Jump to content
Sign in to follow this  
uskt2005

Faruri Cielo Clare

Recommended Posts

Eu mi-am cumparat si sa stii ca sunt mai satisfacut cum lumineaza cele clare.

Din pacate nu am mai vazut in alta parte de vanzare faruri clare decat pe RXM.

Share this post


Link to post

Pretul e cel afisat pe site nu? ies 2 mil/set, impreuna cu semnalizarile... Mi se pare ok... acum sa vedem daca au si pe stoc si vor si tine macar 1 an :)

Share this post


Link to post
Pretul e cel afisat pe site nu? ies 2 mil/set, impreuna cu semnalizarile... Mi se pare ok... acum sa vedem daca au si pe stoc si vor si tine macar 1 an :)

 

Te duce la 250 ron cu transport.

 

Eu zic ca te tine mai mult acum depinde ce noroc ai :)

Share this post


Link to post

Pentru ca s-a tot vorbit de alte faruri si semnalizari, propun o tema noua si pentru alte semnalizarile pe aripi. Am gasit pe un site (autokarma.ro) semnalizari albe pentru opel astra f (astea am inteles ca se potrivesc). Asadar daca mai gasiti site-uri sau stiti de unde se mai gasesc si alte modele, probabil ca e ok sa se posteze tot aici nu?

Share this post


Link to post

Si mai are cineva faruri clare pentru cielo, pentru ca pe RXM nu mai au???

Daca are cineva un PM si mie va rog, vreau si eu o pereche neaparat!

Share this post


Link to post

Buna seara am o intrebare daca cineva a desfacut sticla de la faruri ca ma gandeam sa imi pun angel eye si sa lipesc oglinda de la farul din dreapta si ma tem sa nu am asa mari probleme incat sa se sparga sticla

Edited by nato99

Share this post


Link to post

Din ce le faci ca sa nu se topeasca? Si cum le prinzi? La asta ar trebui sa te gandesti. Sticla o scoti relativ usor, cu un feon industrial sau cu bagi farul la cuptor 1minut si jumatate (pe bune!)

Share this post


Link to post

Dar faruri cu sticla clara se mai gasesc pe undeva ? si`a mai cumparat cineva ?

post-25658-127313171156_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Nu se mai gasesc de nici un fel. Sau cel putin eu nu am mai gasit. RXM nu mai are si nu stiu daca mai aduce si in alte parti nu stiu. Modelul asta cu lupa oricum era si mai rar.

Share this post


Link to post

angel eye-urile sunt de sticla speciala am dat 100ron pe 2 si are sistem ciudat de prindere ii special pentru cielo, ala mi lea adus din Germania a spus sa a vazut sa are prindere pe glinda din far o sa fav saptamana care vine o sa postez poze daca reusesc

Share this post


Link to post

[Eu mi-am facut singur deocamdata un proiector mai am sa il fac si pe celalalt si o sa trec si la faruru am schimbat geam struat cu geam din Macrolon anti UV a iesit destul de frumos cand o sa il fac si pe celelalt adica luni o sa postez poze si tot asa pana fac tot multa bafta va dosresc si spor la modificat

Share this post


Link to post

se mai gaseste sticla clara ?>

Share this post


Link to post

vezi pe plexiart (sau plexi-art).ro, suna-l pe om

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...