Jump to content
Sign in to follow this  
MCojo

Promotie noua Matiz....

Recommended Posts

E vreo promotie la astea mai gubave?

Share this post


Link to post

Am si o intrebare pentru ca tot am auzit fel si fel de pareri ba ca se produc matiz-uri ba ca nu se mai produc, se produc matiz-uri sau nu. Un amic mi-a spus ca nu se mai produc matiz-uri si ca exista un stoc prin militari unde sunt nu stiu cate masini ca isi asteapta cumparatorii si ca acelea ar fi de cel putin un an. Este adevarat sau nu? Eu intentionez sa cumpar un matiz dar sincer ca si altii vreau unul produs in 2006 nu in 2005 mai ales ca la casco conteaza enorm in caz de accident

Share this post


Link to post

Se produc. Stocuri exista peste tot, dar nu sunt atat de vechi. De fapt, va trebui sa stai nitel la coada pentru masina.

Share this post


Link to post

Faptul ca va trebui sa astept nu ma deranjeaza deloc chiar daca stau 1-2 luni pana vine ideea e sa fie produsa 2006 si sa vina exact cum vreau (SE / A/C R/SP) restul nu mai conteaza

Share this post


Link to post

Se produc in continuare, fii fara griji..

Amicul tau si-a dat si el cu parerea fara sa cunoasca situatia.

Matiz fabricatie 2005 inseamna sa fi fost produs inainte de 01.09.2005; stai linistit ca nu mai gasesti asemenea exemplare , a fost in octombrie-noiembire 2005 o criza de matizuri de s-au vadut toate, indiferent de model sau culoare.

Cel mai simplu: suna la un dealer si iti vor spune ei ce vrei sa stii, lasa prietenii atotstiutori.

Share this post


Link to post
Se stie deja ca fabrica de la Craiova face reduceri in aceasta perioada dar nu si la Matiz... Probabil ca se vindea prea bine...

Tocmai azi am vazut ca a inceput promotia la Matiz, incepind de la 5199 E, dar pe site-ul oficial nu apare.

Probabil ca va fi promotia standard de 600 E.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...