Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Super tare!

 

post-3694-1188489152_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Am vazut poza asta cu tico de vreo 3-4 ori aici pe forum. Tu o pui ca sa faci caterinca de noi? > :)

Share this post


Link to post

La caminul studentesc al Universitatii din Bacau- pe usa de la baie:

post-75-1188577948_thumb.jpg

Share this post


Link to post
baiatul m-a facut sa cred ca am sanse, dar vai...

 

 

Dar VAI, ce-avem aici... e un audi a sez... dar vai, are si 2.5 tedei pe spate, dar vai...

Share this post


Link to post

Ce credeti ca a vazut azi ochisorul meu?

O masina de politie de la rurala cu DETECTOR DE RADAR :shock: ,am vazut bine,nu era telecomanda de la girofar,era detector.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
drifturi ... :thumbl: Edited by naylui

Share this post


Link to post

@CARABUSU, detector pentru ce?Sa nu ii prinda superiorii cu radarul? =)) =))

Share this post


Link to post

Posibil,dar detector de radar era,daca-l mai vad fac si o poza daca nu ma vede organu`. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Poate ati primit pe mail chestia asta. Unu trimite o atentionare la firma de leasing... :mrgreen:

de_la_un_client.pdf

Edited by dreaQ

Share this post


Link to post

Aia cu "mama mi-a zis..." a fost dementiala... =))

Share this post


Link to post

Raspundem cititorilor (sa nu mai zica nimeni ca nu e cu tenta auto !):

 

image001.jpg

 

Reala:

 

05092007_001_.jpg

Share this post


Link to post
Raspundem cititorilor (sa nu mai zica nimeni ca nu e cu tenta auto !):

 

Cred ca in urma raspunsului s-a imbracat si ea cu hainele lu barbat-su si s-a apucat de mecanica...

 

(Articolul e demential - imi pare rau ca momentan is singur si n-am cui sa il arat, sa nu mai ranjesc solo...)

Share this post


Link to post

Iata ce a patit duminica un Golf pt ca a fost parcat necorespunzator in statiunea Mamaia, pe aleea dintre plaja si hoteluri :grumpy: Nu am apucat sa ma dumiresc ce era acea substanta rosie care colora servetelele folosite caci a aparut proprietarul; cred ca omu' a fugit direct la spalatorie :dizzy:

post-498-1189086711_thumb.jpg

post-498-1189086765_thumb.jpg

post-498-1189086786_thumb.jpg

post-498-1189086804_thumb.jpg

post-498-1189086821_thumb.jpg

post-498-1189086834_thumb.jpg

Edited by Senna

Share this post


Link to post

jmeker de b00cale...bleah...bine i-au facut :mrgreen:

Share this post


Link to post
Reala:

 

05092007_001_.jpg

 

 

Langa mine pe Brezoianu e Strada unde am invatat sa merg pe bicicleta... WTF?

Share this post


Link to post

Placutele stradale ale campaniei „De ce iubim Bucurestiul?“ sint montate ilegal, potrivit Primariei Sectorului 2.

 

Regia de Apa a Bucurestiului risca sa primeasca o amenda cuprinsa intre 1.000 si 100.000 de euro pentru montarea ilegala de placute stradale care nu definesc denumirea arterelor, acestea avind diferite mesaje inscriptionate: „Aici am busit masina lui tata“, „Aceasta este banca unde am cunoscut-o pe Fifi“. Ele fac parte din campania „De ce iubim Bucurestiul“, initiata de Apa Nova. Primarul Sectorului 2, Neculai Ontanu, a dispus ieri somarea Societatii Apa Nova SA ca in termen de 24 de ore sa inlature placutele amplasate in regim neautorizat in sectorul 2. Dupa expirarea acestui termen, edilul sectorului 2 a avertizat ca va sanctiona contraventional regia de apa. Ontanu sustine ca placutele doar incurca bucurestenii prin mesajele cu care sint inscriptionate.

 

Cotidianul, 06.09.2007

Share this post


Link to post

Daca placutele ar fi plasate langa placuta originala, n-ar fi nici o problema. Primaria ne considera poate batuti in cap.

Share this post


Link to post

Bai nene, dintre fetele pe care le-am pupat pe Eminescu, pe niciuna nu o chema Mimi. :-W

 

Pe 2 Mai e un bilboard pe vreo 3 etaje: "Aici am fost la o petrecere beton".

Share this post


Link to post

Mai e in toaletele unor baruri "Aici am facut-o pe Nicoleta sa tipe de placere." Asta mi se pare cea mai reusita. E facuta in asa fel incat sa para scrisa cu un marker iar literele care se repeta sunt diferite astfel incat este exclusa ipoteza unui font. Initial m-a pacalit si am fost dezamagit sa gasesc aceeasi reclama in alt bar :(

Share this post


Link to post

Ce vrei? A tipat Nicoleta in amandoua!

Share this post


Link to post

Da, dar el nu fusese decat intr-una. Deci...cine i-a pus-o lu' Nicole in a doua toaleta? :spumelagura:

Share this post


Link to post

Pai incet, incet, sper s-o prind pe Nicoleta in flagrant.

Share this post


Link to post

Eu sper s-o prind in buda. Singura :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...