Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Tata, tu esti?! Ca sunt cam nedumerit, cand am plecat acum juma de ora lucrai la usa de la apartament. Ai terminat asa de repede?!

Si... ala mic de respira greu... :rolleyes: ... ERA TA-SU MAH!!!!

:tongue:

Share this post


Link to post

Deci mergi la Altex pentru terapie cu preturi miiiici...

Share this post


Link to post

Mai sunt si Flanco cu PRETURI BLANA! dar astept preturile de piele de la Albinuta si preturile cu puf de pinguin si dulceata de azbest de la La Fourmi...

Share this post


Link to post

Hmmm, delicatese... Le iei in risling?! Ptiu, leasing...

Share this post


Link to post

nu ca mi-am uitat acasa perdelele si oricum astept cu nerabdare sa ies ca deja au adus alea la magazinul din colt dar n-are cine sa le inveleasca pentru ca plapuma nu am acum disponibila si mai e si condensul asta nenorocit care parca nu se mai opreste din innegrit peretii de la sufragerie care oricum au fost varuiti prost ca a fost zugravul suparat ca-l lasase nevasta dupa ce l-a inselat cu Gicu, vecinul de la 4 care are cainele ala nesuferit care a muscat-o pe Loredana cand era mica si venea de la scoala suparata ca a luat 4 la geografie din cauza ca nu i-a suflat vaca aia de Andreea din banca din fata ei...

Share this post


Link to post

Care vaca, bre? Andreea Alpin?! Ca aia acum e ditamai vaca dubla. Babuta care vorbeste in varvul buzelor, zana surpraiselor, cataratoarea pe Kilimanjaro...

Share this post


Link to post

ce te intreb io si ce raspunzi tu... nu mai poti avea nici in chilotii din varful lancei... oricum ideea este urmatoarea:

Share this post


Link to post
oricum ideea este urmatoarea:

Deci ideea este... aaaa, am inteles: urmatoarea!!!

Share this post


Link to post
Deci ideea este... aaaa, am inteles: urmatoarea!!!

 

 

Poate te indemna sa arunci o privire la semnatura :P :tongue:

Share this post


Link to post

Aaaaa, pai era o vorba: "asa stiam si eu"...

Share this post


Link to post
Poate te indemna sa arunci o privire la semnatura :P :tongue:

 

Cat de rau poti sa fii... Nu am vrut sa sugerez semnatura drept idee...

Pur si simplu aia era ideea.

Apropo ai vazut ce cercei la sacosa avea tantia aia care calatoarea cu tramvaiul?

 

Economie la maxim : http://www.blackle.com/

Sa moara Dorel daca inteleg ce-i cu linku' ala...

:dizzy:

Share this post


Link to post

Dorele, ecranu e negru, adica se "economizeaza" energia de a il aprinde si a il tine alb ( cum e de obicei )

Era mare sobolanu, aaah ?

Share this post


Link to post

Albert tu esti taika? te rog ignora semnatura mea incepand cu "dar"

Uite-asa ii faceau girofarurile nea Gogu... Ozineu nu alta...

BTW: sticla la schimb ai ca altfel nu primesti pufuleti! Nesmintitule! Huo!

Share this post


Link to post

Eu, cu mine si cu siemens suntem cei mai buni prieteni > :)

post-4881-1193378548_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Nu rade taika ca am avut si eu o cumpana de-asta cand mi-am luat tico :) ) la mine a tinut 5 secunde stand cu pompa de MOTORINA in mana explicabil ca sunt sofer de TIR... Ma uitam ca prostu' cand la Ticozaut cand la pompa... Obisnuit cu pistolul negru ca numai diesel alimentasem vreo 4 ani si ma uitam... Da' unu: dom'le n-am mai vazut Tico pe motorina... :) )

Share this post


Link to post
Nu rade taika ca am avut si eu o cumpana de-asta cand mi-am luat tico :) ) la mine a tinut 5 secunde stand cu pompa de MOTORINA in mana explicabil ca sunt sofer de TIR... Ma uitam ca prostu' cand la Ticozaut cand la pompa... Obisnuit cu pistolul negru ca numai diesel alimentasem vreo 4 ani si ma uitam... Da' unu: dom'le n-am mai vazut Tico pe motorina... :) )

 

 

N-am ras de problema lui ci...

post-4881-1193381150_thumb.jpg

Share this post


Link to post

mda... sper sa nu faci copii blonzi ca mine... :) )

Share this post


Link to post

Toti? Nu prea vad unde e caterinca... :mrgreen:

Share this post


Link to post

Scuze , nu toti , am enuntat prost fraza .

Share this post


Link to post

http://www.depozitauto.ro/index.php?page=d...vehicle_id=3614

 

Printre altele:

Dotări: ABS, airbag pasager, airbag şofer, alarmă, bancheta rabatabilă, ESP (program electronic de stabilitate), închidere centralizată, jante aluminiu, posibilitate dezactivare airbag, primul proprietar, proiectoare ceaţă, radio-casetofon, scaune reglabile, scaune spate reglabile, servo direcţie, tracţiune integrală, ţinută în garaj, volan reglabil,

 

Descriere: Pret usor discutabil,Masina este dotata cu un sistem audio Blaupunkt smart, 4 difuzoare, filtru praf si polen, volan reglabil pe inaltime, masina a fost tinuta in garaj, ITP valabil pina in 08.2009, stergator hayon cu sistem spalare, al 3-lea lampa stop, servo frana.

Share this post


Link to post

Oau, Luciane, acu proptesc Nubira intr-un stalp si ma duc sa cumpar minunatia aia! Moamaaa, ESP, 69.000 km facuti in garaj, cred ca asta are Lia Manoliu drept garaj, si-asa facea santuri de 1 metru adancime pe unde a trecut atitia amar de kilometri... Unii este tari, dom'le, ce sa mai discutam!!!

Share this post


Link to post

Pai, nu?! Deci si eu am radiocd Blaupunkt smart - oau!!!

Dar cu tractiunea integrala- m-o pus in c*r. Cel mai tare tunning pt Kalos- 4wd. Mai ceva la ARO.

Bre- tine Nubira bine, ca nici nu stii ce avion cumperi si n-ai avea brevet de pilot..

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Asta cred ca a dat copy-paste de la un anunt de Passat Tdi, ca se potrivesc cat de cat dotarile.... :) )

Aia cu dezactivarea airbag-ului e standard pe orice masina cu airbag. :P .

 

Mie mi-e foame, am dat comanda la baiatu' sa-mi aduca o pizza. Cica e rapid.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...