Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Pai si daca e primul Cielo din Ro, inseamna ca are vreo 14 anisori masina aia, si daca a circulat pe strazile noastre nu vad de ce ar merita 15 mii de euro.

Daca a apartinut vreunei mari personalitati, inseamna ca o fi fost din lotul cu SEN, DEP, etc, la numar, deci probabil are sute de mii de km la activ. S-au dat la casare si astea, s-au si vandut, nu cred ca au interesat pe cineva in mod special.

Ceva special cu ea: are nr 01 MAX. =))

Share this post


Link to post

Share this post


Link to post

Str Arh Ion Mincu post-8813-1244485800_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Share this post


Link to post

Share this post


Link to post

Iar mi-ai amintit ca azi mi-au taiat 2 milioane la salariu pentru ca am avut nesimtirea sa-mi iau o saptamana de concediu si altii au avut nesimtirea sa bage nusce prevedere de lege cum ca nu iti iei banii pe zilele de concediu. Si la altii o fi asa? X(

Share this post


Link to post

:) ) in urma verificarilor s-a stabilit ca ... ce politisti penali :) ) plus ca mai sunt si analfabeti. Deh traim in tara tuturor posibilitatilor - ROMANIA

Edited by George2005

Share this post


Link to post

Pai e simplu, maine o sa apara o firma specializata in masajul si chiar masturbarea pisicilor de mare pentru circulatia buna a sangelui lor si deci mentinerea populatiei de pisici de mare in norme sigure.

Apoi apare ( sau a aparut deja ? ) cinematograful pentru girafe, sa le invete cum sa manance !

A inebunit lumea. Asa zice fiecare generatie. In fapt sunt combinatii de X luate cate N ale posibilelor si inimaginabilelor variante de gandire ale omului.

 

Cine e de vina ?

 

Evident zmeul cel rau !

Share this post


Link to post

Multumesc, multumesc! Eu sunt de vina si pentru Gigi in PE. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Si eu, ca i-am votat pe toti, si pe EBA si pe jiji, si cine dracu' mai era pe buletinele alea de vot, i-am trimis pe toti, nici nu m-am uitat. :P

Share this post


Link to post
... Eu sunt de vina si pentru Gigi in PE. :mrgreen:

 

Tradatorule!!! Din cauza ta am votat BEA... :-W

Share this post


Link to post

Nu asa face toata lumea?!?! :-S

Share this post


Link to post

Mi-am luat bonurile de masa pe luna asta. :banana:

post-79-1244990524_thumb.jpg

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Si cate ai primit ? Cca 998 buc.? :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...