Jump to content
Sign in to follow this  
razvani

Cereri Pentru Manuale Daewoo Si Chevrolet

Recommended Posts

Salutare!

Rog cine are un manual pentru matiz cat mai "proaspat" ca masina e din 2006, euro 3, la adresa: varosebastian@yahoo.com.

Multe multumiri!

Share this post


Link to post

Solicit ajutor pentru a gasi manuale pentru Nubira2 Euro3 (reparatii, caroserie, uzina, etc). Merci!

 

micjuliaen@yahoo.com

Share this post


Link to post
O "carte de service" sau manual de reparatii pentru Cielo euro 3 LPG, exista? Ma poate ajuta cineva?

 

Multumesc anticipat.

 

Nu mi-a raspuns nimeni. E ok si asa. Eu insist totusi. :D Chiar fara LPG, euro 3 sa fie.

 

(Banuiesc ca e vorba de adresa de mail. Am crezut ca se ia din profil.)

 

cristiangalateanu@yahoo.com

 

Multumesc anticipat, din nou.

Share this post


Link to post

Pai nu stiu daca sunt.. nici eu nu am gasit la euro 2.

Multe sunt asemanatoare cu cele de la sohc.

Daca vrei.. iti trimit deseara manualul pe mail de la sohc.

Share this post


Link to post

din pacate eu unul majoritatea pe care le am nu sunt euro 3..

pt restul variantelor va pot ajuta, dar pt euro 3 parca s-a mai vorbit aici pe topic

si cum nu prea cunosc diferentele in mare intre euro2 si euro3 nu va pot spune cat de mare este diferenta

Share this post


Link to post

Problema e ca nici eu nu stiu diferenta... Asa ca ma multumesc cu ce o fi, numai sa fie SOHC. Cine vrea sa-mi dea un mail.

Iar multumiri.

 

PS Stiu ca era un ftp, dar l-am incercat si nu mai merge... Poate s-a mai pus problema dar n-am avut rabdare sa citesc tot de la inceput, sunt peste 500 posturi.

Share this post


Link to post

De aproximativ o luna sunt proprietarul unui Matiz. Proprietarul mi-a spus ca masina e din nov 2004 dar in carte scrie ca este din 2005. Prin urmare nu stiu daca este euro 2 sau euro 3. Banuiesc ca este euro 2. Banuiesc bine, nu? :) Cum pot afla daca este euro 2 sau 3? Desi mi-au fost oferite o gramada hartii si documente la achizitionare, nu am primit manualul sau manualele masinii: cel de intretinere, cel de reparatie etc. V-as fi recunoscator daca ati putea sa-mi trimiteti aceste manuale pt matiz. Am incercat sa le downloadez de la adresele mentionate de unii dintre voi in aceste posturi dar nu am reusit.

 

Adresa mea de mail este wizzard_n007@yahoo.com

 

Va multumesc anticipat. Numai bine!

Share this post


Link to post

Toti cei care au solicitat manuale sunt rugati sa raspunda daca le-au primit sau nu... Cine doreste manuale pentru alte marci sa-mi spuna; sunt un "cautator" foarte bun :mrgreen: !

Pentru Euro3 exista doar manualele on-line: http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/GMDE_TIS_START.html

Share this post


Link to post

Salut,

 

Am si eu un Matiz Van din 2003 si as fi recunoscator daca mi-ar trimite si mie cineva un manual cat mai complet. As vrea sa dau jos bordul ca sa-mi montez un filtru pe ventilatie ca m-am saturat de atata praf si fum.

Adresa de email pe privat.

 

Bafta!

Share this post


Link to post

Multumesc mult Tommy pentru manual, se pare din ce-am vazut azi noapte (am stat pana la 02.00) ca se potriveste la fix. :) >-

Acu' trebuie sa ma apuc de invatat... :(

Share this post


Link to post

Am primit manualele! Multumesc mult!

Share this post


Link to post

Salut,

 

As dori tot ce aveti(manuale) pt un cielo 2002, exe, DOHC.

 

Multumesc.

 

mail: cusurelu@itcnetworks.ro

Share this post


Link to post
Salut,

 

As dori tot ce aveti(manuale) pt un cielo 2002, exe, DOHC.

 

Multumesc.

 

mail: cusurelu@itcnetworks.ro

 

 

Multumesc pentru manuale insa am o problema; anume ca manualul de utilizare este doar partea 2-a dintr-o arhiva si nu il pot vedea. :(

 

Multumesc.

Share this post


Link to post

casuta ta de mail l-a respins

ai o adresa pe yahoo?

Share this post


Link to post

catalin_usurelu@yahoo.com

 

Multumesc.

 

Totul est OK acum.

 

Multumesc si raman dator cu o bere..

Share this post


Link to post

Va rog mult, cine imi poate trimite si mie un manual de utilizare pentru cielo exe din 2000 dohc 16v (sau compatibil)?

 

Adresa mea de mail este stefanivlad@yahoo.com

 

Multumesc mult

 

 

 

 

Aztec edit:ti-am trimis cele de cielo..

nu stiu motorizarea, daca motorul 16v a fost si pe alt daewoo, spune-mi si trimit si acel manual

sanatate maxima

Share this post


Link to post

buna, sunt nou pe forum, si tare greu ma descurc, pe scurt am un tico sl din 98 de 1 sapt si as dori o carte tehnica , ma puteti ajuta

 

mailul meu e salanki_zoltan@yahoo.com

Share this post


Link to post

[/qoute]

Aztec edit:ti-am trimis cele de cielo..

nu stiu motorizarea, daca motorul 16v a fost si pe alt daewoo, spune-mi si trimit si acel manual

sanatate maxima

 

Am prmit manualele, multumesc mult, sunt dator un brifcor :drinkers: .Din cate am vazut eu, este si motorul asta in manuale si oricum diferente enorme nu cred ca sunt :scarpin: .

Share this post


Link to post

multam tuturor care m-au servit, fantastic!!!

Share this post


Link to post

Daca aveti si daca puteti sa ajutati individ care are Logan, cu un manual de service pentru Logan 1.4 (al meu) si un manual de service pentru un Matiz E/AC din 2005 (al cumnata-mi) v-as ramina indatorat. Sa nu uit: pe adresa mr_stoica_marius@yahoo.com.

Multumiri

Share this post


Link to post

Saru'mina boierule, sa traiesti, Multumesc. Am primit si downloadat.

Share this post


Link to post

Salut!Sunt nou pe forum.As dori si eu un manual de Cielo si orice alt manual legat de Cielo, daca se poate.

Adresa mea este andrei_begu@yahoo.com

Share this post


Link to post

Un manual pentru Cielo, sau orice documentatie referitoare la Cielo poate sa-mi trimita si mie cineva? Vreau sa-mi cunosc masina mai bine.

sky@rdslink.ro

Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...