Jump to content
Sign in to follow this  
CARABUSU

Catalog Piese De Schimb Tico-matiz

Recommended Posts

de tico si eu as vrea: lucianbeleuzu [at] yahoo.com

sau... stie cineva daca s-a urcat pana la urma pe FTP sau daca e disponibil pe undeva de downloadat? :)

 

PS: am facut rost de toate, le-am pus si eu pe un FTP, stiu ca s-a discutat si pe alte topicuri asta si ca e disponibil deja un FTP, 2 nu strica zic eu :)

So... http://auto.tzeapa.com.ro/ pentru Daewoo, Opel, Chevrolet si pun si Dacia imediat ce fac rost de toate documentatiile.

Daca mai aveti si voi de la alte marci... puteti trimite... am spatiu suficient pe FTP, e al meu serverul.

Edited by lucianbeleuzu

Share this post


Link to post

pai e tzeapa site-ul ala al tau ca nu merge. vreau si eu pt matiz un catalog pe bbchip44@gmail.com si daca imi trimite cineva promit ca il pun pe un server stabil si permanent si postez linkul aici.

Share this post


Link to post

Imi cer scuze fata de toti cei care au sperat ca vor primi un astfel de manual de service/catalog dar nici eu si nici tata nu am maia avut timp sa-l trimitem/punem pe site,exact ce avem si noi,puteti gasi pe 4tuninig,la adresa manual service iar fata de cel al meu are fotografiile mai clare si chiar si unele chestii in plus.

Numai bine!

Edited by Carabusu junior

Share this post


Link to post

Pentru cei care mai au nevoie, atasez un manual de reparatii pentru Tico, mie mi s-a parut foarte folositor sper sa va ajute la micile reparatii/upgrade-uri pe care vreti sa le facti personal.

Manual_service_Tico.pdf

Edited by Carabusu junior

Share this post


Link to post

Ad ori si eu catalogul ala. Adresa de e-mail este:

 

crazy_tzutzu@yahoo.com

 

Multumesc!

Share this post


Link to post

E atasat aici,sper sa nu va suparati dar nu prea am timp de mail-uri si alte chestii,in cel mai fericit caz daca intrati pe messenger dar altfel...

Pentru Matiz nu-l mai am,nu mai gasesc cd-ul,imi pare rau pentru cei care il voiau.

Share this post


Link to post
de tico si eu as vrea: lucianbeleuzu [at] yahoo.com

sau... stie cineva daca s-a urcat pana la urma pe FTP sau daca e disponibil pe undeva de downloadat? :)

 

PS: am facut rost de toate, le-am pus si eu pe un FTP, stiu ca s-a discutat si pe alte topicuri asta si ca e disponibil deja un FTP, 2 nu strica zic eu :)

So... http://auto.tzeapa.com.ro/ pentru Daewoo, Opel, Chevrolet si pun si Dacia imediat ce fac rost de toate documentatiile.

Daca mai aveti si voi de la alte marci... puteti trimite... am spatiu suficient pe FTP, e al meu serverul.

 

 

daca-mi zici, sau creez si mie un con pe ftp-ul ala, as putea si eu sa descarc ceva...

as avea nevoie de un catalog pt matiz

Share this post


Link to post
Am si eu un catalog cu piese de schimb pentru Tico-Matiz in care apar destul de detaliat aproape toate piesele de pe cele doua modele(nu am stat sa vad tot catalogul)cu instructiuni de montare/demontare.Are noua capitole pentru fiecare model,incepand cu informatii despre motor(piese,cote,etc.),ambreiaj,directie,franare,partea electrica,caroserie sasiu,caroserie exterior si interior,aer conditionat si accesorii si serii identificare.Contine destul de multe informatii care te ajuta sa-ti rezolvi problemele la Tico sau Matiz.

Eu l-am primit de la cineva care a lucrat la o reprezentanta Daewoo iar aceasta e o copie dupa original.

Daca va intereseaza vi-l pot trimite pe mail. :thumbl:

un catalog de matiz daca mai ai te rog frumos :stoianoglunicu@yahoo.com

Share this post


Link to post

Am si eu nevoie pt . un matiz daca se poate ? multumesc ,curteadearges1981@yahoo.com

Share this post


Link to post

Am si eu un catalog cu piese de schimb pentru Tico-Matiz in care apar destul de detaliat aproape toate piesele de pe cele doua modele(nu am stat sa vad tot catalogul)cu instructiuni de montare/demontare.Are noua capitole pentru fiecare model,incepand cu informatii despre motor(piese,cote,etc.),ambreiaj,directie,franare,partea electrica,caroserie sasiu,caroserie exterior si interior,aer conditionat si accesorii si serii identificare.Contine destul de multe informatii care te ajuta sa-ti rezolvi problemele la Tico sau Matiz.

Eu l-am primit de la cineva care a lucrat la o reprezentanta Daewoo iar aceasta e o copie dupa original.

Daca va intereseaza vi-l pot trimite pe mail. :thumbl:

 

salutare. imi poti trimite si mie catalogul te rog :turica_win@yahoo.com

multumesc

Share this post


Link to post

Daca are cineva Catalogul pt Matiz ,si imi poate trimite si mie la zoltan_gedo@yahoo.com

 

Va multumesc anticipat

Share this post


Link to post

Salut,

Sunt nou posesor de Matiz si va rog ptr. cine stie o lista cu tot ce inseamna bec pe matiz (Coduri) :-?

Multumesc.

Edited by tool

Share this post


Link to post

Salut!

 

 

 

 

as dori si eu catalogul pe matiz  danandreiro@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Multumesc anticipat

 

 

Share this post


Link to post

Salut,

Sunt nou posesor de Matiz si va rog ptr. cine stie o lista cu tot ce inseamna bec pe matiz (Coduri)39000000.gif

Multumesc.

 

 

sper sa te ajute, daca mai vrei altceva imi spui, am tot manuallul in formatul asta ;)

Share this post


Link to post

Salut,

 

M-ar interesa si pe mine catalogul pentru Matiz.

Poate se indura careva. Raman indatorat!

lucian.bolca@gmail.com

 

Multumesc si numa' bine!

Share this post


Link to post

Mai spre seara e bine?Ca acum am niste treburi de rezolvat.

 

A-si vrea si eu catalogul. Merci

 

Am si eu un catalog cu piese de schimb pentru Tico-Matiz in care apar destul de detaliat aproape toate piesele de pe cele doua modele(nu am stat sa vad tot catalogul)cu instructiuni de montare/demontare.Are noua capitole pentru fiecare model,incepand cu informatii despre motor(piese,cote,etc.),ambreiaj,directie,franare,partea electrica,caroserie sasiu,caroserie exterior si interior,aer conditionat si accesorii si serii identificare.Contine destul de multe informatii care te ajuta sa-ti rezolvi problemele la Tico sau Matiz.

Eu l-am primit de la cineva care a lucrat la o reprezentanta Daewoo iar aceasta e o copie dupa original.

Daca va intereseaza vi-l pot trimite pe mail. :thumbl:

 

A-si vrea si eu. Adresa ottoni@freemail.hu

 

Multumesc

Share this post


Link to post

Solicit si eu, daca se poate un asemenea catalog. Am adresa trebor271074@yahoo.com.

 

Va multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

Buna.

 

Trimite-mi te rog si mie catalogul la adresa doru_barit@yahoo.com

 

Multumesc.

 

 

Share this post


Link to post

Salut...poti sa imi trimiti si mie acel catalog de piese pt tico?de o juma'd an ma tot chinui sa demontez ceva si nu stiu cum.am intrebat p l tot felul de mecanici,dar nici unul nu vrea sa spuna...zice ca sa ma duc cu masina acolo...dar eu am luat o mare teapa cu mecanicii,asa ca as avea o foarte mare nevoie de el

 

adresa mea este Cristi_mede@yahoo.com...

 

                                        mersi anticipat

 

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...