Jump to content
Sign in to follow this  
gigi-kent

Semnatura

Recommended Posts

Pt ca am folosit marimea maxima a caracterelor la semnatura mi-a fost stearsa semnatura.Nu micsorata ci stearsa. Era vorba de "stop accidentelor.viata are prioritate".Apoi am pus alta care se pare ca a deranjat "am avut semnatura dar mi-a fost stearsa.traim intr-o tara care nu suporta si n-are nevoie de asemenea mesaje obscene" nu stiu daca am scris-o la fel dar era pe aproape. Asta cu ce a mai deranjat ca era la dimensiune legala.Pe deasupra am si warn de 20% si am fost anuntat ca mi se vor sterge in continuare semnaturile pana voi intelege.

Nu ca m-ar deranja warn urile pt ca pot f bine sa citesc fara sa postez, dar nu prea suport dictaturile opresive si cenzura.

Share this post


Link to post
2.6 Se interzice ?i se sanc?ioneaz? conform punctului 6.1 introducerea mesajelor care con?in:

 

- text în care exist? culori fara rost, mai mult de 3 pictograme ('smileys') consecutive, semne de punctua?ie repetate, fara semne de punctuatie, majuscule etc.

- mesaje scrise cu majuscule

- mai pu?in de 20 de caractere - evita?i mesajele scurte, f?r? informa?ie util?

- mesaje ce au scop de a atrage aten?ia moderatorilor asupra unor mesaje din forum (aceste notific?ri se trimit c?tre un moderator sau administrator STRICT PRIN MESAJ PRIVAT)

- text scris folosind limbaj IRC

- imagini asociate (avataruri) animate, sau care nu au nici o legatur? cu profilul acestui forum (personaje din desene animate, filme, via?a public?, caricaturi etc)

 

 

2.7 Semn?turile nu trebuie s? dep??easc? 2 rânduri de text, iar m?rimea scrisului nu trebuie s? fie mai mare decât cea a textului din mesaj. Nu se accept? imagini în semn?tur?, mesaje publicitare, informa?ii despre firme sau magazine sau orice alt fel de informa?ie care contravine prezentului . Nu se accept? leg?turi (linkuri) în semn?tur?, pentru acest lucru exist? în profil op?iunea 'Pagin? personal?'. Nu se accepta semnaturi ce au scopul de a atrage aten?ia moderatorilor / administratorilor asupra unor mesaje sau actiuni.(aceste notific?ri se trimit c?tre un moderator sau administrator STRICT PRIN MESAJ PRIVAT)

 

Nu cred ca esti nou pe forum, pana acum pe cele doua conturi ale tale aveai timp sa citesti regulamentul.

 

LE: Adreseaza acest mesaj unui administrator daca consideri ca ai fost nedreptatit intr-un mod evident. Pana la urma consider ca esti dotat cu putere de alegere, nu te opreste nimeni sa stai pe un forum ce dupa tine este o ,,dictatura opresiva''.

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Topic inutil, se inchide.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...