Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Pentru studenti...

 

post-6093-1191487031_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Anunt foarte solemn: daca imi mai trimite careva porcaria aia de spam cu cateii ciobanesti care vor fi eutanasiati daca nu-i iau, jur ca ii trimit pe unii la usa sa aiba grija de el! :spumelagura:

Share this post


Link to post

Pe fete le inteleg, dar astia care trimit sigur sunt sub papuc. Imi si imaginez dialogul:

 

-Trimite si tu!

-Nu vreau!

-Trimite sau dormi sub scara!

-Da, draga...

Share this post


Link to post

Aparent exista pe undeva 10 pui ciobanesc german on death row, adica pe romaneste daca nu ii adopta nimeni pana vineri o mierlesc. Daca va plac animalele "tzeapa" pe ym

Share this post


Link to post

Tu vorbesti, bre? :D ""alx ###### (10/3/2007 12:43:03 PM): SALVATI 13 puiuti de ciobanesc german care daca pana vineri nu-si vor gasi stapan vor fi eutanasiati. da si tu mai departe te rog!!.. . id de contact pt doritori ( sunt gratis ) : anamariamunteanu""

 

 

LE: se pare ca 3 au fost executati, nu mai sunt 13, cati erau ieri

Edited by Sebian

Share this post


Link to post
Pe fete le inteleg, dar astia care trimit sigur sunt sub papuc. Imi si imaginez dialogul:

Avand in vedere ca si tu ai trimis, evident esti si tu sub papuc. De fapt, nu ma mira deloc :D .

Share this post


Link to post

Eu nu am dat mass. A fost doar pentru cativa alesi pe spranceana. :mrgreen: Daca nu ati primit de la mine inseamna ca sunteti naspa.

Share this post


Link to post

te sparg :mrgreen:

Share this post


Link to post

Eu am primit de la ALX, deci sunt naspa :) )))

 

Totusi nu l-am trimis mai departe, o fii naspa ?

Share this post


Link to post

Tu oricum esti naspa, cu sau fara 10/13 catei...

Share this post


Link to post

Atunci cum draq a ajuns mass`ul ala si la mine ??? da eu nu l`am trimis mai departe la mine s`a intrerupt sirul =))

Share this post


Link to post

Ba, acum serios, cum vi s-a parut inelul cu vibratii?

Share this post


Link to post

Eu NU am primit spam dinasta :spumelagura: !!!! Vreau si eeeeu!!!!!!

Cand vad cati trimit niste panarame "da si la altii, ca-ti moare strabunica de la cataracta"- dau delete din prima.

Share this post


Link to post

La mine n-a ajuns massu :D , oricum, de cand mi-am luat router la oferta oricum nu mai merge messu. :wallbanger:

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Mult va plangeti... :P Asteptati pana maine ca se rezolva problema. Asta in caz ca nu veti primi iar mesaje de multumire ca ati contribuit la salvarea cateilor. :->

Share this post


Link to post

@Laurentiu: de aia te conectezi si te deconectezi intr-o fericire?!

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Mi-ai luat vorba din tastatura Lucian!

Tot vad laurentiu83 is now online/ offline :) ) .. swich to skype bre Laur :)

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

or meboo ca deja imi fac ochii ca la girofaruri =))

Share this post


Link to post

Las-o-n ..

xx (10/4/2007 7:22:24 PM): Baltazar (robert): ATENŢIE cititi acest mesaj cu grija si dak nu crezi incearca sa scri la status 50 de caractere si ai sa vezi ca nici statusurile nu mai merg ...care a fost trimis de presedintele yahoo Coman Vasile...aici este presedintele Coman Vasile: Imi pare rau sa va anuntz ca yahoo a ajuns la maximum de nr. de persoane. Daca vrei sa pastrezi contul tau gratis trimite mesajul acesta la toti din lista ta. In acest mod vom sti care sunt folosite si care nu, le vom sterge. Trimite acest mesaj timp de 8 zile si contul tau va ramane gratis. Inca o data imi pare sincer rau ca trebuie sa fac aceasta. Te rog incepe sa trimiti!! Cine nu trimite acest mesaj, contul lui va fii deletat

 

Sa trimit, sa nu trimit.. :mrgreen:

Edited by andy

Share this post


Link to post
or meboo ca deja imi fac ochii ca la girofaruri =))

Noo, switch out Edimax BR 6204WG parca, routerul de l-am luat la munca. Maine ma duc la garantie cu el, si sper sa inceteze connect/disconnect, ca ma enerveaza si pe mine.

Cred ca a fost facut special pentru office, ca sa piara pofta la angajati de messenger.

Share this post


Link to post

Va mai aduce-ti aminte de reclama asta ??? =))

 

Share this post


Link to post

Hi-hi...suna bine... cascaval_ovidiu.png

 

 

Sau...suna mai bine asta??? :D gogu_haladitu.png

Edited by BH ZNS

Share this post


Link to post
Ia sa vedem numele voastre, domnilor si domnilor:

http://manelist.uni.cc/

 

 

De ce era de asteptat ca tu sa pui un astfel de site?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...