Jump to content
Sign in to follow this  
razvani

Cereri Pentru Manuale Daewoo Si Chevrolet

Recommended Posts

Salut.Am si eu nevoie de manualul de reparatii pentru cielo.Multumesc mult.

Share this post


Link to post

@matrix - pot sa iti trimit ceva, dar am nevoie de adresa de mail. Sau, mai bine, incearca adresa data de aztec (inca functioneaza link-ul).

Share this post


Link to post
Salut, cu ajutorul lui " aztec " am facut rost de niste manuale, nu le-am verificat pe toate sa vad ce si cum sunt, le-am dat jos cat mai rapid si le-am urcat pe propriul site ( e cam mult spous site dar, ma rog ).

http://www.anagabriela.ro/Manuale%20Daewoo/

Poate va ajuta cu ceva !

 

Intr-adevar m-au ajutat, le-am si descarcat. Multumesc mult. :thumbl:

Share this post


Link to post
ai incercat la linkul de mai jos?

 

http://www.anagabriela.ro/Manuale%20Daewoo/

 

 

Am luat ce am luat de akolo dar nu inteleg ce face .exe-ul ala ?sincer nu la descarcat de "paranoia".

 

mai exact: "espero[1].part1.exe"

Share this post


Link to post

E arhiva ce se decomprima cand lansezi acest fisier exe; completezi Destination folder(calea pe disc unde vrei sa iti dezarhiveze) si apoi dai Install.

Share this post


Link to post

Am luat de aici: http://www.anagabriela.ro/Manuale%20Daewoo manualul de service pt TICO. Eu am un tico din 2001 SX si vreau sa stiu daca mai are cineva alte manuale. Doresc si alte manulae pt tico. Multumesc

cookiebutterfly2002@yahoo.com

Share this post


Link to post

Salut, repet, ceea ce am pus pe anagabriela este ce am gasit pe la "aztec ". Daca cineva mai detine si alte manuale, de orice tip, model, an samd, sa imi dea un mesaj sa facem cumva sa le punem si pe aceleape site , multumesc !

Share this post


Link to post

Multumesc frumos Cumnate pentru link-ul dat! :osanale:

Share this post


Link to post

Doua posturi mai sus ti-a dat Cumnatu un link! Du-te acolo si ia-ti manualul! Cine te opreste?

Share this post


Link to post

Seara buna tuturor. Stiu ca s-a mai discutat pe tema asta dar sa imi fie cu iertare nu m-am trezit atunci...Va rog frumos un link pentru un manual de service Leganza CDX 1999 (CV manuala). Si daca nu cer prea mult: exista cum va si tradus in limba romana...asa ca pentru bagatorii de seama. Multumesc pentru orice raspuns.

Share this post


Link to post

As vrea si eu un manual pentru tico daca nu e prea mare deranju`.

mail: insane_vlad@yahoo.com

 

multumesc anticipat

Share this post


Link to post

http://www.anagabriela.ro/Manuale%20Daewoo/

Se pare ca lumea bate la taste degeaba prin posturi.

 

Later edit:

@insane_vlad: verifica-ti mail-ul.

@mihai72ro: manualul e prea mare pentru a putea fi trimis prin mail. Incearca totusi la adresa specificata.

Edited by Juliaen

Share this post


Link to post

Multumesc ptr manual.

Imi pare rau ca nu am fost atent ,dar mi se pare destul de aiurea sa citesc 30 de pagini in care cere lumea manuale ca sa gasesc link`ul respectiv.Sper ca nu am deranjat pe nimeni.

 

Pai da, e mai simplu sa caute altii nu? Exista si o functie "" pe prima pagina, poti vedea toate posturile despre manuale de Tico concentrate dupa ce o folosesti, nu e musai sa citesti 30 de pagini.

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

insane_vlad de aia exista partea de search ca sa poti gasii mai repede ceea ce cauti!

Share this post


Link to post

Cu placere!

Nu trebuie sa citesti tot, doar, cu permisiunea lui @Mircea, citez: "macar primele si ultimele 10 posturi".

Share this post


Link to post

:o fftopic: Nu credeam sa va suparati asa tare.Am citit primele 5-6 pagini si am vazut ca asa se procedeaza...(rogi pe cineva sa te ajute)....greseala a fost a mea ca nu am dat search sau ca nu am citit ultimele posturi.

Pricep repede,incerc sa nu o mai comit alta data. :wallbanger:

Share this post


Link to post

Am luat de la adresa: http://www.anagabriela.ro/Manuale%20Daewoo manualul de service pt TICO. Eu am un tico din 2000 SL EURO I sau II - nu stiu care-i diferenta.Ma intereseaza un manual de service (engleza/romana) care sa contina si reglaje/explicatii pt. modelul pe care-l am (ex. nu am gasit explicatii la modulul de aprindere electronica, care are 3 leduri - nici macar nu stiu cum se numeste, daca se defecteaza ce trebuie sa fac ? duc masina la fiare vechi !!!) :wallbanger:

Daca ma poate ajuta cineva, adresa mea de mail este gabig26@yahoo.com

 

Multumesc anticipat

Share this post


Link to post
VAXXi edit: CINE DORESTE MANUALE, SA POSTEZE O CERERE IN ACEST TOPIC SI SA ASTEPTE ... ;)

 

Am un asemenea manual original care are 100 pagini.

 

In el gasiti lucruri pe care le stiti foarte bine dar va spun eu ca mai gasiti si alte mici "tips"-uri pe care nu vi le-ati fi imaginat.

 

Cam cite persoane sint interesate de asa ceva sa stiu daca merita sa il scanez si sa il fac PDF ?

PS: Am incercat sa adaug o imagine si imi spune ca :

 

"Scuze, aţi atins limita de încărcare de 3 kb"

 

In "Extensii şi mărimi aprobate" spune ca "Images -> Mărimea maximă de încărcare: 512 kb"

 

Am gresit pe undeva?

OK: merge !!!

 

As dori si eu manualul ptr. Espero <aurelian.butnaciuc@rajaciasi.ro>

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...