Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Sebiene tu sa taci!

Ce facem aici.. menaj a trois?

Share this post


Link to post

Parca va plangeati ca scoate fum la forja.

Share this post


Link to post

Tu esti invidios ca nu scrie TDCI =))

Share this post


Link to post

Nu, dragule, ca eu sunt mai pedofil de felul meu =))

Share this post


Link to post

Stii, pe unii chiar ne intereseaza soarta celorlalti, daca am reusit sau nu in anul care a trecut, daca am avut necazuri si bucurii. Ne face placere sa o spunem prietenilor. daca erectia e cel mai important tzel al tau, asta e! Dar te rog, ejaculeaza la caterinca, aici am vrut sa fie un topic pentru prieteni cu vise mai marunte.

Share this post


Link to post

Vaaai, ce urat vorbesti :D ...ditamai moderatoru'

 

Oricum, eu vorbeam de erectii, nu de ejaculare. De unde stii tu ca nu cumva practic coitus interuptus, sa nu-mi risipesc samanta? =))

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Uite gluma care sa o faci la unul care sta langa tine cand circuli cu trenu' sau avionul scoti laptop-ul din geanta si accesezi link-ul asta http://www.thecleverest.com/countdown.swf si binenteles ca te asiguri ca vede si cel de langa tine. > :)

Share this post


Link to post

E mai bine ca scrie TDI ca daca era fan Ford trebuia sa scrie Duratorq si ii trebuia ditamai cooroo :D

Share this post


Link to post
De unde stii tu ca nu cumva practic coitus interuptus, sa nu-mi risipesc samanta? =))

 

Meştere, atunci coitus rezervatus e soluţia ;)

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Da, bre, dar mai e si coitus depozitatus, daca strangi samanta in tine pana gasesti sufletul pereche =)) sau pisicutza pereche =))

Share this post


Link to post

Si ce .. i-am oprit noi sa scrie? :) )

 

Pana mea.. nu scrie ca era topic de plans dupa muieri sau laudat ce ogor lat mi-am luat, alea sunt realizarile lui sebian,

si intrebaa orice psiholog ca .. astea conteaza mai mult la fericire decat 50 de laude la scarbici :) )

 

deci cea mai mare realizare a mea e: CA NU MI-AM PIERDUT INCA HUMORUL :D =))

 

Si sper sa mai intalnesc si la anul oameni asemenea si femei bune si foarte bune =))

 

fara numar fara numar =))

Share this post


Link to post
Da, bre, dar mai e si coitus depozitatus, daca strangi samanta in tine pana gasesti sufletul pereche =)) sau pisicutza pereche =))

Bre, las'o dracu' de zoofilie...

Io înţeleg, strângi, strângi, da' pân' la urmă ajungi să te'ntrebe lumea în metrou dacă eşti gras(ă) de la şaorma sau de la...depozitatus :P

Edited by EM!L

Share this post


Link to post
...Io înţeleg, strângi, strângi, da' pân' la urmă ajungi să te'ntrebe lumea în metrou dacă eşti gras(ă) de la şaorma sau de la...depozitatus :P

 

 

Bre. Tu asa stii ca depozitatus se face prin ingerare?!?!? :D

Share this post


Link to post

Nuşh. Zi matale :P

Share this post


Link to post
....e penibil rau topicul asta. Cu totii am avut reusite si nereusite. Ce sens are sa scriu ca anul asta am reusit sa am un salariu de 5 ori mai mare decat anul trecut, dar ca se putea mai mult, ca m-a parasit nu stiu cine, ca am gatat pe nu stiu cine? :mrgreen:

 

Daca pt tine nu are sens, nu scrie. E simplu, chiar mult mai simplu decat sa-ti enumeri erectiile pe forum :P

In alta ordine de idei, felicitari celor care au reusite, fie ele chiar si un sir nesfarsit de erectii, pahare si femei. Fiecare cu posibilitatile lui b-(

La mai mare, baieti!!!

Edited by xenna

Share this post


Link to post
Bre, las'o dracu' de zoofilie...

Io înţeleg, strângi, strângi, da' pân' la urmă ajungi să te'ntrebe lumea în metrou dacă eşti gras(ă) de la şaorma sau de la...depozitatus :P

Bre, presimt ca matale il cunosti pe incriminat. :P

Share this post


Link to post
Daca pt tine nu are sens, nu scrie. E simplu, chiar mult mai simplu decat sa-ti enumeri erectiile pe forum :P

In alta ordine de idei, felicitari celor care au reusite, fie ele chiar si un sir nesfarsit de erectii, pahare si femei. Fiecare cu posibilitatile lui b-(

La mai mare, baieti!!!

Nu fi rea :-> Se spune la mai mare si la mai tare :P

 

Oricum, de la o varsta erectiile sunt un motiv de mandrie...unii ajung mai devreme sa se laude, altii mai tarziu :P

Share this post


Link to post

Mea culpa! Si la mai tare!!

Oricum, eu cred, ca indiferent de varsta e mai bine sa-ti fie laudate erectiile, decat sa le lauzi tu :P (asta daca nu ti-au murit laudatoarele in urma erectiilor)

Share this post


Link to post

Multumim, multumim :D Apreciem grija pe care o aveti pentru domnia noastra (na, vezi ce se intampla daca ma lauzi? ma simt si eu important si vorbesc la pers 1 plural :D )

 

P.S. Bine ca mi-ai amintit...sa-mi sun si eu laudatoarele, sa vad unde au disparut =))

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

De data asta e caterinca :)

 

Bre, la ce varza a iesit cu replicile despre TDI si cele despre realizari unele printre altele, nu se mai intelege mare lucru :D . Eu prefer totusi CDTI.

Share this post


Link to post

Mda, eu ma multumesc cu iVTEC...da niste senzatii la ture multe... =))

Share this post


Link to post

Sunteti plictisitori oricum, nu conteaza ca pe alt topic sau la caterinca.

 

hai spor la cumparat ce vrea muschiurile voastre si la laude de cuvânt_urât pr forum.

Share this post


Link to post

Care e faza? Sabia lui Zorro e formatia ta?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...