Jump to content
Sign in to follow this  
jake

Warn 20%

Recommended Posts

Am observat cu surprindere azi ca am warn 20 %, fara nici o averrtizare MP, nimic, pe hoteste si pe ascuns. Nici o problema, fiecare cu obiceiurile lui, dar de ce numai 20 % stau eu si ma intreb ? Eu as fi propus minim 90 %. Sau mai bine ban pe 99 ani .

Sa mi se spuna deschis ca nu sint binevenit pe acest forum, ca nu am ce cauta aici, si nu era nici o problema. Mare lucru tot nu aveam de aflat, tot respectul pentru o singura persoana, stie el cine, care intr-adevar a demonstrat ca e om si ca stie meserie.

Oricum declar in mod public si oficial ca nu mai postez nimic pe acest forum, imi autosuspend contul, care poate fi sters din acest moment IMPREUNA CU TOATE MESAJELE POSTATE DE MINE PINA ACUM care sint proprietatea mea.

 

Si cu aceasta v-am salutat Domnilor, mi-a parut bine de cunostinta si va urez succes in continuare !

Edited by jake

Share this post


Link to post

Pai nu ai citit regulamentul. Contul poate fi sters dar mesajele nu. Nu esti "proprietar".

 

..un oarecare mircea...de la internet cafe... =)) =))

 

LE: e chiar de ras, scuzati nu m-am putut abtine. oricum se va sterge...

Edited by dreaQ

Share this post


Link to post

La mai mare :drinkers:

Share this post


Link to post
....declar in mod public si oficial ca nu mai postez nimic pe acest forum...

 

Hai maaai!! Nici daca iti dam premiul pentru cel mai suparacios membru? :P

Edited by xenna

Share this post


Link to post
Am observat cu surprindere azi ca am warn 20 %, de la un oarecare Mircea, care probabil sa-si arate muschii printr-un internet cafe s-a trezit sa-mi dea mie warn.

 

1. In spirit de gluma, mai mult decat de suparare, eu am avut 60% deoarece am fost si sunt cam de partea cealalta a baricadei :spumelagura: , dar prinse bine si iata sunt la 2 ani pe forum. :-?

2. In acelasi spirit vad ca stai subtire la istorie, literatura si biologie. =))

3. Siii cum ai fi vrut sa ti se raspunda daca nu cu warn, la celebra intrebare de acum : Tu.. esti.. Mircea..??? :scarpin:

Salutari, zambete, lasa nervii in "recycle bin" si mai ales come back ca nu stii ce pierzi, asculta la mine.

 

PS Da-mi si mie un vot la "cel mai glumetz membru" asa ca sa nu te intorci cu mana goala ca tot se poarta acum pe forum topurile. Multumesc!!

Edited by safari hunter

Share this post


Link to post

Daca am jignit pe cineva imi cer scuze.

Nu-l cunosc pe D-nul respectiv ( asa cum nici el nu ma cunoaste pe mine ) si nu aveam dreptul sa fac asemenea aprecieri la adresa lui.

Nu intru in dispute nici de nici o parte in conflict.

Oricum hotarirea de retragere ramine definitiva.

Share this post


Link to post

Sa il citam pe Dan Diaconescu Direct :D "...pentru ca nici nu stiti ce pierdeti". Nu mai fi suparat pt un amarat de 20%.

Share this post


Link to post

Hai ma, ce te oftici asa de repede? E numai 20%, mare branza. :->

Share this post


Link to post
Am observat cu surprindere azi ca am warn 20 %, fara nici o averrtizare MP, nimic, pe hoteste si pe ascuns.

Pai avertizarea este warn-ul propriuzis.

MP? Pai moderatorul ala mai are si el un servici, un copil, etc... daca ar sta sa dea MP la fiecare calcator pe bec, i-am duce duminica supica la Obregia (aka spitalul de boli mintale).

 

 

Oricum hotarirea de retragere ramine definitiva.

Mai gandeste-te. Hai, ca e frumos afara, ghiocei, pasarele, pasarici...

Share this post


Link to post
Sa il citam pe Emil Popescu "...pentru ca nici nu stiti ce pierdeti". Nu mai fi suparat pt un amarat de 20%.

 

GO FOR MORE !! :banana:

post-2099-1174298957_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Stai sa vezi cum e sa iei 40% sau 60% intr-o zi :) )

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...