warning. Or fi blonde? > :)

Share this post


Link to post

De ce scriem la topicul cu biserica:

 

duty_calls.png

 

De aici.

 

PS: SEX!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...