Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Upgrade forum

Recommended Posts

Adica ? nu pricep problema, e la fel ca la inainte (poti deschide cu middle-click in tab/fereastra noua).

Share this post


Link to post

Asta patesc cu google chrome pe windows xp sp3 32 biti, cand incerc sa caut ceva pe forum; nu am nici buton de "attach file". Pe google chrome rulat in windows 7 e treaba buna.

 

Nenea Vaxxi!!!! Zi-mi daca stii ce mi-am stricat prin calculator :D

post-13903-0-42814300-1327337217_thumb.jpg

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Nu-ti incarca bibliotecile JavaScript necesare pentru interfata. De ce ? habar n-am. Verifica-ti firewallurile, blockere, etc.

Share this post


Link to post

O posibilitate sa ne stergem posturile singuri? :D

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Nu.

Share this post


Link to post

O posibilitate sa ne stergem posturile singuri? :D

Ma refer ca daca scriu ceva si apuc a posta si apoi realizez ca nu are rost postul, sa am posibilitate intr-un minut ceva sa il sterg de tot. Ca pe Facebook :caaalm:

Share this post


Link to post

In cazu' asta ar trebui sa te gandesti *inainte* de-a apasa pe Add Reply :wink:

Share this post


Link to post

In cazu' asta ar trebui sa te gandesti *inainte* de-a apasa pe Add Reply :wink:

Ganditul la unii e bug, nu e feature :D deci nu poate fi controlat cand si cum se intampla :D

Share this post


Link to post

Batranetea, taica, batranetea :aoleo:

Share this post


Link to post

Sa astept Craciunul urmator, sau sa-mi trag o pereche de ochelari, de soare? Unde ati ascuns domnilor botonelul ala cu care schimb faza lunga de-mi bate-n ochi? :twisted:

Share this post


Link to post

Cand apare un skin dark si bun pentru versiunea asta de IPB.

Share this post


Link to post

am si io o nelamurire; oare nu suntem romani ,de nu mai scriem in romaneste,? Rusii scriu ruseste ,chinezii scriu chineza, nemtii scriu nemteste si multe exemple ,numa romanul nu, el trebuie in engleza ,.stiu cai programul la calculatoare in engleza,dar un exemplu; intru pe profilul meu si este in engleza ,in loc de romana,oare toti stiu engleza?

pe timpul lu caragiale ,era franceza ,apoi germana ,apoi rusa ,acu engleza,dar romana cind?

Share this post


Link to post

Pana cand o traduce cineva interfata forumului (care nu-i asa sumara pe cat pare) in romana.

Share this post


Link to post

De la Basescu ni se trage. Jos Dictatura!

 

 

Acum, e uimitor cum vor ca interfata sa fie in limba romana tocmai cei care nu folosesc limba romana la compunerea propriilor posturi.

Share this post


Link to post

zmeule , nu toata lumea stie engleza ,ca tine ,

Share this post


Link to post

Da, ia panimaiu.

Share this post


Link to post

Edit: in sfarsit il vad si pe google oficial...

E si Facebook pe aici, pe cand likeurile? :D

Share this post


Link to post

zmeule , nu toata lumea stie engleza ,ca tine ,

Regulamentul e scris totusi in romana. Si-acolo scrie ca nu-i voie cu linkuri in semnatura. ;)

Share this post


Link to post

NFS ,degeaba regulamentul ii in romana ,daca profilul meu este in engleza. dar voi care stiti engleza ,putin va pasa,datii omului in cap ,ca BASESCU.

Share this post


Link to post

N-am "dat in cap", scuze daca am lasat impresia asta. Vaxxi a dat raspunsul corect, nu exista inca traducere in romana pt versiunea asta de IPB.

Totusi, profilul dvs vad ca e absolut corect completat, asa ca nu prea vad care e problema cu lb. engleza.

Share this post


Link to post

profilul meu e ,facut de pretenii mei care au tico si care sar in ajutor,cind am nevoie,da nu pot apela la ei ,la orice schimbare.

Share this post


Link to post

Suntem baieti buni, toata lumea stie, zi-i care-i baiul si te ajutam noi, deci ce vrei sa schimbi?

NFS ,degeaba regulamentul ii in romana ,daca profilul meu este in engleza. dar voi care stiti engleza ,putin va pasa,datii omului in cap ,ca BASESCU.

Cam asa:

?

Share this post


Link to post

Ms frumos , Tommy ,cind am nevoie , te caut.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...