Jump to content
Sign in to follow this  
alexxutzu

Cateva Intrebari...

Recommended Posts

Unde pot gasi burduful care imbraca schimbatorul de viteze si cam la ce pret,am vazut la un tico niste paravanturi originale TICO care la fel nu stiu de unde pot sa cumpar si vreau sa stiu dak imi pun becuri vision plus pot avea probleme cu politia chiar dak sunt de aceeasi putere??Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

pah...articolu' ca articolu' dar raspunsu de unde sa cumpar chestiile alea tot nu l-am primit...

Share this post


Link to post

Ai citit topicul despre paravanturi? Nu cred!

Share this post


Link to post

Alexxxxxutzu > chiar in primul msg din topicul cu paravanturile scrie asa:

 

Am vazut pe site-ul autodaewoo defelctoare de aer pt tico.

sunt doua produse: 1. plexiglas, montaj benzi adezive - Coreea

2. sticla acrilica, montaj in culisa geamuli - Polonia

 

Intrebarea este care ar fi mai bune mai ales dpdv al montajului.

Cele cu banda adeziva nu sunt usor de imprumutat ? :)

Vreau sa fac comanda de la autodaewoo dar inca nu sunt hotarat de care sa iau...

 

 

Care va' zica: www.autodaewoo.ro !

 

Compris? :aloooecineva:

Share this post


Link to post

autodaewoo.ro nu mai are set deflectoare pentru TICO, iar domnul Nicu Barbu mi-a comunicat printr-un e-mail ca nu stie cand si daca va mai primi

Share this post


Link to post

dap..ms pt raspuns o sa caut in continuare.Iar cu becurile alea ma gandesc ca sunt mult peste care sunt pe Ticozaur care mi se par cam oarbe :)

Share this post


Link to post

Am si eu o intrebare, am cautat un topic care sa contina raspunsul si nu am gasit !

 

Am schimbat jantele pe tico , am pus unele mai mari. Problema este cu acele piulitze care intra pe prezoane ca sunt cam mici , mi-ar trebui unele mai mari mari groase care sa prinda mai bine janta pe butuc !

 

intrebare : se gasesc piulitze mai mari pt prezoanele de pe tico ? sau se potrivesc de la alta masina " unele mai mari " pe tico !

 

multzam astept un raspuns daca stie cineva !

Share this post


Link to post

In general jantele (cele de aliaj), vin si cu piulitele aferente. Ai putea sa comanzi un set de la importator. E posibil insa sa fie destul de piperate.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...