Jump to content
Sign in to follow this  
vasiledintomis

Magazin Piese Daewoo Si Jenti Aliaj Constanta

Recommended Posts

Am gasit azi un magazin Daewoo unde mi s-a parut ca au preturi acceptabile (supapa pcv era 140.000 fata de cele de pe Poporului care sunt 170.000).Am vazut deasemenea si jenti ...CMS erau 770 ron ..mai avea si alte modele dar nu m-am uitat la preturi.

 

Magazinul este pe strada care se intersecteaza cu soveja la academie..pe partea dreapta cum mergeti dinspre casa de cultura ..cam la 2 intersectii distanta de intersectia cu soveja...

Share this post


Link to post

Strada aia trece si prin fata pe la Brick,din ce am inteles eu,iar a doua intersectie e tocmai in fata la brick,eu nu am vazut acolo nici un asa magazin,poti detalia mai mult?

Share this post


Link to post

Pe babanovac mai exact cu vreo 200 m inainte sa se intersecteze cu soveja la academie pe partea dreapta cum mergi inspre varianta

Share this post


Link to post

Da, stiu! De acolo mi-am luat oglinda exterioara pt tico :mrgreen:

Share this post


Link to post

am inteles,pe ala îl stiam si am crezut ca s-a mai deschis altul nou.

Share this post


Link to post

salut ...am si eu o intrebare

mi s-a rupt bara aia care leaga la tico rotile...care e un pic inclinata nu e perfect orizontala...cred ca este o bata de torsiune

am nevoie sa-mi recomandati un service din constanta sau/si un magazin de piese de unde sa cumpar si un service ca sa o motez.

merci mult si astept un raspuns

Edited by tolin
citare inutila a unui post anterior

Share this post


Link to post

nu am specificat ca e vb de rotile din spate...

chiar nu are nimeni de recomandat un service ...si sa stie si un magazin de piese daewoo?

Edited by tolin
autocitarea postului anterior, foloseste butoanele Fastreply sau Addreply daca nu sti sa stergi ce-i inutil intr-o editare

Share this post


Link to post

Posteaza la probleme tehnice - tico si matiz, poate acolo o sa te ajute cineva.

Share this post


Link to post

petrutiuh - iti recomand eu un service. Cum vii dinspre academia navala, mergi spre cet, treci de intersectia cu eliberarii, si ultima strada la dreapta inaine de IC. Bratianu. Se vede exact cum faci dreapta in fata ta la 30-40 m este service-ul, te duci la Nea Nicu Dl. Iniginer sef de service si cu el rezolvi...in principiu trebuie sa te duci dimineata ca sunt destul de aglomerati. Pentru Magazin de piese in afara de cel de la delfinariu de pe partea cu marea... ar mai fi unului pe strada portitei pe care pot sa le recomand. Sper ca ti-am fost de ajutor.. daca nu este prea tarziu.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...