Jump to content
Sign in to follow this  
razvani

Cereri Pentru Manuale Daewoo Si Chevrolet

Recommended Posts

TOPIC INCHIS!!!

Manuale Auto Daewoo Si Chevrolet se pot descarca de

AICI

 

 

 

Am un asemenea manual original care are 100 pagini.

 

In el gasiti lucruri pe care le stiti foarte bine dar va spun eu ca mai gasiti si alte mici "tips"-uri pe care nu vi le-ati fi imaginat.

 

Cam cite persoane sint interesate de asa ceva sa stiu daca merita sa il scanez si sa il fac PDF ?

 

 

PS: Am incercat sa adaug o imagine si imi spune ca :

 

"Scuze, aţi atins limita de încărcare de 3 kb"

 

In "Extensii şi mărimi aprobate" spune ca "Images -> Mărimea maximă de încărcare: 512 kb"

 

Am gresit pe undeva?

 

 

 

OK: merge !!!

Edited by Shenck

Share this post


Link to post

Cine s-a jucat prin setări a pus din greşeală la limita de încărcare implicită "3 KB" în loc de "3 MB", aşadar dragi copii nu modificaţi setări la forum în stare de oboseală avansată sau ebrietate :P şi încearcă din nou să uploadezi :thumbl:

Share this post


Link to post
Am un asemenea manual original care are 100 pagini...

salutare...ma intereseaza si pe mine manualul de utilizare...daca se poate...

poate mi-l trimiti pe adresa marckcos@netscape.net

Share this post


Link to post

Cred ca'ar fi binevenit mai ales pentru cei care s-au luat Cielo SH si care nu il au la auto . :wink:

Share this post


Link to post

Foarte rău că nu v-a dat manualul, scrie chiar în el: în caz de revânzare a maşinii, acest manual va însoţi maşina !

 

Eu l-am primit :tongue:

Share this post


Link to post

Eu l-am primit cu auto :lavolan: impreuna cu caietul service sic ! :wink: da' ma gimdeam la altii :?

Share this post


Link to post

si chiar nu se mai gaseste acest manual de utilizare in format electronic...nu pot sa cred...nu fiti rautaciosi cu cei cascati (ca mine)....fiti draguti si dati-mi si mie va rog acel manual...

Share this post


Link to post

Încă nu l-a scanat nimeni, se pare.

Share this post


Link to post

Astazi am vanit din concediu si am sa incep treaba.

 

Urati-mi succes !!! Nu sint decit 100 de pagini.

Share this post


Link to post

VAXXi: aici puteţi cere manuale pentru automobile Daewoo. Site-ul nu găzduieşte aceste manuale datorită drepturilor de autor; dacă se îndură cineva să vi le trimită, o fac exclusiv pe răspunderea proprie. NU CEREŢI MANUALE DECÂT ÎN ACEST TOPIC, mesajele referitoare la manuale din alte topicuri vor fi şterse ! [/size]

 

salut vreau si eu manualul de service pt espero...dar sa nu-mi spui sa-l iau de pe www.daewooespero.3x.ro...ca nu mai merge...ai putea sa-l imparti in mai multe arhive sau sa-l pui pe un site????pls... :D

Share this post


Link to post

AI de ce++? Ca mi-e mai simplu acolo... Sau zi-mi pe mail, dar sa stii ca e maricel!!!

Share this post


Link to post

viper helpuieshte si pe mine cu manual de service de espero (site-ul cu espero.3x.ro e expirat . daca se poate ,si rog mult asta, mail-ul e carcaiacu@yahoo.com :lavolan:

Share this post


Link to post

TZEAPA ,Zmeu nu merge si nu merge , nu stiu cine mai sustine paginile alea dar nu au substanta, sunt doar de pofta .in oricare sens cauti sa obtii ceva de la acel site nu gasesti decat TZEAPA :wallbanger:

Share this post


Link to post

nu cred ca va putea sa ti-l trimita pe mail pt. ca eu am manualul de Espero si are vreo 400 de mb.

Share this post


Link to post
nu cred ca va putea sa ti-l trimita pe mail pt. ca eu am manualul de Espero si are vreo 400 de mb.

 

 

 

Daca e 400mb atunci intr-adevar e o problema, sa trimiti mail in mai multe transe? dar ti se va aglomera computeru trimittind mail-uri fara sfirsit...altfel? cum sa fac?

sfaturi? :X

Share this post


Link to post

Manualul de Espero are 13MB arhivat.

Share this post


Link to post

please Viper ,ma poti ajuta pentru un profan ca mine in materie de masini

manualul ar fi un real pas in a... inainte.multumesc mult

Share this post


Link to post

My friend, ti-l trimit, dar diseara... Mai da-mi un mesaj pe la ora 19 sa nu uit, ok?

Share this post


Link to post
AI de ce++? Ca mi-e mai simplu acolo... Sau zi-mi pe mail, dar sa stii ca e maricel!!!

 

uite si -mail-ul meu... marius.dafinoiu@bcr.ro

 

 

astept...

Share this post


Link to post

Ziceti-mi amandoi pliz cat de mare poate fi un mail... Adica unii au limitare la 1MB/mail...

Share this post


Link to post

ziua buna..

> ..sunt nou in bransa asta... si daca nu sunt prea deplasat as dori o carte

tehnica pt Tico.

>

> Va multumesc anticipat.

> daca nu am fost deplasat si aveti la indemana ceva care sa-mi foloseasca asta e adresa mea de e-mail:florin@rain.ro :!:

Share this post


Link to post

@bitu: ti l-am trimis eu...

Share this post


Link to post

de ce nu cautati un loc de gazduire free, chiar cu banere?

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...