Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

CUTREMURRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!

Recommended Posts

Nu ai determinat si Magnitudinea? :veneratie:

Prost ai mai ales momentul, daca era mai puternic ce te faceai??? :butt:

:aloooecineva:

Share this post


Link to post

Daca era mai puternic, ceea ce urma se numea o_nani_e ;)

Share this post


Link to post

=)) =)) =)) pt ce a zis claz =))

 

Eu aream in sufragerie intins pe canapea cand am inceput sa ma misc stanga dreapta, ma uit la taicamu, se uita cu ochii mari la mine si destul de speriat, il vad si-i zic linistit..."cutremur" dupa care m-a aprobat. Am stat linistit tot in pat uitandu-ma cand la televizor (ma uitam la filmul de pe PRO Tv) cand la taicamiu, care astepta sa vada daca devine mai puternic si se pregatea, cred, de un salt acrobatic spre tocul de la usa. Dupa ce s-a oprit, am continuat sa ma uit la film, iar taicamiu statea in fotoliu iepureste, sperand sa nu vina o replica mai puternica.

Share this post


Link to post

eu unu lam simtit atunci cand mam trezit cu un jet puternic de apa in fata din cauza miscarii mele bruste(mam speriat si am apasat un robinet) a fost frumos, pentru restu care au ras de mine :) ) > :)

 

Asta e se mai intampla... :tongue: =))

Share this post


Link to post

Eu unul sunt un mare nesimtit. Oare ce faceam in momentul ala de nu l-am simtit! Ie-te, domne', sa aflu eu de pe forumuri ca a fost cutremur... :-W

Share this post


Link to post

eu nu l-am simtit.dadeam niste gauri in perete si la cat ma bataia bormasina-eram pe scaun- n-am simtit nimic deosebit.

Share this post


Link to post

Eu eram in examen si am simtit zguduitura asta. Prima data m-am gandit ca cine stie ce fac astia prin facultate, au scapat jos, etc. Dup-aia m-am gandit eu ca eram in corpul de facultate al mai zdravan si ca nu prea se simteau socurile. Dupa vreo 5 minute intra unul din supravaghetori (plecase pentru nush ce) si ne anunta ca fusese cutremur. Frumos era ca telefonul incepuse dinainte sa-mi zbarnaie pe masa si ii injuram pe ai mei ca tot insista sa raspund. Bine ca a intrat supraveghetorul ca eu deja aveam pe limba sa le zic: "am examen, lasati-ma in pana mea". (da ei nu stiau)

Ca dupa aceea sa-mi spuna ca ei erau in Constanta si ca-l simtisera mai bine acolo.

Share this post


Link to post

cand a fost mai cutermur?sambata la ce ora?eu ma simtit unu mic duminica pe la11!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...