Jump to content
Sign in to follow this  
zeneseu

Tabla Indoita La Cielo

Recommended Posts

Inainte vreau sa precizez ca dupa cautari ce au durat "30 ani" :dizzy: tot nu am gasit ceva legat de problema mea.Sper sa nu dau cu batul in balta...cel putin sa nu ma stropesc prea tare.Rog administratorii sa mute sau sa inchida subiectul daca se impune acest lucru. Scuze anticipat.

Sa revin la problema mea. Am un cielo euro 3 din 2006.La cateva luni dupa cumparare am sesizat pe capota de la motor, in lateralul grilei o infundatura.Dupa ce am tras o tura de nervi, m-am tot gandit cum a aparut infundatura.Cea mai plauzibila explicatie e aceea ca la inchiderea capotei, aceasta a fost apasata cu mana(de mine sau de altcineva-habar n-am).

intrebare:se poate indrepta tabla fara a fi chituita sau nu?Din cata am observat in interior nu prea ai ccum sa o lovesti sa se indrepte.voi ati patit asa ceva?Cum ati rezolvat problema?

Astept sfaturi sau pareri.

Share this post


Link to post

Sau s-a asezat cineva pe ea. Cielo are barele pozitionate excelent , si sifucient de mari, pentru a sta baietasii de cartier cu picioarele pe ele si cu fundul pe capota/portbagaj, cu berea si semintele in mana.

Share this post


Link to post

M-am gandit si la asta dar infundatura e cam mica si daca stau sa ma gandesc ar putea fi de la podul palmei.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...