Jump to content
Sign in to follow this  
dvd

Cu Putin Colant...

Recommended Posts

Acum din cauza Matizului sotiei lui @karka o sa trebuiasca schimbat titlul in: "cu putin mai mult colant"... :P

 

Oricum misto ideea cu colantarea...

Edited by dxr

Share this post


Link to post

O sa fie negru mat. Capota e folie de carbon. Urmeaza folie pe geamuri si jante (cand o sa am bani).

Share this post


Link to post

Foarte tare :D O intrebare am totusi: cam cat duce o colantare completa in negru mat?

Share this post


Link to post

Si ea fiind alba, folia neagra nu trebuie schimbat ceva prin talon? :) A iesit binisor, mie imi place :D

Share this post


Link to post

Cam intre 5 si 8 mil costa o colantare daca schimbi culoarea masini trebuie trecut in certificat.

Share this post


Link to post

Nu stiu cat costa pentru ca eu o fac la un prieten. Trebuie sa ii schimb culoarea in talon, o sa ma coste max 1 milion. Asta implica sa ma duc la RAR si dupa aia la Politie, e treaba de o zi sper.

Share this post


Link to post

Nu-i schimb culoarea, intrebam doar informativ. Raman pe alb ;)

Share this post


Link to post
Mai ai pe masina autocolantul ? Cum s-a comportat, a rezistat ?

Are 2 ani aproape si e inca bine.

Share this post


Link to post
eu am autocolant de mobila negru mat, si a prins si caldurile de asta vara, si gerurile de acum. Nici urma sa cedeze.

eu pe al meu l-am schimat asta vara dupa fix 2 ani ca se cojise pe margini.Dar la banii pe care ii dai pe autocolant se merita. Arata chiar bine

 

eu pe al meu l-am schimat asta vara dupa fix 2 ani ca se cojise pe margini.Dar la banii pe care ii dai pe autocolant se merita. Arata chiar bine

Ceva nou sa-mi spuneti o parere am exagerat?

post-21429-1235057582_thumb.jpg

Edited by razvan84

Share this post


Link to post

super tare arata! de curand mi-am luat matiz si nu stiam cum sa-l vopsesc mai usor.nu vazusem nici unu colat.lucrez in productie publicitara si autocolant am o gramada,asa ca in prima saptamana cand o sa fiu mai liber ma apuc de treaba.pt cei ce vor sa mai coleze mici parti din caroserie ii indrum sa foloseasca autocolantul special pt auto(il gasiti la firmele distribuitoare de materiale publicitare) .are seria 701,711,751 si dupa ce inlaturati hartia trebe sa fie cu spatele gri .cel mai bun raportat calitate pret e cel oracal.rezista la orice(ploaie,vant,soare,la soare chiar se lipeste mai bine,e indicat la lipire sa va ajutati de un feon,pt a ajuta autocolantul sa se intinda si sa intre in toate colturile si sa va ajutati de o racleta de pasla si plastic) si pretul lui e undeva la 1-3e/mp.

Share this post


Link to post

Vreau sa imi pun autocolant pe bari,culoarea masinii,adica gri.Am tot cautat,dar n`am gasit nicaieri discutii despre asa ceva.ma poate ajuta cineva cu cateva informatii?si`a mai pus cineva?am auzit ca ma costa mult mai ieftin decat vopsirea.multumesc anticipat

Share this post


Link to post

Salut , doresc sa acizitionez aceasta masina matiz cu colant verde pentru fiul meu de 13 ani el sta cu oile pe camp si ii este foarte usor sa se miste cu masina un pret final care ar fi? Pot plati maximul 15000Euro sau 200 de oi

Share this post


Link to post

He he, cineva se crede haios!

Share this post


Link to post

Ha ha , cineva a luat masina de la rusi !! VOLOVOLO

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...