Jump to content
Sign in to follow this  
CARABUSU

Catalog Piese De Schimb Tico-matiz

Recommended Posts

Sunt cel mai nou membru al clubului. As fi si eu interesat de catalog. Pls trimitemi-l la Iuleroco@yahoo.com

Totodata v-as ramane profund indatorat daca m-ati putea ajuta cu un manual de utilizare. - VA MULTUMESC ANTICIPAT!

Edited by iulero

Share this post


Link to post

Salut,

 

Eu am luat de aici manualul de cielo.Exista acolo pt toate modelele daewoo inclusiv pt tico. Sper sa nu existe mai multe variante de manual. ;)

Share this post


Link to post

Poti sa il trimiti si la mine te rog pe cel de MATIZ la andreilungu2002@yahoo.com. MULTAM MULT :)

Share this post


Link to post

Catalogul de la CARABUSUL este acelasi cu cel de pe www.anagabriela.ro (adica "catalogul de service") ?

Daca aveti un catalog in care sa fie redate si codurile de piese va rog sa imi trimiteti si mie pt. Tico si Matiz. Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

Vreau si eu catalogul pentru Tico daca se poate PLS!

tjedy2000@yahoo.com

Share this post


Link to post

Am sa mai iau legatura cu Intelino,sa-i spun sa mai deschida ftp-ul ca nu am timp sa vi-l trimit la toti,dureaza,va rog sa ma credeti!Eu de-abia mai ajung pe acasa acum,ieri am fost plecat de dimineata si am ajuns acasa la 4 dimineata.

Daca am timp am sa incerc sa va ajut pe o parte dar nu cred ca voi avea prea mult timp

Share this post


Link to post

Daca trimiteti catalogul pe mail, va rog sa ma includeti si pe mail.

LCsongor@gmail.com

Multumesc mult

Share this post


Link to post
Am si eu un catalog cu piese de schimb pentru Tico-Matiz in care apar destul de detaliat aproape toate piesele de pe cele doua modele(nu am stat sa vad tot catalogul)cu instructiuni de montare/demontare.Are noua capitole pentru fiecare model,incepand cu informatii despre motor(piese,cote,etc.),ambreiaj,directie,franare,partea electrica,caroserie sasiu,caroserie exterior si interior,aer conditionat si accesorii si serii identificare.Contine destul de multe informatii care te ajuta sa-ti rezolvi problemele la Tico sau Matiz.

Eu l-am primit de la cineva care a lucrat la o reprezentanta Daewoo iar aceasta e o copie dupa original.

Daca va intereseaza vi-l pot trimite pe mail. :thumbl:

Eu as avea nevoie de acest catalog.Daca il mai ai disponibil ti-as fi recunoscator daca l-ai trimite la sorin_gss@yahoo.com :o sanale:

Share this post


Link to post

Vreau si eu catalogul la adresa de mail : alecu_ion1980@yahoo.com

Share this post


Link to post

Daca se poate sa mi-l trimit si mie iti multumesc frumos. Adresa este cookiebutterfly2002@yahoo.com.

Multumesc

Share this post


Link to post

Il vreau si eu pentru Matiz.

bobmaister@yahoo.com

Mii de multumiri :osanale:

Share this post


Link to post

As dori si eu acest catalog de piese pentru Matiz. Daca vreti o adresa de mail, ca asa am vazut ca da toata lumea: laur3ntiu_s@yahoo.com .

Share this post


Link to post

Salut, as dorii si eu manualul. Daca nu s-a rezolvat inca cu adresa de FTP, atuci las si eu un mail, daca are cineva timp... Multumesc!

 

Y! : mybayla@yahoo.com

Share this post


Link to post

Interesant link-ul, dar eu asteptam si .pdf-ul ala imens.

Share this post


Link to post

Salutare, de maine incepand pot sa vi-l dau eu pt Matiz (Catalog piese schimb).

marcel_ovidiu

 

Sint in format jpg,

id yahoo : marcel_ovidiu

Share this post


Link to post

Buna...ma-r interesa si pe mine cel pt matiz...cine are timp...ms mult...jis_marina@yahoo.com

Share this post


Link to post

Cataloage pentru toate daewoo-urile gasiti la www.autoware.ro

Edited by cristi_vb

Share this post


Link to post

ms cristi...imi este de ajutor

Share this post


Link to post

Daca se poate as dori si eu acest catalog de piese pentru Tico. kill3r000@yahoo.com sau kill3r000@gmail.com(mi se pare ca yahoo a scos limita de trimitere pe mail a atasamentelor de pana la 10MB). Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post

Chiar nu se poate trimite? Va rog am mare nevoie de asa ceva!!! Scuze de dublu post.

Share this post


Link to post

Imi pare rau ca n-am mai dat de mult pe aici si imi cer scuze celor care au asteptat sa le trimit catalogul :osanale: ,nu am avut timp,am un program care numa de trimis cataloage nu-mi permite,am sa incerc in seara asta sa il trimit colegului DarkDogg.

 

A, sa-l rong pe Intelino sa-l puna pe FTP ca eu n-am cand.

Share this post


Link to post

Salutare! Sa-mi dai si mie pe PM adresa FTP-ului ca sa il iau de akolo daca timpul nu iti permite(scuze de tot deranjul :osanale: )

Share this post


Link to post
Am si eu un catalog cu piese de schimb pentru Tico-Matiz in care apar destul de detaliat aproape toate piesele de pe cele doua modele(nu am stat sa vad tot catalogul)cu instructiuni de montare/demontare.Are noua capitole pentru fiecare model,incepand cu informatii despre motor(piese,cote,etc.),ambreiaj,directie,franare,partea electrica,caroserie sasiu,caroserie exterior si interior,aer conditionat si accesorii si serii identificare.Contine destul de multe informatii care te ajuta sa-ti rezolvi problemele la Tico sau Matiz.

Eu l-am primit de la cineva care a lucrat la o reprezentanta Daewoo iar aceasta e o copie dupa original.

Daca va intereseaza vi-l pot trimite pe mail. :thumbl:

salut !

 

suna interesant.

mail-ul meu este parpauti77@yahoo.com

 

 

multumesc anticipat

Share this post


Link to post

Te rog sa-mi trimiti si mie catalogul pe: stefan_rugina@yahoo.com.

Mersi mult. Bafta

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...