Jump to content
Sign in to follow this  
tolin

Caposii Forumului

Recommended Posts

Agramaticalitatile maetre, vorbeste corect te rog! =))

Share this post


Link to post
Propun sa ingropati securea, si topicul. Daca omul are capacitatea de a invata ceva din asta, o va face.

De acord. Eu am încheiat ce am avut de spus în privinţa lui Puchi.

 

Tema concursului este alta, desi, te incapatanezi sa nu intelegi.

Te încăpăţânezi, deci exişti. Iată că avem un nou concurent: Danielito :)

 

:o fftopic: Danielito, maşina din avatar e a ta? Să-ţi spun şi de ce te întreb asta. Când eram puşti, pe la 18-19 ani, împreună cu un prieten, alergam daciile părinţilor noştri, pe care le bibileam toată ziua cum puteam noi mai bine. Remarcând tendinţa "mediului înconjurător" de a trage două dungi albe de-a lungul maşinii, ne-am propus ca, atunci când vom avea maşinile noastre şi când super daciile babacilor noştri vor fi vai mama lor, să le luăm şi să le f--em şi noi câte două dungi albe, dar nu pe lung, ci pe lat: pe portiere şi pe pavilion (ziceam să fim şi noi originali). Sigur că timpul a trecut, n-am avut niciodată timp să facem asta, dar "mediul încojurător" ne aminteşte frecvent de dorinţa noastră de originalitate. Poate va veni şi ziua în care vom găsi timp şi pentru asta, că una dintre dacii încă "mişcă".

 

:ontopic:

Propunem, ne autopropunem, da'.... nu votează nimeni?

Măcar, aşa, puţin, de vară?

Edited by rm.popa

Share this post


Link to post

Parinte(popa) pentru satisfacerea curiozitatii tale te informez ca nu e masina mea,intr-o zi o sa imi prezint si eu masina.

Share this post


Link to post

Oau, ce s-au incins spiritele pe aicea in ultima vreme. Ma declar invins si cedez de bunavoie si nesilit de nimeni locul 1 al caposilor (daca nu cumva a fost deja atribuit altuia...). Plus ca in ultima vreme am fost mai ascultator. Asadar, competitia pentru locul 1 e redeschisa, rog candidatii sa faca un pas inainte si sa se prezinte :) )

Share this post


Link to post

Cedezi asa repede, la o usoara pala de vant ? Apropo, locul intai nu s-a atribuit altcuiva pentru ca s-a incapatanat sa nu mai viziteze acest forum.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Scrieti bre toate conditiile (premii, sa nu aiba rude de gradul 1 cu adminii, perioada, etc) sa stie danielito cat trebuie sa munceasca pentru un ban (sau warn). Puchi vad ca pierde teren.

Share this post


Link to post

Si iaca alt topic unde ne deversam, hai sa nu le zicem complexe... poate mai frumos ar fi: anxietati, angoase, frustrari.

 

Eu am constatat (chiar si pe propria piele) ca, de la o vreme, lumea se mai plictiseste si o ia asa pe aratura. Cand te astepti mai putin si zici ca mai revii poimaine, gasesti un post al lui puchi, dar nu numai, care te fac sa te gandesti mai bine: am zis maine sau mai bine intru peste o ora sa vad daca i-a dat cineva la oase :) Oricum, revin, am impresia ca am cam inceput sa ne plafonam. Stilul "s-a discutat, cauta" e bun pentru prestanta, dar nu prea e bun pentru... tonus. Si tot mai des, energia incepe sa rabufneasca. Numai moderatorii stiu probabil ce la pateste pielea.

 

P.S. Nu va ganditi ce-am vrut sa spun. Vedeti-va de treaba :D

Edited by Abram Burel

Share this post


Link to post

Bucuria capului mic , durerea capului mare ! Despre ce cap este vorba ? :P

Share this post


Link to post

Iar ai dat o tura pe centura..

Share this post


Link to post
Scrieti bre toate conditiile (premii, sa nu aiba rude de gradul 1 cu adminii, perioada, etc) sa stie danielito cat trebuie sa munceasca pentru un ban (sau warn). Puchi vad ca pierde teren.

 

 

Si pentru ce sa iau ban sau warn???Sau e din partea firmei,un mic cadou???hmm...

Share this post


Link to post
Englezule :D Te-a deranjat un e .S...

 

Da, ma !L-am cumparat de la m... > :)

Ce ti-e si cu mintea ta popita.

 

 

Puchiosule (ohh, ce nume, probabil sugestiv).. trecand peste .. puncte puncte.. gramatica ta de semi-anal-fabet .. nu crezi ca ai ramas dator cu niste raspunsuri la intrebarile de pe topicul asta?

 

Nu-ti mai ajunge mesajul privat pentru injuraturi? Acum o faci public?

Share this post


Link to post

Nu va poate raspunde 30 de zile.

Share this post


Link to post

Hai mai, l-ati dat in gat pe puchi? A mai pierdut Romania un disident (sau cu d la coada, la dracu', ca chiar nu stiu) de la... mama natura :(

Share this post


Link to post

Auto-propunere:

 

Intrebarile tehnicea le-am facut cu buna stire de incalcarea regulamentului! ...

Share this post


Link to post

Pei cum ? Nu sunt deja in top 10?

Edited by Dumitru Cristian

Share this post


Link to post

Stai linistit, dam cate putin, sa ajunga la toata lumea !

Share this post


Link to post

S-a dus dracu si forumu asta ... mi-au zis 2 vecini de-ai mei .

Share this post


Link to post
Pei cum ? Nu sunt deja in top 10?

Da' tu cine esti? :->

Share this post


Link to post

O fi altu' ...

Share this post


Link to post

@Sebian Eu? Un nimic... un gunoi

Bogdan G daca crezi ca am contribuit la acest lucru nu ma deranjeaza sa parasesc iara forumul de tot daca e nevoie. Stiu cum e ca cineva ca mine sa strice reputatia unui forum si am incercat in ultima vreme sa nu ma mai bag... dar daca e nevoie si e pt binele forumului, ok!

Edited by Dumitru Cristian

Share this post


Link to post
S-a dus dracu si forumu asta ... mi-au zis 2 vecini de-ai mei .

Atunci tu si cei 2 vecini nu mai postati... ,,let it be!''

Share this post


Link to post
@Sebian Eu? Un nimic... un gunoi

Nu cred, ca nu miroase :D ...oricum, sa moara bibi daca stim de unde sa te luam, eu si cele 7 clone ale mele :mrgreen:

Share this post


Link to post

"oricum, sa moara bibi daca stim de unde sa te luam, eu si cele 7 clone ale mele"

Adica? :mda: (nu am inteles, oricum am avut o zi suuperba azi....)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...