Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

M-am gandit indelung si am ajuns la o concluzie. Cum sa ne facem putina publictate? Este simplu. Cum la Stele Verzi fetele se bat in miere sau ciocolata eu propun sa organizam o bataie intre 2 gagici (pot face parte si dn DWC) care sa se lupte in ulei de motor! Sa vezi acolo scene alunecoase si poate ...

 

Astept inscrierile membrelor pe PM-ul meu. Numele organizatorilor vor fi divulgate dupa inscrieri.

Share this post


Link to post

te rog sa precizezi tipul de ulei..sintetic, semisintetic, mineral, vascozitatea...sau te-oi gandi sa-l strangem p-ala folosit cand facem schimbul?

Share this post


Link to post

Pai evident ca nivelul investitiilor va fi direct proportional cu bunavointa concurentelor fata de organizatori. Daca fetele merita, au un stil de viata turbo (vezi Guta sau Vijelie sau cum il chema pe manelistul in cauza) atunci le vom ajuta cu ulei Racing/Competition 0w60.

Stiti si voi cum e, uleiurile se potrivesc la tipul de motor, deci totul va depinde de concurente... capacitate cilindrica, uzura cilindrilor, pozitia in care se alfa (orizontal, vertical, oblic adica boxer, linie sau V) etc.

Pentru astfel de detalii se face, deci, o verificare amanuntita a fetelor cu probe pe dyno, niste ture pe pista si se ia o decizie.

Nu fiti sfioase, inscrieti-va la Methoda si vi se vor oferi cele mai bune conditii de rulare... concurs.

Share this post


Link to post

:D despre ce vorbiti voi aici? sa inteleg ca aveti de gind sa papatzi ciocolata in care se zbenguie fetele si pe ele saracele le lasati in ulei? :D

Share this post


Link to post

Mi-a placut teribil ce-am descoperit la topicul cu consumul la Tico, adica:

 

Senna ti-am dat un mesaj privat, ce zici poti sa raspunzi?

Share this post


Link to post

Politia in actiune! Deci nu numai la noi se intampla...

post-1455-1134635556_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Din seria "m-a facut maaaaamaaaa rooomaaaaan, mai maiiii...."

Poze facute de mine :)

post-1157-1134925763_thumb.jpg

post-1157-1134926016_thumb.jpg

Edited by Steffyx

Share this post


Link to post

Nene Abram Burel vedeti ca-ncalcati regulamentul :P ... cu 1 rand

Share this post


Link to post

Ia uitati ce am vazut pe Drumul Sarii! Pentru cei cu probleme oftalmologice: SC Guzganu' Rozaliu/Mini Market! Care va bagati la cumparaturi?

 

In dreapta, paravinturi pentru Steph!

post-874-1135227957_thumb.jpg

post-874-1135228029_thumb.jpg

Edited by Obi_wan_Kenobi

Share this post


Link to post

aia cu Matizul chiar nu este de ras!!! in caz ca nu ai observat bietul om a avut vizitatori in masina si crede-ma ca nu erau din aia care admirau :( , mai pe scurt Matizul e sparttttttt !! si nu este deloc amuzant

Share this post


Link to post

Laur, tu nu stii cum se sparg tico si matiz? pur si simplu tragi de echerul usii si bagi mana... Eu asa am descuita o data masina cand mi-a inchis o desteapta cheile inauntru...

Share this post


Link to post

Absolut la fel arata SuperNova unui prieten de-al meu dupa ce a fost "vizitata"!!!

@laur crede-ma, masina aia a fost sparta si repet inca o data:nu este deloc amuzant

Edited by Maniaku

Share this post


Link to post

@obi de fapt a vrut altceva cand a postat poza cu matizelul "vizitat"..daca va uitati bine, in geam se reflecta numele unei firme..coincidenta sau...??? :D :P

Share this post


Link to post

Asta deja e reclama mascata! =))

Ia marca banu!

Share this post


Link to post

cristi_ro: cum alimentez laptop-ul? direct din priza.? PAPU: da PAPU: tai mufa de la transformator belesti firele si le bagi in priza cristi_ro: pai aici zice de 12 volt PAPU: e vrajala ma daca bagi direct la priza merge mai repede cristi_ro: k cristi_ro: asteapta PAPU: baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa am glumit tampitule nu baga PAPU: baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa am glumit tampitule nu baga cristi_ro: BAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A IESIT FUM DIN EL CE MOR*II MAT*I MIAI FACUT cristi_ro: BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA cristi_ro: BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA cristi_ro: ba cretinule nu era al meu dobitocule ce mortii matii ma fac acum este negru tot PAPU: ahhahah HAHAHAAHAH doamneee mare ti`e prostiee))) si toata la ala ...

Share this post


Link to post

sper ca nu e din arhiva ta de messenger...

Share this post


Link to post

Ce prostie !!!!! Tipul trebuia sa bage degetele in priza de fapt. El eliminase transformatorul ca sa mearga mai repede. Daca elimina si laptopul din circuit mergea si mai repede :dizzy:

Share this post


Link to post

nice...

MadMax.jpg

Share this post


Link to post

Au iesit la agatat, ce stiti voi? Cum zic americanii "cruising" sau altii de pe la noi "senzatie majora la 40 la ora"...

Share this post


Link to post

La taiat lemne poate =)) .

Share this post


Link to post

Ajurea, eu cred ca sunt membrii Oltcit club "Romales Djingi Rindji Bubamara" acote de Belgrad pa stanga. :lavolan:

Share this post


Link to post

ai ceva cu membrii Oltcitclub????? :mda:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...