Jump to content
Sign in to follow this  
ToPser

Faruri & Stopuri Clare Tico

Recommended Posts

ceva probleme cu stopurile sau farurile acestea clar ? se incing rau stopurile ? ma bate gandul sa schimb si eu lumanarile de pe masina cu asa ceva.

 

 

Share this post


Link to post

ceva probleme cu stopurile sau farurile acestea clar ? se incing rau stopurile ? ma bate gandul sa schimb si eu lumanarile de pe masina cu asa ceva.

 

 

 

 

Cu incinsul nu ar fi probleme, dar cu matuitul ar cam fi

Pana la urma se mai pot lua de undeva ? Are cineva idee ?

Edited by puyuletzu

Share this post


Link to post

salut tuturor, tocmai am trimis un email companiei chinezesti pentru a afla care mai este pretul si daca trimit in romania...acum astept raspuns wave1.gif

Edited by cata50

Share this post


Link to post

Salut . Nici un raspuns de la chinezi ? :-?

Share this post


Link to post

inca nu... vad ca sunt neseriosi45000000.gif

Share this post


Link to post

Sper ca nu vorbiti de farurile alea chinezesti care se gasesc in magazine la noi in tara pe la 70...80 ron.Au oglinda din plastic..din ala foarte lucios,da bine pe masina ,dar cam atat.

Edited by Den

Share this post


Link to post

este un magazin la maracineni-buzau, care importa din coreea, zic ei si trimit si prin curier.

Share this post


Link to post

magazinul de la maracineni-buzau e f ieftin in materie de daewoo.eu numai de la ei iau piese dar de la magazinul pe care il au in oras.cateva exemple...kit ambreiaj 192lei, pompita stergator 16lei,filtru aer 10,rulmenti fata 16 lei buc,spate 11lei rulm mici,13lei rulm mari,filtru ulei 8lei etc

Share this post


Link to post

revin cu un raspuns ... dupa 4 luni ... comanda minima - 200 buc. :mda: :wallbanger:

Share this post


Link to post

si pretul ?

poate ca merita investitia , oricum nu se ramane cu ele ...se vor vinde ca painea calda

cat costa toata investitia , pret final , inclusiv toate taxele , modalitatea de plata si cum se ajunge in posesia lor , plata ramburs, etc...

Share this post


Link to post

19 $/set

 

nu au dat nici un detaliu despre livrare/comanda

incep sa ma enerveze chinezii astia :spumelagura:

Share this post


Link to post

magazinul de la maracineni-buzau e f ieftin in materie de daewoo.eu numai de la ei iau piese dar de la magazinul pe care il au in oras.cateva exemple...kit ambreiaj 192lei, pompita stergator 16lei,filtru aer 10,rulmenti fata 16 lei buc,spate 11lei rulm mici,13lei rulm mari,filtru ulei 8lei etc

 

...daca nu te superi,are si o adresa,telefon ceva?Mersi...

Share this post


Link to post

si eu sunt interesat ca trebuie sa schimb cablu de frana si toba intermediara.

Share this post


Link to post

Pentru comenziile din China aveti grija ca transportul si VAMA va rupe ... interesati-va foarte bine din timp ce implica o comanda din china ...

 

si pentru start - up puteti discuta cu chinezi pe un site alibaba . com vedeti ca au toate chestiile pe acolo de vanzare

Share this post


Link to post

incercati sa faceti comanda in polonia

sunt si acolo elemente exterioare ptr tico , matiz etc...

Share this post


Link to post

Adresa: Maracineni/E85/Buzau

Telefon: 0238 711016

Mobil: 0740 036 990

Mobil: 0758 110 557

Fax: 0238 556964

Email: office@rotstar.ro

 

http://www.rotstar.ro/

Share this post


Link to post

Buna ziua!

 

Imi cer scuze daca postez gresit dar sunt curios unde pot pune cateva intrebari propietarilor de Tico. Vreau sa imi fac cateva modificari si vreau sa discut cu cei mai experimentati dintre dumneavoastra.

 

Va multumesc,

Va salut cu respect

Yzz

Share this post


Link to post

Salut... as fi interesat si eu sa achizitionez niste faruri/stopuri clare sau modificate... stie cineva pe unde pot gasi?...

Share this post


Link to post

Adresa: Maracineni/E85/Buzau

Telefon: 0238 711016

Mobil: 0740 036 990

Mobil: 0758 110 557

Fax: 0238 556964

Email: office@rotstar.ro

 

http://www.rotstar.ro/

 

Am luat legatura si cu acest magazin si nu au nimic modificat pentru tico... doar piese stock

Share this post


Link to post

Astia sunt petardele de la care am cumparat un delco contrafacut de Matiz (cica Mando original) care nu a mers de nou. Mi-am mai luat teapa de la ei si cu fise contrafacute de Nubira 2, cica packard care au tinut 10000km si mi-a luat o gramada sa imi dau seama ca e din cauza lor mergea masina f prost.

 

Cu alte cuvinte, evitati Rotstar, cred ca se aprovizineaza de pe alibaba (mi-am gasit decloul acolo cu 20$).

Edited by ches

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...