Jump to content
Sign in to follow this  
geti

Piese Cielo Din Dezmembrare

Recommended Posts

Precizez dinainte ca nu pot posta toate piesele pe care le detine si care sunt functionale in primul rand ca nu stiu ce e defect si ce nu si in plus de asta as avea mult de scris.Masina este a unui prieten insa nu stiu prea multe amanunte.A facut el o lista de preturi dar e lunga tare si chiar nu am rabadare sa scriu tot.Daca veti avea nevoie de o piesa si aceasta nu se va gasi in lista intrebati si daca o are ii pun si pretul.Daca intarzii cu raspunsurile sau nu scad prea mult la pret va spun dinainte ca nu e din rea vointa,Pur si simplu nu pot face eu ce ma taie capul.Si acum lista:

Chiuloasa 3,5 mil

Cutie de viteze 4 mil

Rampa cu injectoare(noi) 2,5 mil

Portiera fata dezechipata 2,5 mil buc

Portiera spate dezechipata 2 mil buc

Aripi fata 1,2 mil buc

capota fata 2,6 mil

Capota spate 2,2 mil

Geamuri laterale fata 700 de mii buc

Geamuri laterale spate 600 mii buc

colturi geamuri 300 mii buc

Motorase geamuri elect 700 mii buc

Si multe alte piese.Masina este full option,cul alb,an fab 96 model exact ca al meu.Eu mi am luat la al meu panoul de comanda AC,singurul lucru care imi mai trebuia si sper sa ramana asa.Preturile sunt neg iar pretul final va fi stabili dupa ce imi va fi dat acordul asupra acestuia.Omul nu prea intra pe net iar daca il suni iti raspunde a treia zi dupa Pasti daca totusi vreti sa stabiliti preturi direct cu proprietarul nici o prob .Eu nu castig nimic din asta.Pentru nr lui va rog sa ma contactati pe privat

Share this post


Link to post

M-ar interesa proiectoarele de ceata,tabloul de comanda geamuri electrice de la sofer.Astept preturi.

Share this post


Link to post

din cate stiu are un singur proiector dar nu retin pe ce parte.Panoul de geamuri elect de la sofer are o usoara problema la butonul de deschidere al soferului,ramane blocat.Daca te intereseaza scadem la pret fata de unul Sh

Share this post


Link to post

Salut. M-ar interesa radiatorul de apa. In ce stare este si la ce pret?

Share this post


Link to post

Salut. M-ar interesa geamul fata de la sofer, care ar fi pretul final?

Share this post


Link to post

Se poate inchide.Multumesc moderatorilor

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...