Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Asta este unu care a baut de fericire ca de ziua lui a primit cadou un frigider arctic cu oglinzi retrovizoare...pardon Logan.

 

Leutzu a spus-o...nu ma impuscati pe mine :D

Edited by NightClub

Share this post


Link to post

Plizzzzzzzzz emtivi

post-919-1125995914_thumb.jpg

Share this post


Link to post

muhaha.. sa-i puna fantana arteziana inauntru si roti cu spinere :drinkers: si eventual o remorcuta cu un jacuzzi

Share this post


Link to post

Mama lor de criminali internationali!!!

 

Chicken thief on Interpol list

 

A Romanian man who stole seven chickens from a neighbour was surprised to find he was on Interpol's most wanted list.

 

The 51-year-old chicken thief, from Iasi in eastern Romania, who is unnamed for legal reasons, had left the country four years ago.

 

But when he returned to visit family he was told by border guards he had been identified from an Interpol list of dangerous fugitives - for stealing chickens from his neighbour's farm before he left.

 

Police spokesman Serban Pittner said: "He was a wanted man for four years. Officers identified him by his international arrest warrant for stealing seven chickens."

 

The international chicken thief has been sentenced to three and a half years in jail.

Share this post


Link to post

unul care vinde un bugatti eb110gt ,numai 100k euro, cica ar fi inscrisa in romania :D

 

detalii aici

Share this post


Link to post

pana unde poate duce credibilitatea unora... :) ) =)) =)) =))

post-285-1126174387_thumb.jpg

nu de alta da mi-e mila de placa aia :dizzy:

Share this post


Link to post

nu am prea inteles.. ce a facut cu placa respectiva? a taiat placa de-a latul cumva? :shock:

Share this post


Link to post

cred ca a taiat din partea care intra in slot..daca te uiti atent ai sa vezi ca lipseste ultima bucata din spate (sub dreptunghiul alb de jos)..cel putin eu asa am vazut.

Share this post


Link to post

Da, a taiat partea cu contactele aurii =))

Share this post


Link to post

bine macar ca nu a taiat mai mult, sa o infiga in vreun port USB...pe motiv ca atirna frumos =))

Share this post


Link to post

dar nu a gandit chiar deloc??? adica asa putin:" ba da astia fac placi mai lungi decat trebuie??, daca e vreunu care nu se pricepe la taiat asa bine ca mine..ala ce face? " :)

Share this post


Link to post

Saraca placa... si eu care umblu cu geforce2 mx200... si ati rage 128 pe asta...

Ceva asemanator am vazut un comentariu intr-o revista acum cativa ani: Intrebare: Eu nu am decat atatia bani ..., placa mea de baza nu suporta decat PCI, cum as putea sa scot fum in jocurile de acum?

Raspuns: cu acesti bani singurul mod in care poti sa scoti fum este sa iei o placa de oricare pe slot AGP si sa o infigi intr-un slot PCI. =))

A doua solutie ar mai fi sa dai direct foc la bani. alta solutie nu mai avem.

Share this post


Link to post

L-am downloadat eu acum si nu vaz nimic. Vad Bucurestiul cel mult la nivel de lacuri. Cum sa mai dea si omul o bomba in cazul asta? Poate doar e nucleara ceva. :-? Zilele astea e tare greu sa mai fii terorist. > :)

Share this post


Link to post

iti trebuie versiunea Pro ca sa vezi pina la nivel de cladiri ;) ... tu ai luat versiunea free ;)

Share this post


Link to post

Acu' il sun pe Bin L sa imi mai trimita niste bani. :-?

Share this post


Link to post

cauta pe de ce++ ce iti trebuie , instaleaza versiunea pro si mai vorbim ;)

Share this post


Link to post

nu trebuie sa aiba si enoriasii semnal? probabil era cea mai inalta cladire din zona :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...