Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

E din Cluj? Se poate. Eu am pozat-o la Buzau acum 2 saptamani!!!]

 

Interesant. Nu e aceeasi poza cu antepenultima din pozele lui john? Fara textul de pe laterala?

Share this post


Link to post

La Merc scrisul cu negru nu pare pus pe masina, doar editat pe poze. In schimb scrisul cu alb e la fel.

Share this post


Link to post
La Merc scrisul cu negru nu pare pus pe masina, doar editat pe poze. In schimb scrisul cu alb e la fel.

Saptamana viitoare trec pe acolo. Vrei sa iti fac un filmulet? Apropo, pozele postate cu Hyundai si MB sunt facute de tine, ca locatia mi se pare tot Buzau? In a doua poza cu MB apare o gogoserie pe fundal(cea din stanga cu portocaliu) - YamY- locatia: Bd N. Balcescu ce duce spre parcul Crang. Eu zic ca autocolantul negru de pe portiere a fost adaugat ulterior.

Edited by martiz

Share this post


Link to post

:P

@martiz: nu sunt facute de mine pozele, dar fa-mi totusi un filmulet :D

Edited by john

Share this post


Link to post

"Pana la SUV, faceti ceva la Loganul asta! (Luni, 25 august 2008, 16:23)

fas [anonim]

...mai scadeti inaltimea ca in Romania nu se poarta turban!

...mai coborati scaunele ca noi nu suntem obisnuiti sa stam turceste... Cred ca a fost proiectat pentru India si ni l-ati bagat noua pe gat...

...mai reduceti raza de bracare ca nu conducem in desertul Mongoliei...

...mai mariti puterea ca zici ca e batut in cuie la demaraj...

...mai faceti ceva cu Loganul asta sub orice critica( din punctul meu de vedere)!"

Comentariu pe hotnews la stirea cu lansarea Sandero Stepway.

Share this post


Link to post

Speed bumps in China ... pe cand si pe Calea Dorobanti ? :)

ultimate_speed_bump_2.jpg

ultimate_speed_bump.jpg

Share this post


Link to post

De parca Eva nu umbla la pupaza goala prin Eden. > :)

 

Ai dreaku frustrati.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Scump, frate, scump > :)

post-17-1219923029_thumb.jpg

Share this post


Link to post
De parca Eva nu umbla la pupaza goala prin Eden. > :)

 

Ai dreaku frustrati.

 

Tu chiar vrei sa nu mai poata sa-si foloseasca minile vad :) ..... Pai cine mai bate toaca atunci?

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

http://www.youtube.com/watch?v=k-wkTtfn19A

Cu sunet si neaparat pana la capat !!! =)) =)) =))

 

Pitzipoanca ce a omorat o pasarica http://www.trilulilu.ro/PartzPartzescu/cbcab994ee5e11 = neaparat cu sunet si pana la capat !

 

Cea mai stresanta jucarie din lume : http://www.trilulilu.ro/PartzPartzescu/5cfc89f4bf986f

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Am plecat in concediu > :)

 

Se vede cine a avut Matiz inainte si a jucat tetris cu bagajele. Eu am reusit sa car in Focus un pat de dimensiuni normale, impachetat, si am inchis si usile.

post-163-1220011732_thumb.jpg

post-163-1220011739_thumb.jpg

Edited by john

Share this post


Link to post

A te lua de un mort poate oricine, eu astept clipuri cu Putin:

- este Putin mai inalt ca Hitler ?

- este Putin mai mare in grad ca Idi Amin Dada ?

- a omorat Putin mai multi oameni ca Pol Pot ?

 

Atunci ce asteptati, s-o faca ?

Share this post


Link to post

O colecta de C6H6 nu incepe nimeni?

Share this post


Link to post

De ce nu vorbeşti şi pe înţelesul celor care nu (mai) ştiu chimie? :P

 

Şi fitilul cine-l aduce?

Share this post


Link to post

Care e treaba cu benzenul? Unii se prind mai greu.

Share this post


Link to post

maximus si minimus !?.

Share this post


Link to post
Sufera cineva de discomgoogolation ? :)

 

Eu recunosc ca eu si familia mea suferim de aceasta boala.

 

Fiul meu nu raspunde la intrebarile simple pe care i le pun ... de genul: "Ai mancat?", "Ti-ai facut temele?" decat dupa ce se mai uita 2 minute pe Internet. Daca il chem la masa sau il trimit la culcare nu se dezlipeste din fata computerului decat dupa ce mai verifica ceva pe paginile de internet.

Sotia cred ca e si mai bolnava de aceasta boala sau oricum se manifesta mai violent daca nu are internet.

Ultima oara cand am suferit de aceasta boala a fost cand am venit de la Buzau pana la Bruxelles. Am plecat vineri la ora 19:20 din Buzau si am ajuns in Bruxelles duminica la ora 17:30. Sambata seara ne-am oprit la un hotel din Regensburg unde nu am gasit legatura la Internet. Va dati seama ca fiul meu s-a dat batut dupa ce a scanat de cateva ori toate retelele wireless vizibile (vreo 30) si a incercat sa sparga vreo 28 de parole.

Pe ultimii 500 de km si el si nevasta-mea ma imbarbatau sa bag mai tare piciorul in acceleratie desi eu trageam cat puteam de un amarat de Renault Clio. Ultima tigara am fumat-o pe langa Frankfurt pe Main si nu am mai avut parte de paine cu chiftele pentru ca depasisem timpul. =))

Cand au ajuns aici au zbughit-o amandoi in casa, cu laptopul si un rucsac dupa ei. Eu am descarcat 3 valize, o geanta si inca 3 rucsaci plini si i-am gasit tacuti in fata laptopurilor in timp ce-si verificau emailul. :->

Normal ca dupa o lupta scurta si crancena mi-am verificat si eu emailul, mess-ul si am dat 2 cautari rapide. Am pierdut spatiul din fata laptopului imediat prin faptul ca trebuia sa mai si despachetez.

Edited by baden

Share this post


Link to post

Eu cred ca verifica presiunea in cauciuc.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...