Jump to content
Sign in to follow this  
hussi

Husa Volan Pentru Matiz

Recommended Posts

post-2182-1171018146_thumb.jpg

scuze am uitat de pret

:mrgreen: 100 lei

Edited by hussi

Share this post


Link to post

Cat costa?...

Share this post


Link to post

Vreau una

Cum procedam? ( vad ca esti in Craiova)

Share this post


Link to post

Sunt din cv. dar am dese drumuri la bucuresti. pm.

Share this post


Link to post

De cielo nu faci?

Share this post


Link to post

Fac si de cielo, leganza si altele... pt. cielo am facut si burduf schimbator.

Share this post


Link to post

Presupun ca trebuie savin cu masina la tine nu? Sau poti sa trimiti si prin posta si sa o montez eu?

Share this post


Link to post

Se pot ambele variante. Dar daca cosi tu husa pe volan e ceva mai greu. Dar vei primi consiliere din partea mea. Cu putina indemanare si mai multa rabdare cred ca vei reusi. Altii s-au descurcat. Pt. cei din bucuresti-nu este o problema distanta, eu vin des in capitala.

Share this post


Link to post

Chiar daca vi des prin Bucuresti banuiesc ca nu ai timp de montaj... Sau ma insel...?

Share this post


Link to post

La un Suzuki te bagi? cam cit ma costa si cind ai putea sa-l faci in bucuresti?

Share this post


Link to post

Ai ceva poze cu ce ai facut pentru cielo, ca sunt interesat. Merci.

Share this post


Link to post

Da este un topic mai vechi cu poza.

Share this post


Link to post

Vreu si eu Husa Volan si burduf pentru schimbator. Cat costa cu tot cu manopera? Eu lucrez in Bucuresti dar adresa o am pe Calafat asa ca ne putem intalni si in Craiova. Da un numar de mobil daca nu sunt prea indiscret.

Share this post


Link to post

Il recomand cu caldura pe Dl. Gabriel. Chiar azi dimineata mi-a imbracat si mie volanu` si a iesit super misto ( exact ca in poza :) )

 

later edit: adostar, am adaugat si poze

post-2323-1174566192_thumb.jpg

post-2323-1174566200_thumb.jpg

post-2323-1174566222_thumb.jpg

Edited by stryder

Share this post


Link to post

Sunt si eu interesat de husa pentru volan si schimbator...Cum putem sa intram in contact...Sunt din Bucuresti si vreau sa le montezi tu...Multumesc...Astept un raspuns

Share this post


Link to post

Saptamana viitoare le ai. te anunt pe pm ziua cand ne vom intalni.

Share this post


Link to post

Ma intereseaza si pe mine, la 100 lei. Intrebarea mea este, acoperi si butucul ca in prima poza asa pare, si daca operatia e reversibila.

Multumesc si astept un raspuns ca poate ma combini si pe mine pentru saptamana viitoare.

Share this post


Link to post

Mie mi-a facut omu ieri, volan, capac claxon, maciulie schimbator bonus. Arata bine, nu se mai inchide capacu ala de claxon brici (pe lateral se observa putin daca privesti din afara masinii, din masina e ok), dar nici inainte nu era prea tanti pe tanti. Io sunt multumit, am urmarit sincer sa mai ingros volanul, ca prea e subtire, la birou folosesc un calos si stiu diferenta intre volanul de matiz si cel de pe alte masini. Nu am apelat la husa de burete ca prea da senzatia ca tii un castravete in mana.

Per total e ok, numai ca persista in masina un miros de ceva chimic ??? Iese el. Sper.

Acum ramane sa aflu cum se intretine volanu de "pele naurala".

Share this post


Link to post

Mirosul o sa iasa in cateva zile. E de la solutia de intins pielea.

Share this post


Link to post

Aha, dei pielea se v-a "usca" si intinde mai bine in cateva zile. Multumesc de informatie. Cu ce ( produse care se gasesc in comertul cu amanuntul ma intereseaza, nu produse industriale ) as putea ajuta pielea respectiva sa se mentina in conditii optime cat mai mult timp?

Multumesc.

Share this post


Link to post

Apelati cu incredere ca merita. Am vazut mai multe lucrari si am ramas impresionat!

Share this post


Link to post

Tre sa ne vedem neaparat..pt un Megan 2 vreau piele neagra cu cusatura groasa rosie...pe volan si scimbator husa...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...