Jump to content
Sign in to follow this  
razvani

Cereri Pentru Manuale Daewoo Si Chevrolet

Recommended Posts

...zoltanlasz, nu cred ca e loc de facut afaceri aici...daca vrei un cont de gmail poti cere...da-mi pe privat numele si adresa de mail actuala si iti trimit eu o invitatie...ok?

Share this post


Link to post

Am si eu nevoie de acel manual de utilizare dar pentru un Espero 1.5 16V are cineva? Ca pe mine ma cam pacalit fostul proprietar cica nu o are, va rog sa ma ajutati si pe mine.

Adresa mea de e-mail: bogdan_ungureanu652@yahoo.com

Share this post


Link to post

Pai, ai mai scris odata la topicul "AC Espero" :( ! Nu l-ai primit? Daca nu, repet fraza mea de acolo: daca ai o cunostinta (prieten, ruda, subaltern, etc) care trece prin Targoviste ti-l dau pe un CD. Sau, s-ar putea sa plec la sfarsitul acesta de saptamana (sau "in viitorul apropiat", inca nu stiu exact!) la Harsesti (cauza de deces... inca nu a decedat persoana, dar are zilele numarate) si ti-l pot aduce la intrarea in Pitesti (eu o iau la stanga, spre Craiova). Te rog sa-mi spui care din variante iti este mai acceptabila!

Share this post


Link to post

maualul de service l-am primit, ma intereseaza cel de utilizare care vine cu masina odata,nu il poti trimite pe e-mail???Merci, uite nr. meu de mobil imi dai beep si te sun eu: 0788.269.467 merci Bogdan

Share this post


Link to post

Un manual de utilizare Espero m-ar interesa si pe mine...mi l-a promis candva, in vremuri demult apuse :lol: VAXXi dar m-a sedus si m-a abandonat :lol:

Share this post


Link to post

Nuuu, eu ti l-am promis... Nu am scanner...

Share this post


Link to post
Nuuu, eu ti l-am promis... Nu am scanner...

 

 

aaaa...ok...dar oricum, tot VAXXi e de vina... :lollol:

Share this post


Link to post

Fratilo il are cineva??chiar ma intereseaza ca fostul proprietar m-a tapuit :oops: si ma interesa si pe mine.

Share this post


Link to post

As vrea si eu toate manualele de Cielo (daca se poate pentru cel din 95 din Korea). Multumesc.

 

Adresa mea este: george_dadulescu@rdslink.ro sau georgedadulescu@gmail.com.

Share this post


Link to post

Ai Manualul de Service pe GMAIL, si cel de Caroserie + Utilizare (thanx to RAZVANI).

Share this post


Link to post

As vrea si eu manualul de caroserie si de utilizare pt cielo gle

 

undozz@gmail.com

 

thanks

Share this post


Link to post
Ai Manualul de Service pe GMAIL, si cel de Caroserie + Utilizare (thanx to RAZVANI).

 

Multumesc. Dar cel de caroserie+utilizare nu au mers. Nu au venit decat cate o bucata. Il mai poti trimite o data te rog pe cel de caroserie+utilizare ? :shock:

Share this post


Link to post

Multumesc si eu , dar au venit doar cielo - manual caroserie.part1.rar si cielo - manual de utilizare.part4.rar

Share this post


Link to post

Probabil sunt inca pe tzeava... Mai stati...

Share this post


Link to post

fratilor am si eu nevoie de manualul de utilizare pentru un espero 1.5 16v,l-am mai cerut dar nu se inghesoaie nimeni,ma intereseaza acela care vine cu masina odata, nu cel de service ca il am pe acela.

Adresa mea de e-mail este bogdan_ungureanu652@yahoo.com.

Merci

Share this post


Link to post

Se pare ca sunt singurul care il are, si nu am scanner la indemana... Daca vrei ti-l pot face la copiator...

Share this post


Link to post

VIPER, daca il tragi la copiator pe coli A4 am eu un monstruletz multifunctional de la Xerox la munca si mi-l face format tiff...deci ne-am descurca ...

Share this post


Link to post

Culmea e ca avem copiator digital dar nu-i gasesc driverele... Ca e si printer, si scanner...

Share this post


Link to post

VIPER, mai poti trimite odata te rog la undozz@gmail.com , pentru ca nu au ajuns nici acum celelalte fisiere

Share this post


Link to post

Diseara abia... Da-mi un MI sa nu uit...

Share this post


Link to post

VIPER, daca ai timp trage la copiator manualul de utilizare, i-l dai lui Luci maine la intilnire (eu ma intorc abia simbata din ctza) iar luni can ajung la munca ma ocup eu de scanat...ok? :oops:

Share this post


Link to post

Va rog mult pentru cine a intrat in posesia unui astfel de manual sa mi-l trimita si mie la e-mail: vicht@yahoo.com .

Multumesc anticipat,

 

Am un asemenea manual original care are 100 pagini...

salutare...ma intereseaza si pe mine manualul de utilizare...daca se poate...

poate mi-l trimiti pe adresa marckcos@netscape.net

Share this post


Link to post

Si eu tot astept manualul de utilizare si cel de caroserie ? Daca vreti careva nu am decat manualul de service de Cielo.

Share this post


Link to post

@Alan25r: vezi pe gmail

 

@undoz: vezi pe mail

 

@bungureanu: pana la urma cel de service sau cel de utilizare?

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...