Jump to content
Sign in to follow this  
razvanemil

Bare Pavilion Aveo

Recommended Posts

Salut,

 

Stie cineva de unde se gasesc bare pavilion pentru Chevrolet Aveo? Am cautat si pe forum si pe net si nu am gasit nimik. Numai ceva universal.

Share this post


Link to post

Daca bare pavilion = bare transversale pentru portbagaj, suport de bicicleta, scoica, etc. ma inscriu si eu la asteptarea raspunsurilor. Eu am gasit ceva-ceva, dar toate sunt cu acea gheara de prindere pe sub chederul usilor...ceea ce ma nemultumeste, iar la diBas cand am intrebat am fost "lovit" atat de tare cu pretul (2.000 ron), incat am clacat si am uitat orice alta intrebare despre sistem de prindere, material, culoare, etc...

Share this post


Link to post
Daca bare pavilion = bare transversale pentru portbagaj, suport de bicicleta, scoica, etc. ma inscriu si eu la asteptarea raspunsurilor. Eu am gasit ceva-ceva, dar toate sunt cu acea gheara de prindere pe sub chederul usilor...ceea ce ma nemultumeste, iar la diBas cand am intrebat am fost "lovit" atat de tare cu pretul (2.000 ron), incat am clacat si am uitat orice alta intrebare despre sistem de prindere, material, culoare, etc...

de curand am gasit si eu dar cu prindere pe sub cheder(pret 260 ron)

Share this post


Link to post

posturile sunt din 2007.

 

sunt in targ cu 500.000 buc. cu prindere la usa la cheder. intr-adevar cele originale ,de reprezentanta, sunt scumpe (~200 euro perechea)

Share this post


Link to post

Pai dar voi aveti "aripioare", un canal ceva, o sina pe cupola?

Daca nu, cum e si la unele Cielo singura sansa e sistemul universal pe sub cheder si suport-ventuza pe cupola.

Majoritatea producatorilor fac din astea universale.

Share this post


Link to post

As dori sa ma ajutati cu o informatie.Pentru chevrolet kalos de unde se pot achizitiona bare portbagaj transversale,ce firma si mai ales pretul ?!?!?.Va multumesc ! Sper ca am postat anuntul unde trebuie.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...