Jump to content
Sign in to follow this  
starsteel

Husa Scaune

Recommended Posts

Initial nu ma atragea sa-mi pun huse la scaune se pare ca totusi sunt necesare, necunoscuta acum e ce tip si unde gasesc asa ceva cu mentiunea ca-mi trebuie cu decupaje pt. scaunele din fata datorita airbagurilor laterale.

Share this post


Link to post

Eu cred ca singura varianta ar fi cele din Metro cu denumirea soferului ala de curse(sa nu fac reclama ;) ) dar nu stiu daca pretul e avantajos 180 RON

Share this post


Link to post

Da! Daca cumperi ceva da de stire, si poti sa pui si poze

Share this post


Link to post

dar in bucuresti gasesc oare undeva aceleasi ?

si inca ceva : gaura pentru airbag lateral...pare cam mica in pozele alea...ar trebui sa fie mai mare totusi... nu risti sa se blocheze airbagul in "ceva" atunci cand vrea sa iasa DOAMNE FERESTE.

Edited by Mircea
Nu mai cita inutil mesajul anterior. Foloseste majuscule unde se impune.

Share this post


Link to post
dar in bucuresti gasesc oare undeva aceleasi ?

si inca ceva : gaura pentru airbag lateral...pare cam mica in pozele alea...ar trebui sa fie mai mare totusi... nu risti sa se blocheze airbagul in "ceva" atunci cand vrea sa iasa DOAMNE FERESTE.

 

Huse marca PUFFI Din Carrefour. 180 ron. Dar foarte bune calitativ. Se potrivesc la fix. Au si gaura de airbag lateral. Cred ca sunt mai multe culori. Eu nu am gasit decat rosii peste tot unde am fost. Acum or fi si alte culori , insa astea erau singurele pe care era trecut numele AVEO. Cum am precizat, nu risc sa bag huse pe care nu e trecut numele masinii deoarece am avut surprize neplacute.

post-17555-1215976838_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Parca nu stau bine totusi sau nu le-ai intins tu bine...

Share this post


Link to post

Daca tie iti plac...

Share this post


Link to post
Parca nu stau bine totusi sau nu le-ai intins tu bine...

 

 

In poza aia erau abia puse. Nu le legasem cum trebuie prin spatele spatarului banchetei si d-aia statea asa belita (cum ai zis ,prost intinsa). Acum stau bine, insa le-am si legat prin spatele banchetei. Le recomand. Cum am zis, BANUIESC ca exista si alte combinatii de culori. In momentul cand le-am luat erau singurele de aveo care se gaseau. Repet, nu mai iau huse daca nu e trecut si numele masinii pe ele,chiar daca sunt HUSE UNIVERSALE, va sfatuiesc la fel si pe voi acelasi lucru, deoarece mai tarziu ai surpriza sa nu se potriveasca. Si de (cele mai) multe ori nu le poti schimba la magazin.

 

P.S. Cand repet o chestie stiu de ce o repet

Edited by tudor2402popescu

Share this post


Link to post

unde gasesc in Craiova huse pentru un Chevrolet Aveo 1.4, de o calitate buna si la un pret acceptabil?

Share this post


Link to post

De la orice magazin de piese auto, accesorii auto, benzinarii. Daca aveti in zona METRO, CARREFOUR, SELGROS, si de acolo se poate. De multe ori le mai gasesti in set si cu husa de volan, maciulie schimbator de viteze (de regula RACING), si alte draciute d-astea. PRETURI: Acuma depinde de magazin si producator. Vezi sa fie mentionat si tipul tau de masina , asa pt siguranta.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...