Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Aniversare de casă nouă - 6 luni

Recommended Posts

Amanunte, mai bagati amanunte...

Branesti, o data... o merge si un Snagov, ceva? ...zic si eu.

 

(...ca e misto drumu' :-D )

Share this post


Link to post

Şi Snagov convine, doar să fie vreme acceptabilă !

Share this post


Link to post
Şi Snagov convine, doar să fie vreme acceptabilă !

 

Mr. VAXXI, cum e vii la :drinkers: ca vad ca ocolesti cu delicatetze subiectul! :mrgreen: Nu e un DA decisiv!

Share this post


Link to post

Iti dai seama ca trebuie sa fie un DA decisiv ! Altfel nu se poate... E bine si Snagov si Branesti si unde vreti voi, cu conditia intr-adevar, sa fie vreme frumoasa...

Share this post


Link to post

Hai mey, sunt om serios ce naiba ... am zis că vin, mă dau peste cap şi vin !

Share this post


Link to post

Ok. Cu Vaxxi am lamurit-o. Mai avem inca o nelamurire...

 

"Nene Iuzar, nu-i asa ca o sa ne onorezi si tu cu prezenta ?"

Share this post


Link to post

Adrian a venit la o intilnire ;)

Share this post


Link to post

...si marmota ce facea :?: :?: :?: ... :lol:

 

...bre Instinkt, daca o comiteti pina pe 2-3 octombrie si ma ajuta cineva sa urnesc masina din loc, vin... ca dupa data de 4 oct CONCEDIUUUUUUUU!!!!!!! :lollol: ...am si eu 2 binemeritate saptamini de concediu, primele in ultimii 3 ani...

 

...propun ca una din intilniri sa o tineti in Piata iancului, in parcarea unde am eu sahalupa ca ma innebuneste...mie si frica sa mai plec la drum cu ea de teama sa nu-mi moara motorul in drum...si nici n-am cand sa o duc la mecanic, in stilul de munca din ultimele luni...asa ca veniti, va mai bagati nasul si degetelele in ea si poate reusim sa-i dam de cap...

Share this post


Link to post

Tin sa te anunt ca de pe 4 oct sunt si eu in concediu. 2 saptamani. La fel ca si tine. DIn cate am inteles, toata treaba ar fi sapt viitoare (2 sau 3 oct), deci pana plecam noi doi in concediu...

Share this post


Link to post

...Instinkt, vezi ca se intelege ca plecam impreuna in concediu si cine stie ce mai zice lumea dupa aceea... :lollol:

Share this post


Link to post
...Instinkt, vezi ca se intelege ca plecam impreuna in concediu si cine stie ce mai zice lumea dupa aceea... :lollol:

 

Nenea' ma insheli????? :69:

 

Shi eu care aveam pretentziiii...

Share this post


Link to post

Ma bag si eu! Eu voi fi voyer-ul... :eyespin:

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...