Jump to content
Sign in to follow this  
vonLeeb

Dealeri Anvelope

Recommended Posts

Ce dealeri cu oferta variata de anvelope de Matiz stiti in Constanta cunoasteti? As vrea sa-mi iau niste anvelope all-season de Matiz.

Share this post


Link to post

Depozite anvelope Constanta (daca stiti si altele va rog adaugati):

 

Motodor - str. Soveja, nr. 1, www.motodor.ro

A-Z srl- bulevardul I.C. Bratianu nr. 170, www.anvelope-az.ro

Nexxon - Str: DN2 A Centura Vest, www.nexxon.ro

Autorex - strada Atelierelor nr. 17, hala rosie, www.anvelope-jante-online.ro

Marso Rom - Str. I.C. Brătianu, nr. 214, www.marso.ro

Elcris Comp 99 - Str Atelierelor, Nr. 18<BR class=clear_both>

Share this post


Link to post

Continuare:

Anvelope de la A la Z - Bd. Bratianu I.C. nr. 212

Delta Plus Trading - STR. BUCUREŞTI nr. 30, www.deltaplus.ro

 

Daca stiti care depozite au cele mai bune preturi va rog postati (si cu exemple)

Edited by cristiangabi

Share this post


Link to post

Dinamic92 au depoziit pe centura Bucuresti, in dreptul localitatii Stefanesti. Depozitul "mama" e in Piatra Neamt, dar aduc anvelopele la comanda gratuit, de pe o zi pe alta. Am vazut ca tot ei distribuie si in magazinele metro si real. Preturile mi se par cele mai bune, la ce am cautat eu Firestone WinterHawk2Evo 185/60/14 - 209 lei bucata :thumbl: .

Share this post


Link to post

Intrucat n-a zis nimeni nimic de rau, am considerat ca merita sa incerc, si s-au comportat foarte ok. In jumatate de ora de la comanda m-au sunat pentru confirmare si in termen de 2 zile am primit coletul prin fan curier. Anvelopele primite au DOT 0713.

Share this post


Link to post

Foarte util topicul! Eu am mai multi la care ma uit, dar de la acestia am cumparat:

 

1. www.anvelopejantepromotii.ro -> am luat pt Epica de iarna Nokian WRG2 si Sava Eskimo pt Lacetti. Preturile lor in general sunt cele mai bune pe care le-am gasit pe piata.

2. www.anvelonet.ro -> am luat pt Epica de vara, am gasit preturi bune la Barum, dar de regula sunt un pic mai scumpi fata de nr.1

3. www.vanzarianvelope.com -> am luat pt Matiz Matador de iarna. Preturi ceva mai mari in general fata de nr 1 si nr 2, dar pt Matiz (145/70/R13) erau cei mai ieftini.

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...