Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Daca o sa castig eu sau nu carnetul inapoi fara suspendare.

Nimeni nu te opreste sa visezi. :D

 

Nu sa vad...sa mi-o vad :mrgreen:

 

 

Pentru asta e suficienta si o oglinda... :D

Share this post


Link to post

Dar sa fie oglinda cu lupa :P

( nu da foarte bine smiley ala cu limba scoasa acolo dar aia e )

Share this post


Link to post

Nu trebuie sa-ti resfrangi frustrarile asupra mea, Cumnate =)) Te inteleg si sunt alaturi de tine dar... :mrgreen:

Share this post


Link to post

Bai termina cu "sunt alaturi de tine" cine sti ce inteleg colegii forumisti :D

( si mai ai si smileyul ala intins pe orizontala cand zici asta )

Share this post


Link to post
... :P

( nu da foarte bine smiley ala cu limba scoasa acolo dar aia e )

 

 

...( si mai ai si smileyul ala intins pe orizontala cand zici asta )

 

 

Ceva obsesii? :D

Share this post


Link to post

Ce iubire se intrezareste...

Share this post


Link to post

Daaa, se intrezareste o idila ... se leaga un sentiment ...

Share this post


Link to post

Huidu pus la panoul cu violatori si talhari :D

 

http://www.serbanhuidu.ro/2009/huidu-infractorul-periculos/

 

In data de 24.01.2009,ora 12.15,politistii Servicului de Politie Rutiera Brasov l-au depistat in traficul rutier,pe D.N.1,la km. 147+800 m,pe H.Serban,32 ani,din Bucuresti,care,aflat la volanul unui autoturism Alfa Romeo,circuland dinspre Predeal spre Brasov,a efectuat o depasire neregulamentara a unei coloane de autovehicule aflate in miscare,incalcand marcajul continuu de pe carosabil.De asemenea,politistii au constatat si ca placuta cu numarul de inmatriculare din spatele autoturismului era murdara,numarul nefiind vizibil.Conducatorul auto in cauza a fost amendat contraventional cu 120 lei,respectiv 60 lei,conform prevederilor articolelor 120 si 143 din Ordonanta de Urgenta a Guvernului nr.195/2002,republicata,si,de asemenea,i s-a retinut permisul de conducere pe o perioada de 30 de zile.

Share this post


Link to post

N-a contestat in justitie ? Castiga sigur !

Share this post


Link to post

Sebiane, iar esti in urma rau. Degeaba (ti-o) privesti inainte =))

Uuuuups, iar se rusineaza @Cumnatu de emoticon =))

Share this post


Link to post
Sebiane, iar esti in urma rau.

Wow, ce expresie mishteaux ai inspirat: "Bey, nu vezi ca esti pana si in urma lupii ?!,." =))

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Crize vechi, motive noi :P

post-5441-1233681566_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Prea tareeeeee =)) .

 

Referitor la Huidu: pe vremea asta de ra****, cum naiba sa ai numaru' de inmatriculare din spate curat? La geam am stergator, dar la numar nu. Adica ma dau jos din 10 in 10 km sa-l sterg cu servetelul?

Share this post


Link to post

Tare de tot atyqsound! =))

Share this post


Link to post

Luciane te contrazic. Eu nu i-mi spal masina cu lunile si tot se mai vede numarul.

Oricum am grija cind plec la drum sa am curate : geamurile, farurile, stopurile, numerele si minerele de la usa sa nu ma murdaresc :)

Aia cu numerele e o gaselnita veche. Adevarul e ca am vazut destui care au numerele asa de murdare ca nu se mai vede nimic. Iar asa nu ajung dupa 10km. Am facut Iasi-Bucuresti, inca vreo 400km prin judet (pe drumuri numai Jeeepurile se avinta) si tot erau lizibile numerele mele.

Nu le iau apararea la cei dati cu var dar ideea e sa nu le dam motive...

Share this post


Link to post
Crize vechi, motive noi :P

 

Grozav cel care a observat motivul!

Share this post


Link to post
...Toate chestiile tari apar dupa ce termin eu facultatea...

 

Mai apar si altele > :)

 

Timp ramas: 25 zile (26 Feb 2009 20:33)

Cost livrare: 15 RON

Se livreaza in: Caracal, Romania

Localitate: Caracal

Forum: 5 mesaje

 

 

De vanzare un SUPER laptop.HP Pavilion dv9000 cu un puternic procesor de 2.2GHz de la AMD Turion 64 x2.Laptop-ul mai are si camera integrata de 1.3Mp cu blitz si 2 microfoane incorporate langa camera.Are un ecran URIAS de 17" si o rezolutie impecabila plus o pereche de casti foarte finute.Memorie RAM 4G...o capacitate nemaintalnita la memoria RAM pana acum la laptopuri.Plus ca are si un HDD de 250G...este mai mult decat suficient pt. un laptop.Mai prevede si o telecomanda SUPER FINUTA si extrem de utila...va dati seama...controlati laptopul din pat sau de pe scaun fara sa-l atingetiexcl.gifAre si un DVD+RW Dual Layer SUPER rapid si care mai este si LightScibe...adica poate sa deseneze pe CD sau DVD ce poze doriti.Are si wireless si control multimedia digital.Este de o calitate impecabila cu un finisaj foarte stralucitor si elegant...perfect pt. a indeplini visul oricui in materie de laptop-uri.Tot ce v-am spus pana acum despre el si mult mail mult gasiti la mine si DOAR la mine la un SUPER pret de doar 2.800 RON (negociabil).Am uitat sa va mentionez ca este NOU-NOUTexcl.gif! Sa nu va ganditi ca este furat sau la mana a doua...il vand pt. ca l-am luat in rate de la un renumit magazin de calculatoare si cu criza asta economica mi-am dat seama ca nu-mi mai permit sa-mi platesc ratele la el...Eu mi-am luat un IBM de 350 RON la mana a 5-a...e bun sa ascult muzica la el si sa scriu documente.De aceea il las la pretul asta ATA DE MIC si pe deasupra il mai si negociez.

IMPORTANTexcl.gif! Am toate actele la el impreuna cu certificatul de garantie si factura cu bonul fiscal.Manualele cu instructiuni de folosire in limba romana si cutia lui originala.Poza afisata in licitatie este originala.

Va ofer CADOU un foarte frumos,rezistent si elegant rucsac pt. el tot de HP confectionat si un mouse Microsoft foarte mic si dragut model Optical 3000.

Share this post


Link to post

Eu m-am indragostit de laptopul ala. Ţâţe are? Daca are, il iau eu. Asa de frumos l-o descris de ai impresia ca intre ei e o relatie. Va ramane la aibiemu' de 350 ron, cu 256 ram, fara web-cam cu blitz (o fi stroboscopic?!), monitor crt fara rezolutie extraordinara, fara telecomanda etc. Vaaai de el... Ce ti-e si cu criza asta.. Medicamenteeeeeeee!!!!

Share this post


Link to post

Nu conteaza, la ce frumos l-a descris, cred ca e ceva de top. Punem mana de la mana (sa facem multe maini- Parazitii in efect) sa-l cumparam pentru forum?

Share this post


Link to post
Eu m-am indragostit de laptopul ala. Ţâţe are? Daca are, il iau eu.

 

Si daca are cancer la ţâţele alea ce faci? Crezi ca-ti incape in portul USB? :-?

Share this post


Link to post

N-a fi avnd cancer, la naiba, doar primul proprietar i-o fi dat sa-i ajunga.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...