Jump to content
Sign in to follow this  
razvani

Cereri Pentru Manuale Daewoo Si Chevrolet

Recommended Posts

le avem si noi, mersi.

Share this post


Link to post

brainsmartman daca ai manualul la cielo executive euro 3 ne spui o noutate.

Share this post


Link to post
cine doreste manual pt TICO sa ma anunte...

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

dorind un TICO m-am pricopsit cu un CLIO 1.9 D, din '93... acum marea mea problema este ca as avea nevoie de un mic ajutor>>>> cine are sau stie unde pot gasi un astfel de manual va rog frumos sa ma ajutati...

PS... chiar daca nu am reusit sa imi cumpar TICO, sper totusi ca nu voi fi marginalizat (exclus) din acest forum...

cu multumiri anticipate,

 

Salut . As vrea sa am si eu un manual de reparatie pt. Tico. Il am de o luna si nu prea stiu multe despre el. daca poti sa mi-l trimiti la mihagsxr@yahoo.com iti raman dator.

 

multumesc

Share this post


Link to post

Vreau si eu manualul pentru Cielo. Poti sa mi-l trimiti te rog pe office@amadeuscomputers.ro? Multumesc.

Share this post


Link to post

As dori si eu daca aveti careva manualul de reparatii pentru Cielo GLE (an 2000).

Adresa: adigoia73@yahoo.com

Mersi.

Share this post


Link to post

vreau si eu manualul de TICO..stiu ca l-am mai luat odata da aM schimbat calculatorul si nu am salvat datele...data trecuta am intrat pe o adresa si am luat parola de la aztec..(parca)..acum vad ca fiecare isi lasa adresa si asteapta,asa ca...

 

gxg_86@yahoo.co.uk

Share this post


Link to post

Are cineva manualul de utilizare (nu de reparatii) pentru Espero, in format digital?

Eu am reusit sa copiez la xerox cateva pagini dar nu il am complet.

Share this post


Link to post

mai vreau si eu manualul..din nou..dar nu e vina mea. cel trimis de aztec imi da eroare la despachetare...

gxg_86@yahoo.co.uk

sau imi dati un mesaj cu adresa si parola de unde pot lua direct manualul...orice..va rog

Share this post


Link to post

Bine v-am gasit prieteni!

Am si eu TICO-ul meu SL de 1 sapt si merge grozav dar asa mai mult de curiozitate si ca sa-l am doresc un manual de service/intretinere pt. TICO; dau un rand de baut la cel ce mi-l trimite la prima intalnire la care voi veni; dati-mi pe pm adresa de mail cu parola unde se gaseste sau manualul direct pe mail la eonstar1 *at* yahoo *.* com

 

 

Multumiri anticipate si ne mai "auzim" pe forum.

 

:) >-

Share this post


Link to post

Eu as vrea pentru Nubira 1 CDX model 2000, cu motorul de 2L 133 CP. Sau daca se poate, pentru leganza cu acelasi motor... Credeti ca am vre-o speranta sa gasesc? Stiu ca nubira cu motor de 2L nu s-a comercializat la noi...

Share this post


Link to post

As dori si eu daca se poate (va rog frumos) manualulde reparatii pentru Cielo fab. '96, Corea.

E-mail: craciuncata@yahoo.com

Multumesc!

Share this post


Link to post

Multumesc frumos!

Trebuie un program ceva pentru aplicatie?

Share this post


Link to post

sant pdf-uri arhivate cu rar... sant selfextract,le salvezi in acelasi folder si dai clic pe 1 si se desfac singure daca ai winrar-ul instalat

ai si manualul de caroserie si cel de reparatii.

Share this post


Link to post

Fac si eu ca tiganu: primesc un deget si iau toata mana!

Totusi gasesc cumva si manualul de piese?

Share this post


Link to post

gasesti, dar de cumparat, de la magazin...vezi la magazinele de piese daewoo

Edited by aztec

Share this post


Link to post

vreau si eu manual de reparatii pt cielo. 10x

 

cargo_angel@yahoo.com

Share this post


Link to post

As vrea si eu un manual de reparatii pentru cielo si un catalog pentru piese.e-mail:sosobi@yahoo.com.Multumesc.

Share this post


Link to post

Fratilor are cineva un manual in format pdf?

Daca da va rog dati-mi si mie la frot2002@yahoo.com

multam' :) >-

Share this post


Link to post

avem, da de care vrei?

sa presupun ca de tico?

il vei avea in 10 minute sper

Share this post


Link to post

Pentru cielo 96, dacă se poate.

 

liviu_tud@yahoo.com

 

mulţumiri anticipate!

Edited by corcotoi

Share this post


Link to post

sa ma gandesc daca se poate...

 

 

m-am gandit-.... s-a putut :)

verifica mailul :) >-

sanatate maxima

Share this post


Link to post

Ceva pentru instalatii GPL se gaseste? Generic sau pentru o anumita marca, nu conteaza...

Merci ;)

Share this post


Link to post

Cum tocmai i-am luat "jumatatii" mele un Matiz SE 1999 (SH evident), as dori si eu un manual de utilizare pt el. De asemenea daca se poate, un catalog de piese pentru Matiz si Cielo EXE DOHC. Email: mad111ro@yahoo.com

Multumesc!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...