Jump to content
Sign in to follow this  
hawkeye

Scoala De Pilotaj

Recommended Posts

Nu e chiar pilotaj, dar nu m-a lasat inima sa-l pun la caterinca, macar de o parcare tot merge:

Edited by Tommy
  • Like 3

Share this post


Link to post

Legat de scoli de pilotaj

Titi aur

stefan vasile

dan gartofan

danny ungur

horatiu ionescu cristea

defensive driving cu edwin keleti si george grigorescu (asta-i mai mult pentru patroni de flote sa-si trimita "pilotii" la invatat cand sa franeze...sa nu repare dubele prea des :P )

da legat de scolile de pilotaj...ca sa fii copilot totul se poate rezolva in 3-4 ore (am vazut cu ochii mei) din pacate nu pot spune numele scolii dar dupa localitate se poate da seama.

citeam mai sus ca cineva era dezamagit ca nu a condus prea mult...pai ideea scolii de pilotaj nu este sa te invete sa conduci (aia teoretic ai invatat la scoala de soferi si in experienta care ai dobandit-o conducand pe drumurile patriei :P ) ci sa te invete sa mergi tare si in sigurata.

oricum mi se pare muuult mai ok sa-ti explice cum sa franezi cu stangu, cum sa stai corect la volan, cum sa-ti misti mainile sau cum mergi de-a latu pe un viraj.

uite sunt oameni si oameni

ducandu-ma destul de des la raliuri am observat o chestie, gunter graef cu toyota lui din 1900 toamna i-o da sus cu ceasu din gara la barari care are evo 10.

oare de ce?

cum se facea ca acum 8 ani cand erau 2 echipaje formate din femei ii bateau pe barbati ? oare sa fin din cauza ca erau prea usoare sau din cauza ca femeile cand se ambitioneaza sunt foarte proaste?

este un site de rally in care este o sectiune dedicata femeilor in care este explicat tot felul, daca intereseza pe careva si nu se considera reclama www.rallyzone.ro

Edited by albanezu

Share this post


Link to post

Niste preturi mai mici stiti ?

Share this post


Link to post

Cred ca la momentul actual, scoala lui Stefan Vasile ofera un pret relativ mic. Cel putin fata de concurenta. Oricum, masinile puse la dispozitie sunt mai slabute, in comparatie cu Napoca Rally Academy sau scoala lui Titi Aur. :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...